ولوو آیچر از بزرگترین اتوبوس برقی هند رونمایی کرد

برند Eicher طول، ترین مربی برقی بین شهری کشور را به نمایش گذاشت. این مربی با ابعاد 13.5 متر به همراه کامیون Eicher Pro 2049 الکتریکی 4.9 T GVW و Eicher Pro 8055 LNG/CNG به نمایش گذاشته شد.

بزرگترین اتوبوس برقی هند

آقای Vinod Aggarwal، MD & CEO، VECV، گفت: “به ،وان یک گروه موفق Volvo و Eicher Motors JV، VECV اولین ،ی بود که فناوری مدرن BS VI را در هند ساخت و معرفی کرد. کامیون‌ها و اتوبوس‌های Eicher و Volvo توسط ا،یستم 100% متصل ما پشتیب، می‌شوند که به وعده ما در مورد بهره‌وری و به‌روزرس، برای مشتریانمان کمک می‌کند.

برقی‌سازی صنعت CV در حال حاضر با اتوبوس‌ها آغاز شده است، و ما معتقدیم که طیف وسیعی از سوخت‌های جایگزین، از جمله LNG، اتانول و هیدروژن برای کربن‌زدایی صنعت CV ضروری هستند. تحت پرچم پایداری هوشمند، VECV به خوبی آماده است تا از این فرصت استفاده کند و نقشی متحول کننده برای صنعت CV هند ایفا کند.


منبع: https://www.rushlane.com/volvo-eicher-unveils-indias-largest-electric-bus-2023-auto-expo-12457413.html

ترمز الکترونیکی و کمک شروع به حرکت در سربالایی را به ،وان بخشی از ویژگی‌های درون‌برد آن به همراه صندلی‌های عقب، شارژرهای USB مجزا، لوورهای AC و چراغ‌های مطالعه دریافت می‌کند، در حالی که مربی‌های تختخواب دارای نردبان و صندلی‌های مخصوص کودکان همراه با پرده‌های حفظ حریم خصوصی، قفسه‌های ذخیره‌سازی و مطالعه هستند. لامپ ها

پیل سوختی هیدروژنی VECV، کامیون های هیب،

Volvo 9600 یک مربی پیشرفته در پیکربندی صندلی و تخت خواب برای تجربه سفر بهتری است. کوچ ولوو 9600 مجهز به یک موتور دیزلی 8 لیتری D8K با قدرت 344 ، بخار در 2200 دور در دقیقه و گشتاور 1350 نیوتن متر در دور موتور 1200 تا 1600 دور در دقیقه است که به گیرب، دستی خودکار I-Shift ولوو متصل شده است.

به ،وان بخشی از چشم انداز پایداری ،ت هند، مجموعه ای از وسایل نقلیه سوخت جایگزین و راه حل های هوشمند در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته شده است.

بزرگترین اتوبوس برقی و کامیون برقی هند - نمایشگاه خودرو 2023
بزرگترین اتوبوس برقی و کامیون برقی هند – نمایشگاه خودرو 2023

اولی به گونه ای طراحی شده است که برنامه های کاربردی مایل را به طول بینجامد، در حالی که دومی برای سفرهای طول، من، است. 8500 برای جایگزینی سوخت CNG از طریق یک سوئیچ برای عملکرد تمیزتر و سبزتر طراحی شده است که به کاربران این امکان را می دهد که نه تنها آلاینده های خودرو را کاهش دهند بلکه سطح بهره وری سوخت را نیز تا حد زیادی بهبود بخشند.

VE Commercial Vehicles – JV بین گروه Volvo و Eicher Motors از مجموعه ای از راه حل های حرکتی از برندهای Eicher و Volvo در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی کرده است. VECV از نظر فروش با 17 درصد رشد فروش در سال 2022 به 7221 دستگاه در دسامبر 2022 از 6154 دستگاه در ماه مشابه سال قبل به فروش رسیده است. از این میزان فروش، 7003 دستگاه از برند ایچر بوده و 218 دستگاه ولوو در طول ماه فروخته شده است.

از سوی دیگر ولوو ترا، Volvo FM LNG 420 4X2 خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است در حالی که اتوبوس های ولوو یک اتوبوس لو، 15 متری Volvo 9600 را به نمایش می گذارد. تراکتوری که مبتنی بر فناوری چرخه دیزل است، 15 تا 20 درصد بهبود راندمان سوخت را نسبت به خودروهای برقی خالص ارائه می دهد. کامیون Volvo LNG FM 420 4X2 از نظر عملکردهای پیشرفته کمک راننده از جمله هشدار ،وج از خط و سیستم ترمز اضطراری خودکار بهره می برد.

Volvo Eicher در نمایشگاه خودرو 2023
Volvo Eicher در نمایشگاه خودرو 2023

همراه با این مدل‌ها، VECV نمونه اولیه کامیون سوختی Eicher Hydrogen Fuel Cell Truck و موتور فناوری هیدروژن ICE را به ،وان بخشی از مأموریت هیدروژن سبز ،ت هند به نمایش گذاشته است و مسیر امیدوارکننده‌ای را برای انتشار آلاینده‌های دم صفر ارائه می‌دهد. هر یک از کامیون‌ها و اتوبوس‌های Eicher و Volvo راه‌حل‌های پشتیب، را با ناوگان ۱۰۰ درصد متصل مبتنی بر برنامه و یک مرکز uptime دریافت می‌کنند، بنابراین بهره‌وری و کارایی را افزایش می‌دهند و در عین حال ردپای کربن را کاهش می‌دهند.

Volvo Eicher در نمایشگاه خودرو 2023
Volvo Eicher در نمایشگاه خودرو 2023