هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023 معرفی شد

هیوندای در رنگ‌های مشکی، خا،تری ابریشمی با سقف مشکی و سفید با سقف مشکی عرضه می‌شود و فقط Creta N Line Night Edition را در برزیل عرضه کرده است. جایی که تا زم، که تمام 900 دستگاه فروخته نشود در دسترس خواهد بود. این بر اساس نسخه پیش از فیس لیفت کرتا است و نه مدل فیس لیفت شده که در بازارهای منتخب آسه آن فروخته می شود. هنوز اطلاعاتی مبنی بر عرضه آن در کشورهای دیگر از جمله هند وجود ندارد.

فضای داخلی دارای نورپردازی محیطی سیاه و قرمز، فرمان مخصوص N Line و رکاب درها با شماره گذاری است. این عدد به هر وسیله نقلیه در دوره تولید محدود آن عدد خاصی اختصاص می دهد. و انحصار و ارزش را بالا می برد. ،اصر سیاه شده در تنظیم چراغ جلو وجود دارد. صفحه اسکید مصنوعی ت،یم شده بیشتر به جذابیت اسپرت می‌افزاید.

Creta N Line Night Edition دارای یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر NA بنزینی است که 157 ، بخار قدرت و حدود 202 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور با یک گیرب، 6 سرعته اتوماتیک همراه شده و دارای حالت های مختلف رانندگی است. این دستگاه مجهز به سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی، اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو است. سانروف پانوراما، صندلی راننده تهویه‌شده، و دوربین 360 درجه راحتی را به همراه دارد.

هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023
هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023

ویژگی غنی بودن به م،ای صفحه نمایش ابزار دیجیتال، کنترل های نصب شده روی فرمان، کروز کنترل، کنترل آب و هوای چند منطقه ای و موارد دیگر است. سیستم صوتی Premium Bose و سطح 2 ADAS نیز. برای دومی، Hyundai Creta N Line Night Edition یک بسته ویژگی با Creta Ultimate به اشتراک گذاشته است. ADAS مجموعه ای از سیستم های کمک راننده مبتنی بر فناوری را مشخص می کند.

،اصر مشکی که هیوندای Creta N Line Night Edition را متمایز می کند

ویژگی‌های نسخه محدود هیوندای Creta N Line Night Edition ممکن است برای ،، جذاب باشد که خواهان یک SUV منحصربه‌فرد هستند که به راحتی قابل تشخیص باشد. با این حال، بر،ب قیمت ممکن است برای همه قابل توجیه نباشد. موتور 2.0 لیتری بنزینی و ویژگی های ممتاز مطمئناً به جذابیت اضافه می کنند. اما در نهایت به ترجیحات و بودجه شخصی بستگی دارد. Hyundai Creta N Line Night Edition عمدتاً از Creta N Line 1.0 توربو وام گرفته است. به خصوص هم افزایی طراحی بیرونی. و آنها را به یک بسته بندی منظم تبدیل می کند که سیاه تر و پررنگ تر است.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-creta-night-edition-debuts-all-black-12463059.html

از نظر طراحی، Hyundai Creta N Line Night Edition مشابه Creta N Line است، اما با برخی ،اصر انحصاری. ا،را مشکی. شامل سپرهای جلو و عقب خاص N Line، روکش مشکی روی آلیاژهای 18 اینچی و جلوپنجره جلو با المان افقی مشخص.

هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023
هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023

برای یک SUV کامپکت نسخه محدود با ظاهری اسپرت، هیوندای Creta N Line Night Edition متن، با شرایط است. با 900 واحد موجود، انحصاری را به صاحبان خود ارائه می دهد. آواتار ویژه با قیمت 181490 BRL (29 میلیون روپیه) و دارای طیف وسیعی از ویژگی های ممتاز است.

Hyundai Creta Night Edition 2023 ویژگی هایی را با Creta Ultimate به اشتراک می گذارد

هیوندای نسخه محدود Creta N Line Night Edition را در برزیل عرضه می کند و تنها با 900 دستگاه انحصاری ارائه می دهد.

هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023
هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023

در هند، هیوندای به احتمال زیاد فیس لیفت کرتا را به جای Creta N Line عرضه می کند. با این حال، اگر N Line در هند راه اندازی شود، انتظار می رود که دارای موتور 1.5 لیتری توربو GDi بنزینی باشد. این دستگاه 158 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023
هیوندای کرتا نایت ادیشن 2023