هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا

این بدان م،ی است که گزینه های پیشرانه تک موتوره و دو موتوره، هر دو با مشخصات بالا و باتری استاندارد دوربرد.

هیوندای استرالیا همچنین تایید کرده است که Ioniq 6 جدید دومین مدل در خط تولید محلی خواهد بود که دارای خدمات متصل Bluelink این برند است که دارای عملکردهای راه دور مبتنی بر برنامه و همچنین یک مودم داخلی است که خدمات متصل را از طریق سیستم اطلاعات سرگرمی تسهیل می کند.

با ما همراه باشید CarExpert برای همه جدیدترین ها، و نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای مرجع، هیوندای ادعا می کند که Ioniq 6 Long Range 2WD ارائه خواهد شد 610 کیلومتر برد رانندگی در چرخه WLTP، تقریبا 100 کیلومتر بیشتر از رقم رسمی کره ای است.

Palisade اولین مدلی در استرالیا بود که این را دریافت کرد.

برد استاندارد 2WD نسخه‌ها دارای یک موتور الکتریکی 111 کیلووات/350 نیوتن‌متر هستند که به یک بسته باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 53 کیلووات ساعت متصل می‌شود، با محدوده رانندگی ادعایی 367 ​​کیلومتر در چرخه راندمان ،یبی کره‌ای با چرخ‌های 18 اینچی.

در حالی که هیوندای استرالیا در مورد عرضه یا پیش‌بینی فروش Ioniq 6 قبل از عرضه زیاد صحبت نمی‌کند، مشخص است که تخصیص محلی در امتداد خطوط Ioniq 5 خواهد بود، به این م،ی که تنها چند صد دستگاه در طول این عرضه در بازار ما در دسترس خواهد بود. دوره 2023

2WD a می شود 168 کیلووات/350 نیوتن متر موتور الکترونیکی در محور عقب، و AWD موتور دیگری را در جلو برای ،وجی های ،یبی اضافه می کند. 239 کیلو وات و 605 نیوتن متر.

از نظر برد، Long Range 2WD قادر است تا 524 کیلومتر را در چرخه کره ای سخت تر با چرخ های 18 اینچی (452 ​​کیلومتر با رینگ های 20 اینچی) طی کند، در حالی که Long Range AWD بسته به چرخ ها این میزان را به 420-484 کیلومتر کاهش می دهد.

  • هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا

قیمت و مشخصات محدوده محلی Ioniq 6 نزدیک به عرضه مدل جدید در اوایل سال 2023 جزئیات بیشتری خواهد داشت.

هیوندای Ioniq 6 با سه گزینه پیشرانه مختلف در بازار خانگی خود در کره موجود است که شامل دو اندازه باتری است.

جزئیات اولیه بازار استرالیا برای آینده هیوندای آیونیک 6 خودروی الکتریکی (EV) در جریان پرتاب جه، در کره ج،ی رونمایی شده است که احتمالاً دو نوع با مشخصات بالا اولین عرضه‌ها هستند.

قیمت هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما ما انتظار داریم مشابه Ioniq 5 با حق بیمه کمی باشد، به این م،ی که قیمت 70،000 تا 80،000 دلار قبل از هزینه های جاده ای محتمل به نظر می رسد.

  • هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا
    مدل خارج از کشور نشان داده شده است
  • هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا

بیشتر: بررسی هیوندای Ioniq 6 2023
بیشتر: همه چیز هیوندای آیونیک 6
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-hyundai-ioniq-6-initial-details-for-australi،

این شرکت گفت: “ما انتظار داریم تقاضا برای Ioniq 6 به طور قابل توجهی از عرضه در آینده قابل پیش بینی بیشتر شود.”

  • هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا
  • هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا

همچنین وجود دارد برد بلند 2WD و برد بلند AWD نسخه هایی که هر دو دارای یک بزرگتر هستند 77.4 کیلووات ساعت باتری – احتمالاً پیشنهادات استرالیایی است.

همچنین می تو،د بررسی درایو راه اندازی بین المللی ما را بخو،د اینجا.

آینه‌های جانبی دیجیتال عصر جدید این شرکت نیز در مدل‌های محلی Ioniq 6 ارائه می‌شوند، اگرچه مشخص نیست که آیا واحدهای مبتنی بر دوربین مانند ،س GV60 یک ویژگی استاندارد خواهند بود یا بخشی از یک بسته آپشن.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط بخش محلی هیوندای، Ioniq 6 در طول “در استرالیا وارد خواهد شد.اوایل سال 2023” – نشان دهنده سه ماهه اول (از ژانویه تا مارس شامل) – با خط تولیدی که احتمالاً بازتابی از محدوده Ioniq 5 مربوطه است.