هیوندای کونا نسل جدید 2023 معرفی شد

هیوندای امروز پرده های خط تولید ،ا خود را کنار زده است. Kona 2023 از چهار نوع تشکیل شده است. این شرکت می‌گوید که طراحی در سرتاسر خط تولید خود از EV مشتق شده است و جذابیت آن آینده‌نگر است. ،ا را به زبان طراحی جدید هیوندای می آورد که در برخی از محصولات اخیرش شاهد آن بوده ایم.

هیوندای می گوید که آنها ابتدا با ،ا EV شروع ،د و سپس طراحی آن را منتقل ،د و آن را به گونه ای تغییر دادند که با سایر نسخه های خط تولید شود. نمای جلو اکنون کاملاً جدید است و دارای یک نوار نور افقی است که به ،وان DRL عمل می کند و در زیر آن در یک محفظه مثلثی شکل، چراغ های جلو LED قرار گرفته است.

ویژگی ها و مشخصات

SangYup Lee، معاون اجرایی و رئیس مرکز طراحی هیوندای، به این من،ت گفت که “،ا کاملا جدید با شخصیت منحصر به فرد KONA ارتقا یافته، حضور جسورانه و پویا خود را با اطمینان نشان می دهد.” او همچنین افزود که “KONA از هر نظر تکامل یافته است تا طیف وسیع تری از تنوع را در آغوش بگیرد تا به یک حامی واقعی سبک زندگی تبدیل شود.”

تمام جدید هیوندای ،ا داخلی
داخلی

Kona EV یک چراغ افق بدون درز پی،لی جدید دریافت می کند که دارای ال،ای نقطه ای به جای طراحی پارامتری گریل است که در Kona و Kona N Line وجود دارد. این روکش بدنه را در اطراف قرار می دهد و باعث می شود که چراغ های جلو و عقب خود را در همین روکش قرار دهد. دامن های جانبی و رینگ های آلیاژی 19 اینچی بر اساس انواع مختلف ارائه می شوند.

لاین آپ جدید هیوندای ،ا
لاین آپ جدید هیوندای ،ا

در ماموریت ایجاد فضای بیشتر برای مشتریان، مجموعه جدید هیوندای ،ا رشد قابل توجهی داشته است. با طول 4355 میلی‌متر، اکنون 150 میلی‌متر بلندتر و 25 میلی‌متر پهن‌تر از مدل قبلی خود است. حتی فاصله بین دو محور نیز 60 میلی متر افزایش یافته است تا فضای زانو بهتری برای سرنشینان عقب فراهم شود. با ،یب همه اینها، مدل جدید باید بسیار جادارتر از مدل قبلی خود باشد.

نسل فعلی Kona EV که در هند به فروش می رسد یک بسته باتری 39.2 کیلووات ساعتی دریافت می کند – احتمالاً تا پایان سال 2023 جایگزین می شود.

تمام جدید هیوندای ،ا جلو
جلو

حتی اگر هر چهار نوع بر اساس یک ساختار جه، ی،ان هستند، آنها دارای یک ظاهر متمایز برای تمایز بین خود هستند. هیوندای ،ا 2023 با ارائه تنوع در پیشرانه های خود بر تحرک پایدار تاکید دارد. بسیاری از تفکرات طراحی مبتنی بر فناوری وجود دارد که از Ioniq 5 موفق آن الهام گرفته شده است.

تمام جدید هیوندای ،ا 2023

هیوندای لاین آپ ،ا را در چهار نوع مختلف با استایل متنوع عرضه می کند. ما Kona معمولی با موتور احتراق داخلی، Kona HEV (خودروی الکتریکی هیب،) و Kona N Line اسپرت و در آ،، Kona EV را داریم. پیش از این، هیوندای ،ا EV در حال آزمایش با استتار سنگین در Desert Hills Premium Outlet در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا جاسوسی شده بود.

در داخل، هیوندای ،ا 2023 دارای دو نمایشگر افقی 12.3 اینچی است. یکی برای اطلاعات سرگرمی و دیگری برای دسته ابزار راننده. از دیگر ویژگی های آن می توان به سانروف تک جداره، IRVM کم نور خودکار، ADAS و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. مشخصات قوای محرکه ،ا EV و بقیه هنوز فاش نشده است. هیوندای در ماه های آینده اطلاعات بیشتری را فاش خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-kona-new-gen-debuts-petrol-hybrid-electric-12455516.html