هیوندای ورنا داخلی اسپید 2023

هیوندای ورنا رقیبی مانند هوندا سیتی، اشکودا اسلاویا، ماروتی سوزوکی سیاز و فول، واگن ویرتوس است.

هیوندای ورنا جدید 2023
هیوندای ورنا جدید 2023

برخی از ،اصر طراحی را نیز می توان از سوناتا و النترا به عاریت گرفت. انتظار می‌رود که در عقب، ورنا جدید دارای چراغ‌های عقب ت،یم‌شده با یک نوار نوری متصل به هم باشد. به طور کلی، ورنا جدید در مقایسه با مدل فعلی تیزتر و اسپرت تر خواهد بود. از نظر ابعادی، ورنا جدید تا حد زیادی ی،ان خواهد بود. مدل فعلی 4440 میلی متر طول، 1729 میلی متر عرض، 1475 میلی متر ارتفاع و فاصله بین دو محور 2600 میلی متر است. رقبای هوندا سیتی و اسکودا اسلاویا به ترتیب 4549 میلی متر و 4541 میلی متر طول، تر هستند.

هیوندای ورنا داخلی 2023 - راه اندازی صفحه نمایش دوگانه
هیوندای ورنا داخلی 2023 – راه اندازی دو صفحه نمایش

هیوندای می تواند فناوری هیب، ملایم را با ورنا جدید معرفی کند. در مرحله بعد، یک نسخه پلاگین هیب، نیز می تواند در نظر گرفته شود، به ویژه برای بازارهای بین المللی. ورنا فعلی دارای سه گزینه موتور است، یک موتور بنزینی 1.5 لیتری، یک موتور 1.5 لیتری دیزل و یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی. واحد بنزینی 1.5 لیتری حدا،ر قدرت 115 ، بخار و حدا،ر گشتاور 144 نیوتن متر را تولید می کند. این خودرو به گیرب، 6 سرعته دستی یا IVT متصل می شود.

هیوندای ورنا 2023
هیوندای ورنا 2023

باید دید که آیا Verna جدید ویژگی های ADAS را دریافت می کند یا خیر. هوندا سیتی هیب، در حال حاضر تنها سدان سایز متوسطی است که ADAS را ارائه می دهد. کیت هوندا سیتی ADAS شامل دستیار حفظ خطوط، هشدار ،وج از خط، کروز کنترل تطبیقی، کمک نور بالا و هشدار برخورد از جلو است.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-verna-interiors-spied-gets-dual-screen-setup-12455142.html

هیوندای ورنا که به طور پیوسته در بین سه سدان سایز متوسط ​​برتر کشور قرار دارد، انتظار می‌رود در نسخه بعدی خود به‌روزرس،‌های مهمی را دریافت کند. نیو ورنا در ماه‌های اخیر در تست‌های جاده‌ای جاسوسی شده است و انتظار می‌رود در نمایشگاه خودرو ۲۰۲۳ رونمایی شود. در جدیدترین ع،‌های جاسوسی، به لطف بارات کومار، علاقه‌مند به خودرو، نگاهی دزدکی به فضای داخلی آن می‌اندازیم.

ورنا 2023 همانند دیگر مدل های هیوندای عصر جدید بر اساس فلسفه طراحی جدید این برند خواهد بود. یک به روز رس، کلیدی جلوپنجره اسپرت تر خواهد بود، چیزی شبیه به جلوپنجره توسان. در مقایسه با جلوپنجره مشبک موجود، جلوپنجره به روز شده در ورنا جدید دارای طراحی پارامتریک با روکش کروم تیره خواهد بود. این چراغ‌های LED یکپارچه، چراغ‌های جلو LED MFR و لامپ‌های موقعیت‌یابی خواهد داشت.

در حالی که فروش سدان‌های سایز متوسط ​​تنها ،ری از فروش SUV است، هیوندای همچنان دوست دارد فن‌هایی را که ورنا در طول سال‌ها ساخته است حفظ کند. در حال حاضر، بخش سایز متوسط ​​تحت سلطه هوندا سیتی است. نسل جدید هوندا سیتی هیب، طیف وسیعی از ویژگی‌های اولین بخش را ارائه می‌کند که هیوندای به دنبال مطابقت با ورنا جدید است. Skoda Slavia یکی دیگر از رقبای کلیدی است که در حال حاضر تقریباً با ورنا فروش دارد.

هیوندای ورنا داخلی اسپید 2023

مدل فعلی دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و پشتیب، از Apple CarPlay و Android Auto است. طیف وسیعی از ویژگی های اتصال با فناوری خودروی متصل Hyundai Blue Link در دسترس است. برخی از دستورات صوتی جدید نیز می توانند اضافه شوند.

موتور ورنا جدید، مشخصات

انواع ورنا دیزل قدرتی معادل 115 ، بخار / 250 نیوتن متر دارند و گزینه های گیرب، 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک را ارائه می دهند. موتور توربو بنزینی 120 ، بخار / 172 نیوتن متر تولید می کند. با یک DCT 7 سرعته جفت می شود.

در داخل، ورنا جدید فضای کابین خلبان تازه‌ای خواهد داشت که شامل داشبورد به‌روز شده و صفحه‌نمایش اطلاعات سرگرمی و ابزار است. تصاویر جاسوسی وجود تنظیمات صفحه نمایش دوگانه را نشان می دهد، چیزی که در خودروهایی مانند ماهیندرا XUV700 و مدل های ممتاز مرسدس دیده ایم. فضای داخلی جادارتر، به خصوص برای سرنشینان عقب، می تواند در کارت باشد. سایر نکات برجسته می تواند شامل طیف جدیدی از ویژگی های اتصال باشد.