هیوندای Ioniq 5 N درها را به روی عملکرد فوق العاده باز می کند

Hyundai Ioniq 5 N درها را به روی عملکرد فوق العاده باز می کند - تصویر 1100966

Hyundai Ioniq 5 N درها را به روی عملکرد فوق العاده باز می کند - تصویر 1100967

آیا SUV های عملکرد جمع و جور، هاچ بک های جدید هستند؟

بیرمن در حال حاضر به‌،وان مشاور فنی اجرایی بخش N فعالیت می‌کند و به‌،وان مدیر عامل سابق BMW M، پتانسیل زیادی را برای بال عملکرد هیوندای به ارمغان می‌آورد. او استدلال می‌کرد که در حالی که خودروهای الکتریکی سریع‌تر می‌شوند، باید احساس یک خودروی مجهز به ICE را نیز ارائه دهند. «سریعتر مهم نیست. این در مورد پوزخند، ضربان قلب است.» با این حال، با ظهور Dodge Charger Daytona SRT، اضافه ، صداهای مصنوعی موتور امکان پذیر است. بنابراین، به گفته بیرمن، هیوندای کاری مشابه برای بهبود تجربه رانندگی Ioniq 5 N انجام خواهد داد.

Ioniq 5 N می تواند تهدیدی برای Macan EV باشد

هیوندای آیونیک 5 N درها را به روی عملکرد فوق العاده باز می کند - تصویر 1100968

Ioniq 5 N اولین خودروی الکتریکی تولید انبوه از این برند فرعی پرفورمنس خواهد بود و همانطور که توسط Biermann بیان شده است، این بسیار سریعتر از هیوندای i30 N خواهد بود. چگونه می تواند کندتر باشد؟ تقریباً 600 ، بخار قدرت دارد.» با این حال، هنگامی که افراد در Drive سعی ،د بیشتر در مورد ارقام قدرت سوال کنند، او پاسخ داد: نهایی نشده است. می تواند 580، 600 یا 620 ، بخار باشد. خیلی است». خوب، در واقع به این دلیل است که i30 N 280 ، بخار قدرت و 290 پوند فوت گشتاور تولید می کند. متأسفانه، i30 N هرگز به ایالات متحده نیامد، بنابراین می توان گفت که Ioniq 5 N حتی قدرتمندتر از Kona N خود هیوندای و Elantra N خواهد بود.

Hyundai Ioniq 5 N درها را به روی عملکرد فوق العاده باز می کند - تصویر 1100969

منبع: راندن


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/the-hyundai-ioniq-5-n-opens-the-door-to-extreme-performance-ar197581.htmlبا ارقام قدرت فرضی، بر ،ی پوشیده نیست که Ioniq 5 N کیا EV6 GT-Line را برای صبحانه، ناهار و شام می خورد. اما می تواند به طور بالقوه پورشه Macan EV را به دلیل قیمت ارزان تر در مقایسه با پورشه و شاید در عملکرد خام ش،ت دهد. با این حال، همانطور که بیرمن تأیید می کند، می تو،د با Ioniq 5 N دونات انجام دهید. همان پلت فرم E-GMP زیربنای نسخه پر چرب N Ioniq 5 خواهد بود و به صورت پیش فرض به ،وان یک خودروی چهارچرخ متحرک ارائه می شود. خودروی برقی پرفورمنس در سال 2023 با جهان روبه‌رو می‌شود و با توجه به سابقه هیوندای در زمینه ارائه ارزش برای پول، می‌تواند حدود 60000 دلار قیمت داشته باشد.

احتمالاً می د،د که هیوندای با وجود حفظ نسخه های N النترا و ،ا، Veloster N را کنار می گذارد. حتی شایعه شده است که فول، واگن گلف را که یکی از قدیمی ترین هاچ بک های پرفورمنس باقی مانده است، از بین می برد. بنابراین ممکن است خودروهایی مانند Ioniq 5 N آینده خودروهای هاچ بک باشند. همانطور که توسط رئیس سابق M، آلبرت بیرمن تأیید شده است، Ioniq 5 N می تواند بیش از 600 ، بخار قدرت تولید کند که آن را معادل پورشه 911 می کند.