هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023 در هند عرضه شد

وقتی آ،ین بار در آلمان جاسوسی شد، قاطر آزمایشی جدید Grand i10 در سایه رنگ آبی آسم، دیده شد. با فرض اینکه این سایه در اینجا معرفی شده است، افزوده جدیدی به گزینه های رنگ موجود برای دریچه خواهد بود. به نظر می رسد سایه آبی آسم، زیبایی شناسی طراحی خودرو را تحسین می کند و آن را بسیار مطلوب تر می کند. در حال حاضر، i10 Nios در هند سایه آبی اختصاصی ندارد. تنها رنگ‌های هیجان‌انگیز موجود برای i10 Nios قرمز آتشین و آبی آبی هستند. بقیه سفید، نقره ای و خا،تری معمولی هستند.

هیوندای گرند i10 Nios پس از حدود 3 سال عرضه در هند، در حال آماده شدن برای دریافت نسخه فیس لیفت خود است. در حالی که قبلاً یک قاطر آزمایشی در کره ج،ی مشاهده شده بود، این بار یک واحد آزمایشی دیگر در هند و در نزدیکی کارخانه شرکت در چنای مشاهده شد.

فیس لیفت هیوندای گرند i10 2023 در هند با گزینه های موتور موجود ادامه خواهد یافت. یک موتور بنزینی 1.2 لیتری وجود دارد که حدا،ر 83 ، بخار قدرت و 113.8 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 5 سرعته دستی و خودکار هوشمند AMT است. کاربر، که به دنبال عملکرد بهتری هستند می توانند موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی را انتخاب کنند که 100 ، بخار قدرت و 172 نیوتن متر تولید می کند. تنها با گیرب، 5 سرعته دستی عرضه می شود.

نمایه جانبی تا حد زیادی مانند قبل به نظر می رسد. یک استثنا، مجموعه جدید رینگ‌های آلیاژی است که در مقایسه با مدل‌های موجود، اسپرت‌تر به نظر می‌رسند. بخش عقب همچنین می تواند برخی از موارد لمسی مانند چراغ های عقب تازه شده را دریافت کند.

فیس لیفت i10 Nios 2023 برای تمرکز بر پیشرفت های آرایشی؛ مشخصات سخت افزاری در ا،ر ،مت ها بدون تغییر باقی می ماند

هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023
هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023

برای صرفه جویی در مصرف سوخت، i10 CNG انتخاب ارجح است. با این حال، قدرت و گشتاور ،وجی به 69 ، بخار و 95.2 نیوتن متر کاهش می یابد. i10 Nios CNG تنها با گیرب، 5 سرعته دستی در دسترس است.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-grand-i10-nios-facelift-spied-in-india-new-swift-rival-12449750.html

بارزتر از همه، DRL های LED به روز شده است که طراحی چهارگانه دارند. i10 Nios فعلی دارای LED DRLهای پیک، است. سایر ویژگی ها مانند چراغ های جلو پروژکتور و طراحی پوشش چراغ مه شکن مانند قبل به نظر می رسد. ممکن است برخی تغییرات ظریف در جلوپنجره وجود داشته باشد، اما به دلیل کامویی بودن آن چندان مشخص نیست.

هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023
هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023

آ،ین ع، های جاسوسی به راجا علاقه مند به خودرو اختصاص دارد. او در کنار گرند i10 NIOS مخصوص هند، از نسخه فرمان چپ نیز با مشخصات صادراتی جاسوسی کرده است. با وجود اینکه از پوشش استتاری در ،مت جلو، کنار و عقب استفاده شده است، حدس زدن ویژگی های جدید چندان سخت نیست.

از آنجایی که i10 Nios در بخش حساس به قیمت رقابت می‌کند، بعید به نظر می‌رسد که ارتقاء عملکردی عمده انجام شود. i10 در حال حاضر یک خودروی مجهز است که با خودروهایی مانند Maruti Swift، Tata Tigor، Tata Punch و Renault Triber رقابت می کند. انتظار می‌رود i10 Nios در سال 2023 عرضه شود، ی،ی زم، که نسل بعدی سوئیفت نیز عرضه خواهد شد. یک i10 Nios به‌روزرس، شده برای مق، با سوئیفت نسل جدید بهتر است.

هیوندای گرند i10 Nios 2023 جاسوسی شد

در داخل، فیس لیفت i10 Nios 2023 می تواند ویژگی هایی مانند داشبورد به روز شده با ،اصر طراحی جدید، کنسول ابزار جدید، فضای داخلی زیبا و تودوزی تازه را داشته باشد. یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر نیز می تواند امکان پذیر باشد، اما لازم به ذکر است که i10 Nios در حال حاضر دارای بهترین سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با اتصال گوشی هوشمند است.

هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023
هیوندای گرند i10 نیوس فیس لیفت 2023

گزینه های موتور مشابه