ویژگی توقف شروع بیکار تاتا پانچ از نوع پایه حذف شد

فاقد شیشه‌های برقی عقب، سیستم موسیقی، کنترل‌های صوتی روی فرمان، کاهش نور IRVM به صورت دستی و غیره بود. با این حال، سیستم موسیقی را می توان با بسته ریتم انتخاب کرد. تریم خالص پایه تاتا پانچ به روز شده بسیار مشابه است. با این حال، تنها یک ویژگی حذف شده است. این قابلیت استارت/استاپ موتور است که برای صرفه جویی در مصرف سوخت، موتور را در حالت ،ن خاموش می کند.

این خودرو دارای دو شیشه برقی جلو، یک پنل با طراحی منظم برای AC دستی، نشانگر چرخش در ORVM، حالت Eco و عملکرد موتور استارت/استاپ برای صرفه جویی در مصرف سوخت بیشتر است. نگاهی به فیلم TheCarsS،w توسط Arsh Jolly در زیر بیاندازید.

با از بین رفتن این ویژگی، تریم پایه Pure به روز شده Tata Punch فقط یک سوئیچ حالت Eco را در کنار فرمان خود دارد. قبل از این به روز رس،، سوئیچ برای خاموش ، ویژگی s،/stop نیز وجود داشت.

مشخصات و رقابت

تاتا موتورز دو نسخه ویژه با پانچ به نام‌های Kaziranga Edition و اخیراً Camo Edition ارائه کرده است. با این نسخه های ویژه، تاتا حتی با پانچ هاچ بک ارزان قیمت خود فردیت را ارائه کرده است. از نظر مک،کی، تاتا پانچ آسیاب بنزینی 1.2 لیتری 3 سیلندر را حفظ می کند.

قیمت تاتا پانچ اکتبر 2022
قیمت تاتا پانچ اکتبر 2022

پانچ در پروتکل های تست تصادف قدیمی GNCAP 5 ستاره می گیرد. با انجام این کار، اساساً کم‌هزینه‌ترین خودرو برای ،ب رتبه تصادف 5 ستاره است. با افزایش هزینه های نهاده ها، قیمت خودروها تا آسمان بالا رفته است. در چنین مواردی، تولید کنندگان به افزایش قیمت متوسل می شوند یا برخی از ویژگی ها را کاهش می دهند. برخی از تولیدکنندگان هر دو را به طور همزمان انجام می دهند. تریم خالص پایه تاتا پانچ به‌روزرس، شده اکنون فاقد ویژگی‌هایی است که قبلاً داشت. بیایید نگاهی به آنچه چیست.

تریم خالص تاتا پانچ پایه به روز شده

پایه پانچ تریم خالص یکی از باارزش ترین ها برای پول است. در مقایسه با تریم جدید به روز شده Tata Punch پایه Pure، مقدار زیادی از آن حذف نشده است. همانطور که گفته شد، برای شروع، تریم خالص با مجموعه ای از ویژگی ها عرضه شد.

این موتور 86 ، بخار قدرت در 6000 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 113 نیوتن متر در 3300 دور در دقیقه تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 5 سرعته دستی و 5 سرعته AMT است. قیمت پانچ اکنون از روپیه شروع می شود. 5,92,900 (سابق). این خودرو با سیتروئن C3، نیسان مگنیت، رنو کیگر و امثال آن رقابت می کند.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-punch-idle-s،-stop-feature-deleted-from-base-v،t-12452295.html

از نظر مک،کی، تریم Pure به روز شده پایه تاتا پانچ، آسیاب بنزینی 1.2 لیتری 3 سیلندر را حفظ می کند که 86 ، بخار و 113 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

تریم خالص پایه پانچ تاتا
تریم خالص پایه پانچ تاتا

پانچ به یکی از پرفروش‌ترین خودروهای تاتا تبدیل شده است. این خودرو به ،وان یک SUV توسط تاتا به بازار عرضه شده است و در زیر Nexon در خط تولید شرکت قرار دارد. ماه گذشته، پانچ حتی از نردبان بالا رفت و به لیست 10 اتومبیل برتر رسید. حتی با نسبت های عجیب و غریب، آن را به ،وان یک مرد خوش تیپ به نظر می رسد. ارزش و طراحی SUV فقط نقطه فروش اصلی پانچ نیست.