هیوندای i20 فیس لیفت N Line نسخه بالایی جاسوسی شد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-i20-facelift-n-line-top-v،t-spied-new-steering-12471809.html

تغییرات کلیدی در بیرون احتمالاً در جلو و عقب است. متأسفانه هیوندای هر دو نمونه اولیه را با استتار پوشانده است. از این رو، ،اصر کلیدی طراحی بیرونی متمایز هستند. همانطور که گفته شد، چراغ های جلو، چراغ های عقب، سپرهای جلو و عقب و چراغ های مه شکن جلو و عقب بسیار محتمل هستند.

استاندارد i20 برای اولین بار دارای دست و پارو می‌شود

هیوندای i20 فیس لیفت N Line
هیوندای i20 فیس لیفت N Line

هیوندای i20 فیس لیفت فرمان جدیدی با دست و پاگیر شیفترها که در قاطرهای آزمایشی دیده می شود دریافت خواهد کرد.

هر دوی آنها سایه تایتان گری ی،، دارند. نمونه اولیه فیس لیفت استاندارد i20 رینگ های آلیاژی را از دست می دهد و روکش چرخ هایی با طراحی جدید دریافت می کند که در مقایسه با روکش چرخ های ،وجی بسیار شیک به نظر می رسند. این روکش‌های چرخ جدید به دلایلی بسیار شبیه به رینگ‌های آلیاژی نسل قبلی i20 Elite هستند.

هیوندای i20 فیس لیفت N Line
هیوندای i20 فیس لیفت N Line

این ع، های جاسوسی دو مورد متفاوت را پوشش می دهند. در یک نمونه، فیس لیفت هیوندای i20 و فیس لیفت i20 N Line با هم هستند. در نمونه‌ای دیگر، یک تست استاندارد فیس لیفت i20 وجود دارد که برخی به‌روزرس،‌های کلیدی داخلی را نشان می‌دهد. همانطور که در وهله اول مشاهده شد، فیس لیفت i20 با مشخصات متوسط ​​(Magna یا Sportz) و فیس لیفت i20 N Line با مشخصات بالا همراه با هم هستند.

پیشرانه ها هم همینطور خواهند بود. از این نظر، یک موتور 1.2 لیتری 4 سیلندر NA بنزینی (82 ، بخار، 115 نیوتن متر، 5MT، CVT) و یک موتور 1.0 لیتری 3 سیلندر توربو بنزینی (118 ، بخار، 172 نیوتن متر، 7DCT). امیدواریم هیوندای یک گیرب، دستی با گزینه بنزین توربو اضافه کند، ،یبی که فقط در N Line وجود دارد. هیوندای احتمالاً فهرست ویژگی‌ها را تغییر می‌دهد تا با نیازهای در حال رشد مشتریان مطابقت داشته باشد. شاید صندلی های تهویه شونده؟

هیوندای در پی افزودن اسپرت بیشتر با مدل‌های i20 N Line، فرمان 3 پره متفاوتی را ارائه می‌کند که به شیفترهای پدال مجهز شده است. تا به حال، این ویژگی فقط در مدل های N Line در دسترس بود، در حالی که i20 استاندارد شیفترهای دست و پا را از دست داده بود. دومین نمونه از تصاویر جاسوسی دارای فیس لیفت تایفون سیلور i20 با مشخصات بالا است.

در این نمونه اولیه شاهد حضور پدال شیفترها هستیم. به نظر می‌رسد هیوندای تصمیم گرفته است که پارویی شیفترها را با i20 استاندارد نیز عرضه کند. با این حال، فیس لیفت هیوندای i20 N Line همچنان از انحصاری در قالب هایلایت های بیرونی قرمز رنگ، ،اصر داخلی قرمز و دوخت، اگزوز گلویی تر، سیستم تعلیق سفت، رنگ های انحصاری، رینگ های آلیاژی اسپرت تر با نشان N و موارد دیگر برخوردار خواهد بود.

هیوندای i20 فیس لیفت
هیوندای i20 فیس لیفت

این بدان م،ی است که این شرکت احتمالاً هر دوی آنها را با هم در فصل جشن راه اندازی خواهد کرد. این یک به روز رس، بسیار ملایم خواهد بود و با افزایش جزئی قیمت نیز همراه خواهد بود. تغییرات زیادی در فیس لیفت i20 و i20 N Line همانطور که در ع، های جاسوسی دیده می شود وجود ندارد.

فیس لیفت هیوندای i20 و فیس لیفت i20 N Line با هم دیده می شوند

فضای هاچ بک ممتاز احتمالاً در طول فصل جشن گرم خواهد شد زیرا هیوندای مدل های فیس لیفت شده i20 و i20 N Line خود را عرضه می کند. اخیراً تصاویر جاسوسی فیس لیفت هیوندای i20 و فیس لیفت i20 N Line در اینترنت منتشر شده است. در تصویر جاسوسی می‌توان دید که هیوندای در حال آزمایش هر دو مدل استاندارد و اسپرت با هم است.