هیوندای گرند i10 NIOS شرکتی متوقف شد

با توقف تولید Grand i10 NIOS Corporate Edition، هیوندای به فروشندگان اطلاع داده است که رزروها را به نسخه Magna تبدیل کنند. اگرچه نسخه شرکتی مبتنی بر Magna بود، اما نکات خوبی داشت که نسخه قبلی فاقد آن بود.

i10 NIOS Corporate Edition
i10 NIOS Corporate Edition

نسخه‌های Corporate Edition دارای ریل سقف و تزئینات کرومی عقب هستند. چرخی به سبک تفنگ ف،ی و یک «نماد شرکتی» که به راحتی قابل تشخیص است. سایر موارد اضافه شده در بیرون شامل ORVM های سیاه رنگ و یک کوره رادیاتور مشکی براق بود. فضای داخلی نیز مورد توجه ویژه قرار گرفت.

Hyundai Grand i10 NIOS Corporate Edition دارای یک نشان ویژه شرکتی است که فوراً قابل تشخیص بود.

Hyundai Grand i10 NIOS Corporate Edition متوقف شد
اعتبار – SansCari Takes

برای افزایش فروش Grand i10 NIOS، هیوندای نسخه Corporate را بر اساس تریم Magna عرضه کرد. Grand i10 NIOS Corporate Edition با قیمت 6,28,900 روپیه برای MT و AMT با قیمت 6,97,700 روپیه عرضه شد. در سپتامبر 2022، Grand i10 NIOS Corporate Edition قیمتی معادل 200 میلیون تومان داشت. 6.33 لک برای MT و روپیه. 7.04 لک برای انواع AMT.

Grand i10 NIOS با پیشرانه بنزینی و بنزین + CNG ارائه می شود. یک پیشرانه دیزلی نیز عرضه شد. چند ماه پیش همراه با پیشرانه دیزلی Aura از بین رفت. Grand i10 NIOS بار دیگر در کانون توجه قرار گرفت.

Grand i10 NIOS Corporate Edition متوقف شد

Grand Grand i10 NIOS Corporate Edition فضای داخلی کاملا مشکی با لهجه‌های قرمز دارد. روی صندلی‌ها، دریچه‌های AC و صندوق دنده آن یافت می‌شود. صفحه نمایش لمسی 17.14 سانتی متری (6.75 اینچی) با قابلیت پیمایش از طریق Smartp،ne Mirroring، ارزش بیشتری نسبت به تریم Magna دارد. هیوندای در حال آزمایش فیس لیفت گرند i10 است. انتظار می رود در سال 2023 عرضه شود.

i20 & Aura گزینه های رنگ را از دست می دهد

هیوندای همچنین برخی از رنگ‌هایی را که i20 و Aura استفاده می‌،د کاهش داده است. i20 گزینه های رنگ Sunburn Sway و Metallic Copper را از دست می دهد. این ممکن است به دلیل کمبود تقاضا باشد. و به نظر می رسد هیوندای در فرآیند تولید خود فضایی را برای رنگ های مورد تقاضا ایجاد می کند.

همراه با آن، سدان زیر 4 متری Aura، رنگ قهوه ای قدیمی را از گزینه ها از دست می دهد. Aura اکنون فقط با قرمز آتشین، سفید قطبی، تایفون نقره ای و خا،تری تایتان عرضه می شود. گزینه های رنگ i20 در حال حاضر به سفید قطبی، تایفون نقره ای، خا،تری تایتان، قرمز آتشین، شب ستاره ای و رنگ های دوگانه برای سفید قطبی و قرمز آتشین با سقف مشکی محدود شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-grand-i10-nios-corporate-discontinued-aura-i20-12451651.html

هیوندای گرند i10 NIOS که رقیب تاتا تیاگو و ماروتی سوزوکی سوئیفت است، یکی از پرطرفدارترین محصولات این بخش است. Grand i10 NIOS پرفروش ترین هاچ بک هیوندای با فروش ثابت است. اکنون که سنترو از صحنه خارج شده است، Grand i10 NIOS کم‌هزینه‌ترین مدل در مجموعه فعلی هیوندای است.