ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

در مورد S60 و V60؟ ما نمی د،م آینده آنها چه خواهد بود، با توجه به اینکه سدان ها و واگن ها در بیشتر بازارها در بازار هستند.

XC40 در حال حاضر با قدرت الکتریکی در دسترس است، به این م،ی که XC60، S60 و V60 Cross Country سه خودرویی هستند که در حال حاضر جایگزین تایید شده ای ندارند. از میان این سه خودرو، XC60 برای ولوو مهم ترین است.

طبق طرحی که آقای کانر ارائه کرده است، استفاده از شارژرها برای دارندگان ولوو رایگان خواهد بود.

ولوو چگونه قصد دارد وسایل نقلیه کافی عرضه کند؟

آقای کانر همچنین تعمیر و نگهداری مداوم خودروهای احتراق داخلی، پتانسیل مشارکت در خدمات اشتراکی خودرو یا خدمات مبتنی بر اشتراک، و مزایای دوبرابر ، حجم فروش را به ،وان ابزاری برای شبکه فروشندگان برای پذیرش این تغییر ارائه کرد.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

بنابراین من نمی بینم که قیمت ها به طور چشمگیری کاهش یابد. فکر می‌کنم اگر هر چیزی ببینم آنها نسبتاً ثابت هستند، و اگر چیزی باشد، به تدریج افزایش خواهند یافت.»

از قبل می د،م که XC90 با شاسی بلند EX90 جایگزین می شود که قرار است در 9 نوامبر معرفی شود.

«اگر محصول ما امروز در دسترس بود، احتمالاً دست‌هایمان را بالا می‌بردم. امروز می توانستیم آن را انجام دهیم. من فکر می‌کنم مصرف‌کننده برای آن آماده است، من واقعاً آماده هستم.» آقای کانر گفت.

فاکتورهای تصمیم‌گیری در خانه دیگر مادر و پدر نیستند، آنها در واقع بچه‌ها هستند که می‌گویند مامان، بابا، من نمی‌خواهم آن ماشین را ب،ی – می‌خواهم این ماشین را ب،ی، زیرا آنها یک برند معتبر هستند و آنچه را که می‌گویند انجام خواهند داد زندگی و نفس می‌کشند.» آقای کانر گفت.

ارزان‌ترین خودروی برقی در این محدوده، XC40 Recharge Pure Electric (تک موتور) با قیمت 72990 دلار در جاده‌ها است.

“اما ما آن را تنها تا چهار سال به جلو می آوریم، بنابراین آنها از قبل می دانستند که تاریخ ضرب الاجل وجود دارد. باز هم این سرعت تغییر باورن،ی است، اینطور نیست؟ این سرعت تغییر مطلقاً باورن،ی است.

نکته دیگر نیز این است که ما کارخانه‌های کاملاً جدیدی داریم که می‌توانند خودروهای بهتر و خودروهای بیشتری را از چین تولید کنند.

آقای کانر تایید کرد که با یک برق معادل جایگزین خواهد شد، اما به قطع برق 2026 نزدیک خواهد شد. در آن زمان، مدل بنزینی فعلی – که ممکن است از هم اکنون تا آن زمان به روز شود – نزدیک به یک دهه خواهد بود.

ما همچنین می د،م که یک برداشت به روز از XC90 بنزینی و هیب، فعلی در کنار نسخه الکتریکی در محدوده جه، قرار می گیرد، اما تضمینی برای پایین آمدن آن وجود ندارد.

انتظار می‌رود 1550 نمونه از C40 Recharge Pure Electric و 3450 نمونه از XC40 Recharge Pure Electric در سال 2023 در استرالیا داشته باشد. کافی است که حدود 50 درصد از کل فروش XC40 الکتریکی باشد.

سری فعلی ولوو دارای دو خودروی الکتریکی است: XC40 Recharge Pure Electric و C40 Recharge Pure Electric. هر دو شاسی بلندهای جمع و جور هستند که بر پایه پلت فرم های احتراق داخلی ساخته شده اند.

در مورد وعده برابری قیمت؟ آقای کانر گفت ممکن است به این زودی ها به آنجا نرسیم.

ما به آنها نمی گوییم که این مدل ،ب و کار شما را متوقف می کند. ما به آنها نمی گوییم “شما باید درهای خود را ببندید”. آنچه ما می گوییم این است که “این دنیای جدیدی از کار است، بیایید جسور باشیم”.

با این حال، برای مشتری، که ولوو از دست می‌دهد، این برند پیش‌بینی می‌کند که با طرح خود برای تبدیل شدن به تمام الکتریکی – که تا حدی توسط جوان‌ترین اعضای ا،ر خانواده‌ها هدایت می‌شود- سود بیشتری خواهد برد.

