ورود آئودی به فرمول یک، BMW را در حاشیه قرار داد

مقررات 2026 شاهد بزرگترین تجدید نظر در موتور هیب، V-6 توربو از زمان معرفی آنها در سال 2013 خواهد بود. یک سوخت پایدار جدید مصرف را در مقایسه با سال 2013 به نصف کاهش می دهد. این سوخت جدید محصول جانبی مواد بیولوژیکی و ، های شهری است.

2026 سال جادویی است

با این حال، این تنها علت در نتیجه دخالت جدید آنها نخواهد بود. پروژه LMDh آئودی برای مسابقات قهرم، استقامت جه، متوقف خواهد شد. همانطور که این برند به تطبیق خود با چشم انداز در حال تغییر ادامه می دهد، تمرکز آنها بر ورزش موتورسواری نیز بیشتر می شود.

ورود آئودی به فرمول یک، BMW را در حاشیه قرار داد - تصویر 1099143

شرکت خواهر گروه فول، واگن، پورشه، نیز حضور خود را در این ورزش برای فصل 2026 اعلام کرده است.. آنها با قهرمان فصل گذشته، ردبول ریسینگ، تیم خواهند بود. دیدن مرسدس، آئودی و پورشه که همگی در فرمول یک طراحی شده اند، چه تماشایی است. آیا BMW احساس تنهایی نمی کند؟ ما حدس می زنیم که به نحوی با استراتژی شرکت فعلی آنها مطابقت ندارد. چه شرم آور. صرف نظر از این، این تغییرات جدید این ورزش را برای تیم ها و هواداران رقابتی تر و هیجان انگیزتر می کند.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/audi-s-entry-into-formula-one-leaves-bmw-on-the-sidelines-ar197413.html

آئودی اعلام کرد که تا پایان سال تصمیم خواهند گرفت که با کدام تیم شریک شوند. با این حال، هر عاملی نشان می دهد که آنها برای فصل 2026 به ساوبر F1 خواهند پیوست. شریک فعلی ساوبر در فرمول یک، آلفارومئو است. آنها امروز اعلام ،د که رابطه متقابل آنها در فصل 2023 به پایان خواهد رسید. در نتیجه، به نظر می رسد آئودی جای آنها را بگیرد.

با قو،ن جدید، اکنون زمان من،ی برای مشارکت ماست. به هر حال، فرمول 1 و آئودی هر دو اه، پایداری روشنی را دنبال می کنند. – مار، دوزمان، رئیس هیئت مدیره آئودی

فداکاری های فرمول یک

ورود آئودی به فرمول یک، BMW را در حاشیه قرار داد - تصویر 1099157

واحد باتری هیب، نیز مهمتر از همیشه خواهد بود. در فصل 2022، MGU-K (واحد باتری هیب،) حدود 160 ، بخار قدرت تولید می کند. برای سال 2026، همین واحد بیش از 544 ، بخار قدرت تولید می کند که بیش از سه برابر قدرت است. این تغییرات به خودروها اجازه می دهد تا بیش از 1000 ، بخار قدرت با دو برابر بازدهی در مقایسه با سال 2013 داشته باشند. با توجه به اینکه فرمول یک قرار است تا سال 2030 کربن خنثی شود، آئودی معتقد است این ورزش و اه، برند در یک راستا هستند.

ورود آئودی به فرمول یک، BMW را در حاشیه قرار داد - تصویر 1099146

آئودی و گروه فول، واگن چندین سال است که فرمول را در نظر گرفته اند. با این حال، این تغییرات در فصل 2026 است که به ،وان کاتالیزور برای نشان دادن چراغ سبز عمل کرد. دو تغییر قانون کلیدی، علاقه جدیدی را در سراسر چشم انداز خودرو برانگیخته است.