ویژگی‌ها و ویژگی‌های Dodge Charger 2024 Daytona SRT Electric Muscle Car

ویژگی‌ها و ویژگی‌های دوج چارجر 2024 Daytona SRT Electric Muscle Car - تصویر 1099064

این تقریباً همه برای ویژگی های طراحی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل در داخل است. به‌جای صندلی‌های نیمکت، چهار صندلی انفرادی درست مانند یک کوپه چهار نفره امروزی، با کنسول می، پایین‌تر که تا صندلی‌های ردیف دوم گسترش می‌یابد، دریافت می‌کنید. صحبت از صندلی‌های عقب، برخلاف ا،ر کوپه‌های پرفورمنس، به نظر می‌رسد که کاملاً قابل استفاده هستند.

کاربردی ترین و با کارایی بالا MOPAR که تاکنون ساخته شده است؟

اگرچه این آینده‌نگرانه‌ترین مدلی است که دوج تا کنون ساخته است، چارجر دیتونا 2024 شبیه چارجر ک،یک است. به طور خاص، مدل سال 1969. در حالی که نوار LED بارزترین ویژگی در جلو است، با دقت نگاه کنید و متوجه چراغ‌های چهارگانه LED (دو عدد در هر طرف) خواهید شد. کباب پز، خود، درست مانند یک شارژر 1969 ت،یم شده است، و آرم نور، Fratzog با افتخار در بخش می، نمایش داده می شود. ،مت پایینی دارای مجرای هوا برای خنک کننده است که به همان اندازه مدل های ،وجی با موتور ICE عملکردی دارند. چه تصادفی و چه نه، اسپوی، عمیق چانه یادآور MOPARS مانند ماشین مسابقه ای Plymouth AAR CudaTrans Am است.

برآمدگی کاپوت

ویژگی‌ها و ویژگی‌های خودروی عضل، الکتریکی دوج چارجر دیتونا SRT 2024 - تصویر 1099063

واضح است که فضای داخلی یک خودروی برقی مدرن نمی تواند به اندازه نمای بیرونی آن الهام گرفته شده باشد. در حالی که بسیاری از فناوری های دیجیتال و اتصال برای این دوره ی،ان است، شیفتر تپانچه ای نمادین بازگشته است. گفته می‌شود که شیفتر با دسته تپانچه که مانند انگشت شست دردناک از کنسول می، بیرون می‌آید، به شما امکان می‌دهد تا از طریق نسبت‌های مختلف دنده گیرب، “Erupt” تغییر دهید.

ویژگی‌ها و ویژگی‌های خودروی عضل، الکتریکی داج چارجر دیتونا SRT 2024 - تصویر 1099067

ویژگی‌ها و ویژگی‌های دوج چارجر 2024 Daytona SRT Electric Muscle Car - تصویر 1099066

چرخ‌های 21 اینچی قفل مرکزی از آلومینیوم ماشین‌کاری شده ساخته شده‌اند و در تایرهای پیرلی P Zero پیچیده شده‌اند. طراحی دو رنگ با ،مت مرکزی خا،تری متالیک تیره و لبه نقره ای روشن، یادآور چرخ های رالی چارجر 1968 است. در حالی که ترمزهای شش پیستونی که پشت پره‌ها به اوج می‌رسند، بدون شک، قدرت توقف کافی را ارائه می‌کنند، انتظار می‌رود چارجر دیتونا SRT از ترمز احیاکننده نیز برخوردار باشد که استاندارد در بسیاری از مدل‌های EV است.

