ویژگی تاتا سافاری فیس لیفت ADAS 2023

تاتا هم سافاری و هم هریر را فیس لیفت می کند. مشاهده‌هایی از فیس لیفت هریر وجود داشته است که نمای جلویی کاملاً جدیدی پیدا می‌کند. دو مه شکن گرد در پایین وجود دارد که اضافه شده جدید هستند و در کنار چراغ های جلو قرار می گیرند. این مه شکن ها در فیس لیفت سافاری که اخیراً مشاهده شده است وجود ندارند.

سپر جلو در پایین اکنون دارای یک بریدگی مربعی است که احتمالاً تاتا رادار و سنسورهایی را برای ویژگی های ADAS قرار می دهد. هیچ یک از این تغییرات در قاطر تست لیفت صورت تاتا سافاری که اخیراً در حال آزمایش در ایندور، مادیا پرادش مشاهده شد، وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که این نسخه برتر فیس لیفت تاتا سافاری 2023 باشد، زیرا ویژگی ADAS را دریافت می کند.

لیفت صورت تاتا سافاری
همان چرخ های آلیاژی

یک نگاه به فضای SUV سایز متوسط ​​کافی است تا بگوییم این ماهیندرا است که در ج، فروش پیشرو است. ماهیندرا با XUV700 و Scorpio N کشش زیادی در این بخش دارد. آنها به قدری محبوب هستند که لیست انتظار گسترده ای برای محصولات آنها وجود دارد. هریر و سافاری بودند که زم، بر این بخش حکومت می ،د.

رقبای این بخش قرار است به زودی محصولات خود را به روز کنند. هکتور و هکتور پ، در حال تازه شدن هستند. تاتا همچنین در حال آماده شدن برای تازه ، هریر و سافاری خود است. هر دوی آنها از نظر ویژگی ها و غیره نیاز به به روز رس، دارند تا بتوانند برای رتبه برتر رقابت کنند. تاتا موتورز احتمالاً از فیس لیفت هریر و سافاری در نمایشگاه خودرو 2023 ماه آینده رونمایی خواهد کرد. پیش از آن، تاتا سافاری فیس لیفت با پوشیدن ماژول ADAS قابل مشاهده در سپر پایینی خود جاسوسی شده است.

ویژگی تاتا سافاری فیس لیفت ADAS 2023

هریر و سافاری هر دو فاقد موتور بنزینی هستند. تاتا در حال توسعه یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید برای شاسی بلندهای آینده است. شایعات زیادی وجود داشت که هریر و سافاری این موتور بنزینی را دریافت خواهند کرد. برای تقویت این حدس و گمان، قاطرهای آزمایشی متعددی از سافاری وجود داشت که تج،ات تست آلایندگی به صندوق عقب آن بسته شده بود.

لیفت صورت تاتا سافاری
نمایه جانبی

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-tata-safari-facelift-adas-feature-top-v،t-spied-12454546.html

در حال حاضر، هریر و سافاری هر دو با یک موتور 2.0 لیتری دیزلی عرضه می شوند که از Stellantis تهیه شده است. این خودرو 172 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گیرب، از طریق 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک انجام می شود. رقبای این بخش مانند XUV700 و Hector گزینه موتور بنزینی را ارائه می دهند. بنابراین یک قیمت شروع جذاب ارائه می دهد.

راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و مراقبت از مشتری تاتا موتورز، با کم ، این گمانه‌زنی‌ها، گفت که موتور بنزینی برای هریر و سافاری به نفع آنها نیست. فیس لیفت تاتا سافاری و فیس لیفت هریر ممکن است در نمایشگاه خودروی 2023 رونمایی شوند و به زودی معرفی خواهند شد.

از آنجایی که هریر و سافاری هر دو خواهر و برادر پلتفرم هستند، این موارد اضافه شده در فیس لیفت سافاری باید بر لیفت صورت هریر نیز منع، شود. قاطرهای آزمایشی قبلی با دوربین های روی ORVM های آن مشاهده شده بودند. علاوه بر این، تاتا احتمالاً فضای داخلی را به روز می کند و یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر ارائه می دهد. در مقایسه با رقبا، هریر و سافاری صفحه نمایش کوچک و رابط کاربری غیر الهام‌بخشی برای کار با آن دارند.

مشخصات و ویژگی ها

تغییراتی که در قاطرهای تست لیفت صورت هریر مشاهده شد، در قاطر تست لیفت صورت تاتا سافاری که اخیراً جاسوسی شده است وجود ندارد.

لیفت صورت تاتا سافاری
لیفت صورت تاتا سافاری