وانت برقی BYD جاسوسی شد؟ | CarExpert


شایعات دیگری در مورد استفاده قریب الوقوع BYD برقی (و احتمالاً پلاگین هیب،) با یک خودروی آزمایشی استتار شده در حال انجام است. در سایت های مختلف رسانه های چینی.

این وسیله نقلیه به ،وان یک رقیب بالقوه برای رادار جیلی RD6، که برای استرالیا در دست بررسی است، به‌علاوه LDV eT60 که به‌تازگی به بازار عرضه شده است، شکل می‌گیرد – که نشان می‌دهد چین در مراحل اولیه خودروهای برقی در حال آماده شدن است.

برند BYD که به سرعت در حال گسترش «خودروهای انرژی جدید» است، با سرعت در حال گسترش است و خودروهای برقی خود را در اروپا، ژاپن و استرالیا عرضه می کند – جایی که شاسی بلند کوچک Atto 3 آن پس از چند بار سرعت پرتاب، فروش بالایی دارد.

  • وانت برقی BYD جاسوسی شد؟

در واقع، همان طور که هفته گذشته اعلام شد، تامین کننده EV و باتری با پشتیب، وارن بافت، سه میلیون فروش EV و PHEV در سطح جهان را تحت الشعاع قرار داد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که پیکاپ BYD ممکن است تحت یکی از برندهای فرعی برنامه ریزی شده اخیر شرکت به فروش برسد.

BYD Auto می‌خواهد یک «ماتریس برند قدرتمند» متشکل از خودروهای با برند BYD، اسپین‌آف ممتاز Denza، یک برند لو، متمرکز بر SUV به نام Yang، و «یک برند جدید دیگر» ایجاد کند.

  • وانت برقی BYD جاسوسی شد؟
    رادار RD6

این برند جدید اضافی به طور رمزآمیزی در “هویت های حرفه ای و شخصی سازی شده، پوشش خودروهای خانوادگی و خودروهای لو،” تخصص خواهد داشت.

این برند افزود: «این برند از خلق مش، با کاربران استفاده می‌کند و به گرمی از تمام نمایندگی‌های دارای امتیاز برای پیوستن به BYD برای تبلیغ آن استقبال می‌کند.

به نظر می‌رسد این با خواسته‌های ،یداران پیکاپ مطابقت دارد، به‌علاوه باتری‌های داخلی BYD ‘Blade’ LFP برای انجام تست ناخن بدون فرار حرارتی طراحی شده‌اند، که ممکن است آنها را مخصوصاً برای ،‌های کار من، کند.

وقتی بیشتر یاد گرفتیم مطالب بیشتری را برای شما آورده ایم…

بیشتر: BYD با عبور از 3 میلیون “وسیله نقلیه انرژی جدید”، در مورد حرکات بعدی خود صحبت می کند
بیشتر: BYD برند پریمیوم Yang، را در سال 2023 با آفرود راه اندازی می کند
بیشتر: مقایسه BYD Atto 3 v MG ZS EV 2023
بیشتر: BYD 100000 خودروی برقی را به شرکت اجاره‌ای Sixt می‌فروشد
بیشتر: خودروهای برقی BYD Atto 3 به استرالیا رسیدند، سفارش دهندگان گفتند که منتظر پیام باشند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-electric-pickup-spied