واگن اشکودا سوپرب برای کسانی است که SUV نمی خواهند

به نظر می رسد این طراحی تکاملی باشد و نمونه اولیه جاسوسی شباهتی شبیه به Superb فعلی دارد.

اشکودا در حال آزمایش نسل جدید آن جاسوسی شده است عالی واگن در ج، اروپا قبل از رونمایی در پاییز نیمکره شمالی (سپتامبر تا نوامبر).

نسخه های به روز شده اسکالا، کامیک و اکتاویا در سال 2024 به همراه شاسی بلندهای برقی ،اق و ،اق کوپه در استرالیا عرضه می شوند.

انتظار می رود هر دو Skoda Superb و Volkswagen P،at در ظاهر نسل بعدی مانند فول، واگن گلف فعلی، اشکودا اکتاویا و Cupra Formentor به معماری MQB Evo حرکت کنند.

  • واگن اشکودا سوپرب برای ،، است که SUV نمی خواهند

Skoda Superb جدید به ارائه طیف وسیعی از پیشرانه‌های بنزینی، دیزلی و هیب، پلاگین (PHEV) ادامه خواهد داد، اگرچه مدل فعلی فقط با قدرت بنزینی به صورت محلی عرضه می‌شود.

این برخلاف نسل بعدی فول، واگن پاسات است که فقط واگن خواهد بود. پسر عموی شرکت Superb در همان خط تولید در براتیسلاوا، اسلواکی مونتاژ خواهد شد.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، نسل بعدی اشکودا سوپرب در دو فرم لیفت بک و واگن در دسترس خواهد بود.

  • واگن اشکودا سوپرب برای ،، است که SUV نمی خواهند

یک خودروی برقی پایه جدید با قیمتی در حدود 25000 یورو (39900 دلار استرالیا) در سال 2025 تولید می شود و در سال 2026 یک استیشن واگن و یک شاسی بلند سه ردیفه بزرگ عرضه خواهد شد.

اشکودا محصولات تازه زیادی دارد. همچنین یک نسخه نسل جدید از کودیاک SUV وجود دارد که در کنار Superb جدید معرفی خواهد شد.

کانسپت Vision 7S سال گذشته پیش نمایش چنین صفحه‌ای را به همراه یک ردیف کلیدهای فیزیکی و سه صفحه چرخشی روی کنسول مرکزی داشت.

زمان عرضه محلی این مدل ها هنوز اعلام نشده است.

بیشتر: همه چیز Skoda Superb
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/skoda-superb-wagon-is-for-t،se-w،-dont-want-suvsاشکودا همچنین جزئیاتی در مورد مجموعه خودروهای برقی آینده خود در اروپا ارائه کرده است. در سال 2025 ،اک و کوپه ،اق به روز شده عرضه می شوند، در حالی که یک مدل جدید در سایز فول، واگن تیگوان به نام ا،وک در سال 2024 جایگزین Karoq احتراقی خواهد شد.

  • واگن اشکودا سوپرب برای ،، است که SUV نمی خواهند

ع،‌های تیزر اخیر نشان می‌دهند که Superb دارای یک چراغ LED متمایز در روز است که به شکل «Y» پیچیده می‌شود.

  • واگن اشکودا سوپرب برای ،، است که SUV نمی خواهند

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید

یک چین تیز در اطراف و پشت آن پیچیده شده است که دستگیره های در روی آن قرار می گیرند، در حالی که خط کمربند بلندتر و شیب دارتر از قبل به نظر می رسد.

ما هنوز هیچ تصویری از فضای داخلی Superb جدید نبینیم، اگرچه ممکن است صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی شبیه تبلت داشته باشد.