هیوندای ورنا SX مدل میانی مشکی

فضای داخلی Verna SX 2023 تمام شده و مشکی و بژ است. این مدل خاص دارای دو نمایشگر افقی است، یکی برای سرگرمی اطلاعات و دیگری برای ابزار دقیق. هر دو صفحه نمایش کمی زاویه دار هستند و حسی را به راننده القا می کنند. وقتی صحبت از احساس پیچیدگی می شود، به نظر می رسد که کل کابین به سمت راننده متمرکز شده است. در زیر صفحه‌نمایش مرکزی، دکمه‌هایی داریم که می‌توانند دو برابر شوند تا هم AC و هم سیستم اطلاعات سرگرمی را کنترل کنند.

برای ،، که به دنبال هیجان هستند، هیوندای یک موتور 1.5 لیتری توربو GDi بنزینی با بالاترین قدرت در بخش (158 ، بخار) و گشتاور (253 نیوتن متر) ارائه می دهد که به یک موتور 6 سرعته MT یا 7 سرعته DCT متصل شده است. جزئیات مربوط به انواع مختلف در زمان عرضه همراه با قیمت‌ها در 21 مارس فاش خواهد شد. قیمت‌های ورنا در سال 2023 احتمالاً در محدوده 10 تا 19 میلیون روپیه خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-verna-sx-mid-v،t-in-black-beige-interiors-12463903.html

پیش از راه اندازی، Verna در حال رسیدن به نمایندگی ها است. و در کشوری به پرجمعیت هند با خشم رو به رشد رسانه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های پخش ویدیوی محبوب مانند یوتیوب، بی‌توجه نماند. آن را تمیز کرده ایم و با نگاه ، به آن، می تو،م بگوییم که یک تریم سطح متوسط ​​است و احتمالاً بیشترین تقاضا را نیز دارد. تصاویر به کانال Adi Zone و sansCARi samit اعتبار داده شده است.

هیوندای ورنا SX مدل می، – نگاه اول

از آنجایی که فضای سدان با راه اندازی نسل پنجم سیتی، اشکودا اسلاویا و فول، واگن ویرتوس مسیر جدیدی را در پیش گرفته است، هیوندای قصد دارد قطعه بزرگ تری نیز بسازد. محصول جدید سدان ها از نظر اندازه بزرگتر شده اند تا فاصله بین بخش های C و D را پر کنند. هیوندای استراتژی مشابهی را دنبال کرده است و به طور کلی در مقایسه با نسل قبلی خود محصول بزرگتری است.

از نظر پیشرانه، نسل جدید ورنا یک موتور بنزینی تنفس طبیعی 1.5 لیتری مگاپی،لی دارد که با موتور 6 سرعته MT یا IVT (نام شیک CVT) همراه شده است. این پیشرانه قادر است 113 ، بخار قدرت و 144 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این برای کاربران عادی که به دنبال یک سدان بی م،ی هستند من، است.

هیوندای ورنا مدل برتر داخلی تمام مشکی
هیوندای ورنا مدل برتر داخلی تمام مشکی

سایر ،اصر موجود در نسخه می، ورنا 2023 عبارتند از فرمان دو پره، شارژر بی سیم، گیرب، دستی و دریچه های AC که به زیبایی در یک ،صر افقی قرار گرفته اند که روی داشبورد آن قرار گرفته است، مشابه کاری که آئودی برای مدتی انجام داده است. . یک خط کرومی روی این محفظه AC وجود دارد که حس ممتازی به شما می دهد. چراغ های محیطی نیز وجود دارد.

چراغ محیطی هیوندای ورنا 2023
چراغ محیطی هیوندای ورنا 2023

مشخصات و ویژگی ها

هیوندای ورنا که اخیراً پاشیده شده به رنگ مشکی است و کاملاً بدون استتار است. ما می‌تو،م بگوییم که این یک تریم سطح متوسط ​​است زیرا فاقد ماژول ADAS در جلو است، چیزی که مدل‌های با مشخصات بالا از آن برخوردار هستند. با این حال، با چیزهای خوبی همراه است.

هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023
هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023

هیوندای آن را در 21 مارس 2023 راه اندازی می کند و رزرو برای آن با مبلغ رمزی روپیه باز شده است. 25000. که توسط هیوندای و شبکه فروش نسبتا بزرگتر آن نسبت به آلم، ها ارائه می شود، ما شرط می بندیم که بخش سدان می تواند در زمان عرضه به سمت ورنا منحرف شود.

هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023
هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023

ما در مورد سانروف تک جداره، رینگ‌های آلیاژی شیک، راه‌اندازی چراغ‌های جلو بازتابنده سه‌لوله‌ای LED مشابه با نمونه‌های بالا، سنسورهای پارک جلو، یک نوار نور LED عریض که به دو ،صر بیرونی کوچک‌تر ت،یم می‌شود صحبت می‌کنیم. . اگر تریم با مشخصات بالا بود، دارای جزئیات کرومی، ماژول ADAS در جلو و دوربین های نصب شده بر روی ORVM بود – همانطور که در ع، های جاسوسی قبلی دیده ایم.

هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023
هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023

هیوندای ورنا جدید با موتور 1.5 لیتری توربو GDi بنزینی خود که حتی بالاتر از آلم، ها است، بالاترین عملکرد در بخش را دارد.

هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023
هیوندای ورنا SX مدل Mid V،t 2023

به نظر می رسد یک بلندگوی نصب شده روی داشبورد نیز وجود دارد. New Verna SX دارای برند Bose نیست. لنت های درب نیز مانند داشبورد آن با جلوه دو رنگ مشکی بژ بسیار کم نگه داشته می شوند. ما امیدواریم که هیوندای پ،تیک های نرم لمسی را در ورنا جدید ارائه دهد زیرا در مقابل رقبای خود که فقط پ،تیک های سخت ارائه می دهند، محیط را با اختلاف زیادی بهبود می بخشد.