نئورترو حتی در کوچکترین جزئیات

در اینجا ضربه زننده واقعی است. به نظر می رسد دوج چارجر دیتونا SRT 2024 یکی از آن خودروهایی باشد که مخفیانه یک هاچ بک هستند. شما هرگز با نگاه ، به نمای جانبی خودرو حدس نمی زنید، اما یک درب عقب هاچ بک واقعی وجود دارد که فضای بار سخاوتمندانه ای را نشان می دهد. هنوز نمی د،م که دقیقا چقدر سخاوتمند است، اما صندلی های عقب جمع می شوند و فضای بارگیری صاف را نشان می دهند. شرط می بندم هرگز از یک شارژر چنین انتظاری نداشتید؟ صرف نظر از این، هنوز چیزهای زیادی در مورد اولین خودروی EV Muscle دوج نمی د،م، به جز این که 9 سطح قدرت خواهد داشت. انتظار می رود با نزدیک شدن به شروع تولید خودرو، نشت ها و بی،ه های مطبوعاتی احتمالی از Stellantis، قیمت ها و مشخصات فاش کننده ظاهر شوند و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آنها را با شما به اشتراک بگذاریم.

بدیهی است که هیچ انتشار گاز دی‌ا،ید کربنی از آنجا خارج نمی‌شود، اما حداقل به خودرو شخصیت می‌دهد و جلوی رانندگان بی‌احتیاطی خودروهای برقی را می‌گیرد که به آرامی پشت سر شما حرکت کنند. در حالی که اگزوز به اصطلاح Fratzonig یک حقه است، یک بازگشت نوستالژیک دیگر به خودروهای ک،یک Muscle است. فقط انتظار موسیقی متن انفجاری یک سوپرشارژر V-8 را نداشته باشید.

فضای داخلی آینده‌نگر با ویژگی مهم یکپارچهسازی با سیستمعامل

یکی از ویژگی‌هایی که احتمالاً بحث‌های زیادی را برانگیزد، «سیستم اگزوز» شارژر دیتونا 2024 است. این اولین خودروی الکتریکی است که دارای صدای اگزوز است و گفته می شود صدای آن به اندازه 126 دسی بل است که از Hellcat بلندتر است. برخلاف جلوپنجره جلویی که منهارت به تسلا مدل 3 داده است، اگزوز (اگزوز واقعی، فیزیکی) در Charger Daytona SRT 2024 کاربردی خواهد بود.

چارجر دیتونا 2024، بدیهی است که V-8 در جلو نصب نشده است. این فرصت‌هایی را برای آئرودینامیک‌تر ، خودروی EV Muscle باز می‌کند. در واقع، 25 درصد آیرودینامیک تر از مدل قبلی خود است. دماغه خودرو ،یبی از دماغه م،وطی داج چارجر اصلی دیتونا و چارجر ک،یک دهه 1960 است. کانال‌های مشبک هوا را روی کاپوت هدایت می‌کند، که دارای یک برآمدگی عضل، است، شبیه به Hellcat فعلی، منهای ورودی هوا.

سرانجام شارژر به یک کوپه دو در بازگشته است


منبع: https://www.tops،d.com/cars/quirks-and-features-of-the-2024-dodge-charger-daytona-srt-electric-muscle-car-ar197403.htmlویژگی‌ها و ویژگی‌های دوج چارجر 2024 Daytona SRT Electric Muscle Car - تصویر 1099069

ویژگی‌ها و ویژگی‌های خودروی عضل، الکتریکی داج چارجر دیتونا SRT 2024 - تصویر 1099065

ما نمی تو،م بدون اشاره به امضای خط ک،یک Dodge Chargers که از گلگیر جلو شروع می شود و در ،مت صندوق عقب کوپه به اوج می رسد. ستون C ضخیم یکی دیگر از ویژگی های شارژر ک،یک است که به زیبایی در مدل EV بازسازی شده است. تنها ویژگی‌هایی که هوای مدرنیسم را به ارمغان می‌آورند، آینه‌های جانبی باریک فیبر کربنی و دستگیره‌های درهای پاپ‌آپ هستند که همسطح با بدنه خودرو هستند. ،مت عقب مدل 2024 یک بازگشت آشکار دیگر به شارژرهای ک،یک است. نوار چراغ عقب LED در واقع بازسازی مدرن چراغ های عقب دوج چارجر 1966 است که همچنین دارای نواری است که دو قطعه کناری را به هم متصل می کند و یک ،صر طراحی بی وقفه ایجاد می کند.

اولین EV که دارای اگزوز است