هیوندای کرتا با آلیاژهای 18 اینچی توسان

هیوندای کرتا همیشه محبوب نمودارهای فروش بوده است. از زم، که نسل اول کرتا عرضه شد، هیوندای برنده ای را در دست داشت و داستر/ترانو را منسوخ کرد. رنو نیسان با راه اندازی کپچر و کی، پاسخ خود را داد، اما آنها در بازی خودشان ش،ت خوردند.

ممکن است فکر کنید که رینگ های آلیاژی 18 اینچی برای چیزی که اساساً یک هاچ بک جک دار است بسیار زیاد است. برای شرایط هند، احتمالا حق با شماست. من شخصاً نسبت به ،تیک های کم حاشیه شک دارم. گفتنی است، سلتوس پسر عموی پلت فرم Creta، آلیاژهای 18 اینچی را در تریم X Line دریافت می کند و شخصیت زیادی را به آن اضافه می کند. اینها قوس چرخ ها را بهتر پر می کنند و منسجم به نظر می رسند. همین امر در مورد Creta با آلیاژهای 18 اینچی توسان صدق می کند. از این رو نام Creton توسط modder VIG Auto Accessories آمده است.

به غیر از این چرخ‌های آلیاژی 18 اینچی، این کرتون دارای صفحات اسکید مصنوعی جلو و عقب، جلوپنجره و تزئینات تخته دونده جانبی با رنگ خا،تری تفنگی ف،ی است. چراغ‌های LED سه‌گانه هیوندای به همراه DRL و مه شکن نیز نصب شده‌اند. چراغ‌های LED عقب هیوندای و چراغ‌های LED نصب شده بر روی ORVM پس از فروش، ارتقاء روشنایی را تکمیل می‌کنند.

آلیاژهای 18 اینچی یک اتفاق رایج در بازارهای توسعه یافته است. به ،وان مثال، Aygo X یک هاچ بک 3.7 متری است و ارزان ترین پیشنهاد تویوتا در اروپا است. آلیاژهای 18 اینچی دارد و ADAS سطح 2 به صورت استاندارد ارائه می شود. اما در هند، آلیاژهای 18 اینچی فقط با خودروهای SUV گران قیمت مانند آلکازار، سافاری، هریر، هکتور، XUV700، فورچونر، گ،تر، توسان و سلتوس ای، لاین ارائه می‌شوند.

هیوندای کرتا با آلیاژهای 18 اینچی توسان اصلاح شده است
هیوندای کرتا با آلیاژهای 18 اینچی توسان اصلاح شده است

هیوندای در حال حاضر بین 1.5 لیتر بنزین NA، 1.5 لیتر توربو دیزل و موتور 1.4 لیتر توربو بنزین انتخاب می کند.

هیوندای کرتا با آلیاژهای 18 اینچی توسان اصلاح شده است
هیوندای کرتا با آلیاژهای 18 اینچی توسان اصلاح شده است

طبق گفته این مددر مستقر در بمبئی، مقاومت قطعه، آلیاژهای 18 اینچی آن از توسان است. این ماد توسط آقای گابریل به ،وان هدیه به همسرش سفارش داده شده است. این یک روش سلیقه ای برای تبدیل یک مدل با مشخصات پایین به یک مدل با مشخصات بالاتر است. این موضوع ما را به این سوال وا می دارد که آیا هیوندای باید مانند سلتوس آلیاژهای 18 اینچی را به ،وان استاندارد در تریم های با مشخصات بالا ارائه دهد؟


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-creta-tucsons-18-inch-alloys-creton-12459344.html

با محبوبیت بسیار زیاد، Creta در جامعه مودینگ نیز شناخته شده است. افرادی که هوس یک وسیله نقلیه منحصربه‌فرد دارند و می‌خواهند در میان دیگر مالکان کرتا متمایز شوند، لوازم جانبی پس از فروش را انتخاب می‌کنند. این موارد از چیزهای بی اهمیت گرفته تا ارتقاءهای قابل توجه نیز متغیر است. یکی از این سازه های Creta از بمبئی شامل رینگ های آلیاژی 18 اینچی از توسان است و جذاب به نظر می رسد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

هیوندای کرتا اصلاح شده با آلیاژهای توسان

کرتون همچنین دارای لوازم جانبی سیاه‌شده از Knight Edition، ،مت بالای درب عقب و سقف سیاه‌شده است. این سقف سیاه شده با رنگ سفید خودروی پایه تضاد دارد. PPF (فیلم محافظ رنگ) روی این کرتون نصب شده است که ایمنی جزئی را در برابر ،اش های سبک، علائم چرخش و موارد دیگر ایجاد می کند.

ویژگی های اضافه شده عبارتند از ORVM تاشو با رله اضافه شده، صندلی ها و روکش درها با روکش چرمی، فرمان سفارشی با روکش چرمی، صندلی های عقب 60:40 با تکیه گاه های قابل تنظیم، تکیه گاه های عقب با نگهدارنده فنجان و موارد دیگر. یک سیستم نمایشگر لمسی پس از فروش از Onkyo با Apple CarPlay بی‌سیم و Android Auto همراه با بلند،ای بسته صوتی کامل سونی.

سایر افزودنی ها