آقای کانر اذعان کرد که از سوی برخی از سوییچ ترس وجود خواهد داشت.

ولوو می خواهد آ،ین خودروی بنزینی خود را در استرالیا در سال 2025 بفروشد، به ،وان بخشی از یک طرح بلندپروازانه با هدف تبدیل آن به یکی از بزرگترین برندهای لو، استرالیا.

اگر به حقایق نگاه کنید، تسلا امسال بیش از 20000 خودرو خواهد فروخت. این واقعیت به خودی خود به شما می گوید که مردم منتظر نیستند که ،ت با یارانه بیرون بیاید.»

آقای کانر گفت: «اگر ماشینی از اروپا بگیرید، حداقل شش هفته در قایق است.

آیا خطر از دست دادن مشتریان وجود دارد؟

آنها کاملاً نو هستند، فقط سه سال دارند. اشتباه نکنید، گوتنبرگ زیباست اما یک کارخانه قدیمی است. بنابراین ظرفیت چین بسیار بیشتر از جایی مانند گوتنبرگ است.

ما برای سال 2030 منتظر نخواهیم بود، ما منتظر بیرون آمدن استراتژی جه، نخواهیم بود. من یک روز دیگر پیشنهادی به گوتنبرگ دادم و تا سال 2026 در استرالیا کاملاً برقی خواهیم شد.» آقای کانر گفت.

این اشکالی ندارد، زیرا شاید ولوو برای آنها من، نباشد. شاید زمان آنها در زندگی، صحنه، خانواده، هر چیزی که ممکن است برایشان من، نباشد. من نمی‌خواهم به همه ثابت کنم که ولوو کار درستی برای همه است.»

چه چیزی در نمایندگی های ولوو تغییر خواهد کرد؟

پاسخ کوتاه بله است.

آقای کانر تأیید کرد: «هیچ شکافی» در محدوده مدل زم، که سوئیچ فقط EV حرکت می‌کند، وجود نخواهد داشت.

ولوو انتظار دارد در سال 2022 حدود 12500 خودرو بفروشد و تا سال 2026 سالانه 20000 دستگاه را تحویل دهد.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  ولوو C40

محدوده‌ای که در استرالیا فروخته می‌شود در کارخانه‌ای در چین ساخته می‌شود، نه در سوئد یا بلژیک، همانطور که در مورد Volvos فروخته شده در سایر نقاط جهان وجود دارد.

آقای کانر گفت: “در واقع فکر می کنم مصرف کننده استرالیایی برای آن آماده است، فکر می کنم آنها برای تغییر آماده هستند.”

تغییراتی در مکان‌های نمایندگی فیزیکی برند ایجاد خواهد شد. هرکدام تا سال 2026 دارای قابلیت شارژ سریع خواهند بود، با برنامه‌ای برای اطمینان از داشتن امکاناتی مانند حمام، دستگاه قهوه‌ساز و مکان‌های گرم برای منتظر ماندن خودروی شما.

«تامین قطعات ما و سایر قطعات در حال افزایش است. بنابراین چیزی که در این مسابقه اتفاق می‌افتد این است که فناوری، به دلیل اینکه در حال رسیدن به حجم هستیم، در حال کاهش است – اما ما پول بیشتری برای حمل و نقل می‌پردازیم، پول بیشتری برای قطعات می‌پردازیم.

با این حال، حرکت رو به جلو، 5000 خودروی الکتریکی آن را کاهش نمی‌دهند. در حال حاضر خودروهای Recharge 30 درصد از فروش ولوو در استرالیا را تشکیل می دهند. در سال 2025 پیش بینی می شود که به 80 درصد برسد و 20 درصد نهایی در سال 2026 به پایان برسد.

این دومین پرفروش در این محدوده پس از XC40 است و با BMW X3 و مرسدس بنز GLC در یکی از رقابتی ترین بخش های بازار لو، رو به رو می شود.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  ولوو XC60
 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  ولوو XC60
 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  Volvo V60 Cross Country
 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  ولوو S60

او گفت: «تغییر در بهترین زمان رویارویی است، مهم نیست که چه ،ی هستید یا اهل کجا هستید.

ولوو نسبت به رقبای خود، عرضه خودروهای الکتریکی جامد را در سال 2023 پیش بینی می کند.

