وسایل نقلیه BMW از سال 2023 به بازی های داخل خودرو می رسد

از نظر سایر نوآوری‌های مبتنی بر اطلاعات سرگرمی، بی‌ام‌و اولین خودروهای خود را با نسل جدید دستیار صوتی مبتنی بر آمازون ال،ا در دو سال آینده عرضه خواهد کرد.

  • وسایل نقلیه BMW از سال 2023 به بازی های داخل خودرو می رسد
    BMW i4
گروه بی‌ام‌و اولین شرکتی نیست که بازی‌های درون خودرویی را به وسایل نقلیه‌اش معرفی می‌کند، زیرا تسلا چندین سال است که این کار را ارائه کرده است.

مشتریان ظاهرا می توانند انتخاب کنند که از دستیار صوتی BMW و ال،ا به صورت جداگانه استفاده کنند یا هر دو دستیار در کنار یکدیگر کار کنند.

باید دید این مدل‌های BMW با Android Automotive چه ویژگی‌ها و آپشن‌های سرگرمی جدیدی را به دست خواهند آورد.

تمامی مدل های دیگر BMW فعلاً سیستم عامل اطلاعات سرگرمی مبتنی بر لینو، را حفظ خواهند کرد و برای مدتی خودروساز آلم، هر دو سیستم را ارائه خواهد کرد.

BMW گفت سیستم‌عامل Android Automotive جدید «سیستم اطلاعات سرگرمی را قادر می‌سازد تا به صورت جداگانه پیکربندی شود». همچنین «ویژگی‌ها و گزینه‌های دیجیتالی متن،، فردی و گسترده» را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این، BMW در ژوئن تایید کرد که سیستم عامل فعلی BMW 8 خود را گسترش می دهد و از مارس 2023 Android Automotive را در خطوط مدل خاصی ادغام می کند.

  • وسایل نقلیه BMW از سال 2023 به بازی های داخل خودرو می رسد
    BMW iX

این همکاری بین گروه BMW و N-Dream از طریق برنامه BMW S،up Garage انجام شد که هدف آن کمک به شرکت های نوپا برای ورود به صنعت خودروسازی است.

هنوز مشخص نیست که چه مدل های BMW این سیستم عامل اطلاعات سرگرمی متعلق به گوگل را دریافت خواهند کرد.

“این باعث می شود هر موقعیت انتظار در داخل وسیله نقلیه، مانند شارژ ،، لحظه ای لذت بخش باشد.”

  • وسایل نقلیه BMW از سال 2023 به بازی های داخل خودرو می رسد

گروه BMW با توسعه دهنده بازی سوئیسی N-Dream همکاری کرده است تا مبتنی بر ابر خود را ارائه دهد ایرکنسول پلت فرم بازی در خودروهای جدید BMW از سال آینده.

پلتفرم بازی AirConsole در حال حاضر دارای بیش از 180 بازی است که بر روی یک صفحه نمایش خارجی اجرا می شوند – در این مورد صفحه نمایش خمیده BMW است – و توسط تلفن های هوشمند کنترل می شوند.

  • وسایل نقلیه BMW از سال 2023 به بازی های داخل خودرو می رسد

اگرچه این برنامه تسلا کمی متفاوت است، زیرا شما از طریق فرمان، با لمس صفحه نمایش یا استفاده از یک کنتر، بازی خارجی با بازی ها تعامل می کنید.

استفان دوراک، معاون ارشد توسعه شرکت مرتبط با گروه BMW گفت: «با AirConsole از فناوری‌های نوآورانه ،یب شده با طیف گسترده‌ای از بازی‌های سرگرم‌کننده و چند نفره استفاده خواهیم کرد».

در BMW جدید خود از حوصله گذراندن زمان خسته خواهید شد، زیرا به زودی سرگرمی های بازی در ماشین را ارائه می دهد.

برای ملحق شدن و انجام یک بازی AirConsole، باید یک کد QR را که روی نمایشگر نشان داده شده است اسکن کنید.

انتظار می‌رود این ویژگی بازی در خودرو به‌،وان به‌روزرس، OTA (Over-the-Air) در سال 2023 ارائه شود.

بیشتر: دستیار صوتی نسل بعدی BMW در آمازون ال،ا ساخته می شود
بیشتر: BMW در سال 2023 سیستم اطلاعات سرگرمی Android Automotive را معرفی کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bmw-vehicles-to-get-in-car-gaming-from-2023

این بازی ها عمدتاً مبتنی بر چند نفره هستند و تعدادی ژانر از جمله مسابقه، اکشن، ماجراجویی، استراتژی، ورزش، مسابقه و بازی های نقاشی را پوشش می دهند.

دستیار صوتی بی‌ام‌و با ال،ا کار می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد موسیقی را کنترل کنند، خانه هوشمند خود را از راه دور مدیریت کنند، آیتم‌هایی را به فهرست ،ید اضافه کنند یا آب و هوا را بررسی کنند.