هیوندای Ai3 (رقیب پانچ) – تصاویر جاسوسی ماشین جمع و جور بزرگتر را نشان می دهد

کاسپر به هند نخواهد آمد، زیرا برای رقابت با تاتا پانچ بسیار کوچک است. طول کاسپر 3595 میلی متر و پانچ 3827 میلی متر است. با بازگشت به مینی SUV با مشخصات هند، که در حال حاضر با کد Ai3 شناخته می شود، طولی مشابه با Punch خواهد داشت.

هیوندای Ai3 mini SUV آزمایش جاسوسی را در هوای بسیار سرد انجام داد
هیوندای Ai3 mini SUV آزمایش جاسوسی را در هوای بسیار سرد انجام داد

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-ai3-tata-punch-rival-larger-compact-car-12455481.html

در هند، این مینی SUV آینده با همان مجموعه ای از پیشرانه های ارائه شده توسط هیوندای در خودروهای پایین تر خود نصب خواهد شد. حتی ،یب گیرب، ها نیز احتمالا مشابه هستند. اینها شامل یک موتور 4 سیلندر 1.2 لیتری تنفس طبیعی بنزینی با 75 ، بخار قدرت و 95 نیوتن متر است. همچنین ممکن است یک موتور 1.0 لیتری توربوشارژ 3 سیلندر بنزینی با قدرت 99 ، بخار و گشتاور 172 نیوتن متر داشته باشد.

مدل ورودی هیوندای Ai3 دارای چرخ‌های فولادی، چراغ‌های جلو هالوژن، LED DRL خواهد بود
مدل ورودی هیوندای Ai3 دارای چرخ‌های فولادی، چراغ‌های جلو هالوژن، LED DRL خواهد بود

نسل جدید خودروهای هیوندای به دلیل طراحی در حال تکامل خود شناخته شده است، بنابراین طراحی Ai3 احتمالاً در آینده به کراس اوورهای کوچک خودروی این شرکت تبدیل خواهد شد. دیدن اینکه این مدل جدید چه چیزی را روی میز به ارمغان خواهد آورد، هیجان انگیز است. انتظار می رود این مینی SUV جدید اوا، امسال یا اوایل سال آینده معرفی شود. انتظار می رود قیمت ها در محدوده 6 تا 10 میلیون روپیه باشد.

هیوندای در حال حاضر یک خودروی کوچک به سبک SUV به نام کاسپر را در اختیار دارد که 3.6 متر طول دارد – برای هند، آنها در حال ساخت یک نسخه کمی طول، تر هستند.

مینی SUV جدید هیوندای - Tata Punch Rival
مینی SUV جدید هیوندای – Tata Punch Rival

ع،‌های جاسوسی جدید وجود سانروف، LED DRL، آلیاژ، چراغ‌های جلو پروژکتور و غیره را نشان می‌دهند. واحدهای چراغ‌های جلو دارای یک ،صر نور H شکل هستند و یکی از قاطرهای آزمایشی دارای مه شکن دایره‌ای است. دیگری دارای یک واحد مه شکن مستطیلی است. چراغ های عقب نیز ممکن است دارای ،صر طراحی H شکل از طریق واحد LED باشند. چرخ‌های فولادی برای انواع ورودی ارائه می‌شوند و انواع با مشخصات بالا آلیاژی خواهند داشت.

مدل بالای هیوندای Ai3 دارای چراغ جلو پروژکتور، آلیاژهای دو رنگ، سانروف خواهد بود
مدل بالای هیوندای Ai3 دارای چراغ جلو پروژکتور، آلیاژهای دو رنگ، سانروف خواهد بود

هیوندای در حال حاضر یکی از بزرگترین سازندگان شاسی بلند در هند است. Creta آنها پرفروش ترین در این بخش است. در بخش 4 متری زیر 4 متر، هیوندای محل برگزاری مسابقاتی مانند Nexon، Sonet، XUV300، Brezza و امثال آن را دارد. اگرچه مکان دقیقاً یک رهبر بخش نیست، اما به خوبی خود را حفظ کرده است. در مورد بخش mini-SUV که در زیر بخش 4 متری قرار دارد، هیوندای هیچ شرکت کننده ای ندارد.

این ،متی است که تاتا پانچ در حال حاضر رهبر است. سیتروئن C3، رنو کیگر و نیسان مگنیت آن را همراهی می کنند. اگرچه سیتروئن C3 خود را شاسی بلند نمی‌نامد، این بخش پایین‌تر از شاسی‌بلندهای زیر 4 متری است. در این بخش است که هیوندای مینی SUV آینده خود را عرضه خواهد کرد که اکنون مورد جاسوسی قرار گرفته است.

هیوندای Ai3 (رقیب تاتا پانچ) – Spy S،ts

جدیدترین مدل خودروی کامپکت هیوندای، Ai3، در جاده ها مشاهده شده است. این خودرو کمی بزرگتر از کاسپر است، که یک خودروی مدل مشابه در فروش در کره ج،ی است. شایان ذکر است که Casper در شرکت G،ju Global Motors Co. Ltd. (GGM) که یک سرمایه گذاری مش، بین شرکت هیوندای موتور و ،ت شهر گوانگجو است، ساخته شده است.

در حالی که تصاویر جاسوسی چیز زیادی در مورد ویژگی‌های خودرو فاش نمی‌کنند، اما تأیید می‌کنند که آزمایش جاده‌ای در حال انجام است. چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب قابل‌توجه‌ترین جنبه‌های این ع،‌های جاسوسی هستند که بینشی از طراحی ارائه می‌دهند. Ai3 جدید به ،وان یک مدل استراتژیک برای هیوندای هند در نظر گرفته می شود. انتظار می رود در اینجا کمی طول، تر از یک خودروی کامپکت استاندارد باشد.

مشخصات موتور هیوندای مینی SUV