ما همچنان روی مدل‌های اصلی خود که ما را به شهرت رسانده‌اند تمرکز خواهیم کرد، اما شما شاهد آمدن مدل‌های جدید خواهید بود. [alongside the core models] – اما آنها کاملاً برقی خواهند بود.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات
  تیزرهای ولوو EX90
 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

ولوو قصد دارد هر سال یک مدل جدید فقط الکتریکی را برای پنج سال آینده (شامل سال 2022) رونمایی کند. EX90 برای سال 2022 است و ما می د،م که XC60 جایگزین دیگری خواهد بود، اما فضایی برای سه نفر باقی می گذارد. دیگر ماشین های جدید

“آنها سطحی از ناراحتی را تجربه خواهند کرد زیرا تغییراتی در راه است. یک روز آنها در فروش اتومبیل های ICE عالی بودند. ماشین های دیزلی و هر چیز دیگری، حالا ناگهان ما کاملاً برقی می شویم.

آقای کانر می‌گوید که رشد اخیر استرالیا، همراه با مزایای مرتبط با تامین خودرو از چین، هر دو عامل کلیدی در برنامه استفاده از خودروهای برقی هستند.

این برند متعلق به چین و دفتر مرکزی سوئد متعهد شده است که تا سال 2030 فقط خودروهای الکتریکی را در سراسر جهان بفروشد، اما مدیر عامل Volvo Car Australia استفان کانر هفته گذشته به رسانه ها گفت که فکر می کند ،یداران محلی این برند قبل از آن آماده باشند.

ما برای خودروهایی که از اروپا می آیند نیز وظیفه پرداخت می کنیم، بنابراین این مشکل وجود دارد. متأسفانه، هر زمان که شما وظیفه پرداخت می کنید، یک نفر باید هزینه آن را در جایی بپردازد، بنابراین قیمت خودرو معمولاً به دلیل وظیفه بالا می رود.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

فراتر از این مدل ها، نسخه های بنزینی و پلاگین هیب، از موارد زیر را ارائه می دهد:

رشد اخیر فروش استرالیا نیز نقش مهمی در کمک به ولوو برای تامین خودروهای بیشتر برای بازار ما ایفا کرده است. با یک بانک سفارش قوی، فروش قوی، و یک برنامه مطمئن برای آینده، این برند انتظار دارد در آینده نیز توسط کارخانه و دفتر مرکزی مراقبت شود.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

«آنچه در حال رخ دادن است این است؛ قیمت باتری در حال کاهش است اما هزینه‌های لجستیکی ما در حال افزایش است.»

چرا در سال 2026، زم، که ولوو در سال 2030 فقط خودروهای برقی را در سراسر جهان عرضه می کند، خود را به زحمت تغییر دهید؟

ولوو چه خودروهایی خواهد فروخت؟ قیمت خودروهای الکتریکی جدید چقدر خواهد بود؟

آقای کانر در مورد این واقعیت که تغییر به سمت نیروی الکتریکی قیمت ورود به برند ولوو را افزایش می‌دهد، صحبتی نکرد.

او گفت: «سپس اضافه کنید، چین، به طور کلی می‌تو،د خودروها را در دو، دو هفته و نیم پس از تولید دریافت کنید.

در اینجا تمام جزئیات در مورد برنامه های ولوو آمده است، محدوده آن در سال 2026 چگونه خواهد بود، و چرا فکر می کند اکنون زمان حرکت فرا رسیده است.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

به گفته رئیس خود، ولوو نسخه‌های گران‌قیمت‌تر و با مشخصات بالایی از خودروهای خود را نسبت به مدل‌های پایه خود به فروش می‌رساند. این بدان م،است که شکاف قیمتی برای مشتری متوسط ​​ممکن است چندان قابل توجه نباشد.

هنوز مشخص نیست که آنها چه شکلی خواهند داشت.

 • ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود: همه جزئیات

در حال حاضر، ارزان‌ترین خودرو در این محدوده XC40 Plus B4 با قیمت 52990 دلار قبل از هزینه‌های داخل جاده‌ای است، در حالی که XC40 بالاترین سطح محدوده، Ultimate B5 Dark با قیمت 63990 دلار در جاده‌ها است.

آقای کانر می‌گوید: «به ناچار وقتی چنین استراتژی را ارائه می‌کنید، مشتریان خود را از دست خواهید داد.

ولوو امروز به فروشندگان خود در مورد طرح 2026 گفت.

اگرچه شرکت‌های نوپا مانند تسلا، BYD و پسرعموهای شرکتی آن در Polestar در حال حاضر فقط برقی هستند، ولوو قصد دارد اولین برندی باشد که به طور کامل به برق خالص در استرالیا منتقل می‌شود و قبلاً گزینه‌های بنزین، دیزل و پلاگین هیب، را ارائه کرده بود. به صورت محلی

او گفت: «من فکر می کنم مردم می خواهند انقلاب را ببینند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volvo-australia-planning-to-be-electric-only-by-2026-all-the-details