هیوندای ورنا 2023 در حین خروج از کارخانه شرکت به تفصیل گزارش شد

از نظر فنی و ویژگی‌های راحتی موجودات، منصفانه است که فرض کنیم هیوندای مدل 2023 را تا لبه پر خواهد کرد. انتظار می‌رود که مجموعه ابزار تمام دیجیتال، سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگ به همراه اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، صندلی‌های تهویه‌دار جلو و بسیاری از ویژگی‌های خودروی متصل بخشی از بروشور ورنا باشد.

هیوندای ورنا اسپید 2023
هیوندای ورنا اسپید 2023

پیشرانه

در حالی که طراحی بیرونی ورنا 2023 هنوز تا حدی قابل پیش بینی است، تقریباً هیچ جزئیاتی در مورد فضای داخلی ورنا 2023 در دسترس نیست. ما امیدواریم که چیدمان کابین جدید فضای بهتری را برای سرنشینان عقب به ارمغان بیاورد، زیرا مدتی است که این پاشنه آشیل ورنا بوده است.

هیوندای ورنا اسپید 2023
هیوندای ورنا اسپید 2023

هر دو قاطر آزمایشی با استتار مشابه پوشانده شده بودند و جزئیات طراحی پنهان داشتند. با این حال، تصاویر جاسوسی به ما اشاره می‌کنند که مدل 2023 دارای جلوپنجره بزرگ است. ما انتظار داریم که این مدل دارای یک طرح «پارامتری جواهر» باشد که از پسرعموی بزرگترش، توسان الهام گرفته شده است. در عقب، قاطر آزمایشی دارای چراغ‌های عقب ت،یم‌شده بود که مانند ا،ر مدل‌های هیوندای عصر جدید، عمدتاً با یک نوار نور به هم متصل می‌شدند. به طور کلی، انتظار می رود ورنا 2023 تیز به نظر برسد و از النترا و سوناتا الهام گرفته باشد.

پس از عرضه، هیوندای ورنا 2023 با خودروهایی مانند هوندا سیتی، ماروتی سوزوکی سیاز، فول، واگن ویرتوس و اشکودا اسلاویا رقابت خواهد کرد. اگر هیوندای ADAS را وارد کند، ورنا پس از هوندا سیتی هیب،، دومین مدل در این سگمنت خواهد بود که ADAS را دریافت می کند. قیمت اولیه ورنا باید حدود 10 تا 11 میلیون روپیه باشد، در حالی که تریم کاملاً بارگذاری شده می تواند قیمتی در حدود 19 تا 20 لک داشته باشد.نمایشگاه سابق).


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-verna-spied-in-detail-exiting-company-plant-12450618.html

در زیر کاپوت، هیوندای احتمالاً به همان گزینه‌های پیشرانه‌ای که در مدل فعلی می‌بینیم ادامه خواهد داد. اینها شامل 2 موتور بنزینی و یک توربو دیزل است. موتور بنزینی 1.5 لیتری تنفس طبیعی 115 ، بخار قدرت و 143.8 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. این خودرو به گیرب، 6 سرعته دستی یا IVT متصل می شود.

در سال تقویمی جاری هیوندای هند انرژی خود را به سمت به روز رس، خط تولید شاسی بلندها هدایت کرده است. برخی از نکات برجسته شامل معرفی تمام توسان های جدید و مکان به روز شده (و مکان N-Line) است. آنها همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی Creta به روز شده هستند. با این حال، در چند ماه گذشته، هیچ اقدامی از سوی هیوندای در سگمنت سدان‌های سایز متوسط ​​ندیده‌ایم. هرچند که به زودی تغییر خواهد کرد.

نسل بعدی هیوندای ورنا دوباره جاسوسی کرد، انتظار می‌رود ADAS و فضای داخلی کاملاً اصلاح شده را دریافت کند

هیوندای ورنا اسپید 2023
هیوندای ورنا اسپید 2023

هیوندای تست نسل جدید ورنا را آغاز کرده است. هنوز برای اولین بار در سراسر جهان است. پیش از آن، تصاویر جاسوسی ورنا 2023 در اینترنت دست به دست شد. ما اکنون دو مجموعه ع، جاسوسی داریم، یکی توسط Arun Jain و دیگری توسط Vasanth H. یک مجموعه در حالی که Verna 2023 در حال آزمایش در دهلی بود، جاسوسی شد، در حالی که روی دیگری در زم، که شرکت در حال ،وج از کارخانه شرکت در چنای بود، کلیک شد. .

هیوندای ورنا اسپید 2023

موتور 1 لیتری توربو بنزینی اسپرت تر، 120 ، بخار و 172 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. موتور توربو بنزینی به صورت استاندارد به گیرب، 7 سرعته DCT متصل می شود. موتور توربو دیزل 115 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر حدا،ر گشتاور را تولید می کند و دارای گزینه 6 سرعته AT و 6 سرعته MT است. هیوندای ممکن است فناوری هیب، ملایم را معرفی کند که شامل فناوری استارت/ایست خودکار و ترمز احیاکننده خواهد بود. بازارهای بین المللی نیز ممکن است در آینده نسخه پلاگین هیب، دریافت کنند.

هیوندای ورنا اسپید 2023
هیوندای ورنا اسپید 2023