هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد | CarExpert

نمایش‌های چندرسانه‌ای روی دو صفحه نمایش با یک فریم واحد، که در زیر آن یک دسته باریک از دکمه‌های میانبر و شماره‌گیری قرار دارد، و چیزی شبیه صفحه لمسی لمسی برای کنترل‌های آب و هوا.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

مدل کاملاً جدید شش سال پس از عرضه نسل ششم آن در سال 2016 عرضه می‌شود و این مدلی است که کمی تغییر کرده است.

در حالی که از نمایشگاه های محلی بازنشسته شده بود، سربازان پلاک نام در خانه در کره، با یک نسخه کاملاً جدید یک شبه فاش شد.

بار دیگر Grandeur در بازارهای صادراتی آزرا نامیده می شود.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

نورپردازی حالت محیطی به آرامی در روکش درب و جلوی داشبورد پخش می شود و نورپردازی تعاملی در سمت راست بالای نمایشگر “تجربه کاربری جدیدی” را ارائه می دهد.

هیوندای گراندور را به خاطر دارید؟ این سدان پرچمدار این شرکت در استرالیا بین سال های 1999 تا 2011 در دو نسل بود.

فرمان الهام گرفته از خودروهای آمریکایی ظاهراً از طراحی تک پره نسل اول Grandeur الهام گرفته شده است، در حالی که تعویض دنده به طرز جالبی روی ستون قرار گرفته است.

به جای شکل سنتی سه جعبه، ستون D دارای شیب ملایم تری است تا حالتی سریع به شما بدهد. این در پشت ستون C رنگ بدنه برجسته قرار گرفته است، به این م،ی که یک پنجره جانبی سوم وجود دارد.

با وجود ظاهر آینده نگر، موتورهای آن احتراق داخلی قدیمی هستند – حداقل با شروع. آپشن‌ها عبارتند از 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی، 3.5 لیتری شش سیلندر بنزینی و 1.6 لیتری هیب، بنزینی-الکتریکی.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

سبک طراحی “Seamless Horizon” نوار چراغ جلو نیز در روشنایی تمام عرض عقب اعمال می شود که تا حدودی یادآور i30 سدان است اما بسیار نازکتر است.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

قبل از اینکه وارد آن شویم، هیچ شانسی برای آمدن این نسل هفتم Grandeur/Azera به استرالیا وجود ندارد – ما با بازوی محلی این برند بررسی کردیم.

رئیس مرکز طراحی هیوندای سانگ یاپ لی می‌گوید: «ما در حال ایجاد یک استاندارد جدید برای بازار سدان‌های ممتاز از طریق طراحی احساسی و تجربه مشتری دقیق هستیم.

طراحان از چوب واقعی، آلومینیوم و چرم Nappa رنگ شده طبیعی استفاده ،د که با الگوی سنتی کره ای ساخته شده بود.

در جلو کمی Staria در مورد نوار نور باریک با عرض تمام وجود دارد – “الهام گرفته از اولین نور سپیده دم» – بالای جلوپنجره مشبک طرحدار پارامتریک، که توسط چراغ های پایین مربعی گرد احاطه شده است.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد
  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

چه فکری تو سرته؟ آیا طرح جدید Grandeur برنده است؟
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-hyundai-grandeur-revealed

سری سدان های هیوندای استرالیا شامل i30 و سوناتا است و برند ،س G70 و G80 را ارائه می دهد. سدان Ioniq 6 EV در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.

این شرکت اضافه می کند که جزئیات روی درب با “زیبایی ظریف کره ای” طراحی شده است.

  • هیوندای گراندور 2023 رونمایی شد

کابین به ،وان “واحه ای برای آرامش و ریکاوری” نامگذاری شده است.

نمای جانبی با یک خط کاراکتر منفرد که به صورت افقی از چراغ جلو تا چراغ عقب، روی کناره‌های تمیز و نامرتب، با درهای بدون قاب و دستگیره‌های هموار مشخص می‌شود.

“نسل هفتم Grandeur احترام ما را به گذشته و تعهد به حرکت به سوی آینده ابراز می کند.”