ویژگی های ایمنی هیوندای ورنا 65 2023

هیوندای ورنا جدید برای عرضه در 21 مارس برنامه ریزی شده است. رزروها در حال حاضر به صورت آنلاین و در نمایندگی های مجاز به مبلغ 25000 روپیه باز هستند. نیو ورنا به رقابت با سدان هایی مانند هوندا سیتی، اشکودا اسلاویا، ماروتی سیاز و فول، واگن ویرتوس ادامه خواهد داد. قبل از عرضه آن، جزئیات کمی اعلام شده است. امروز، هیوندای لیست کامل ویژگی های ایمنی موجود در ورنا 2023 را معرفی کرده است.

لیست ویژگی های ایمنی هیوندای ورنا 2023

ورنا 2023 با ویژگی های Hyundai SmartSense – Level 2 ADAS عرضه خواهد شد. New Verna از فناوری سنجش خودکار با رادارها (جلو و عقب)، حسگرها و دوربین‌ها (جلو) برای شناسایی موانع در جاده و شروع اقدامات اصلاحی و هشدارها استفاده می‌کند، بنابراین حفاظت جامع را در تمام شرایط رانندگی آب و هوایی و حتی مه آلود ارائه می‌دهد. در زیر لیستی از ویژگی های ADAS ورنا 2023 آمده است.

هشدار برخورد رو به جلو
کمک جلوگیری از برخورد از جلو – خودرو
دستیار جلوگیری از برخورد جلو – عابر پیاده
چرخه کمک جلوگیری از برخورد رو به جلو
کمک جلوگیری از برخورد به جلو – چرخش اتصال
هشدار برخورد در نقطه کور
برخورد در نقطه کور- کمک اجتناب
Lane Keeping Assist
هشدار ،وج از خط
هشدار توجه راننده
هشدار ،وج ایمن
کروز کنترل هوشمند با Stop & Go
Lane Following Assist
کمک نور بالا
هشدار ،وج خودرو پیشرو
هشدار برخورد متقابل از عقب
دستیار جلوگیری از برخورد متقابل از عقب

اجرای جدید ورنا

آقای تارون گارگ، مدیر عامل هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود، گفت: «در هیوندای، تلاش دائمی ما برای دسترسی فزاینده فناوری های ایمنی پیشرفته به مشتریان بوده است. Hyundai VERNA کاملاً جدید این چشم انداز را منع، می کند و دارای بسته ویژگی های ایمنی جامع از 30 ویژگی ایمنی استاندارد است. علاوه بر این، با نزدیک‌تر شدن به ارائه تجربه‌های حرکتی آینده‌نگر، هیوندای VERNA کاملاً جدید به Hyundai SmartSense – Level 2 ADAS مجهز می‌شود که معیار جدیدی در این بخش ایجاد می‌کند.

لیست ویژگی های هیوندای ورنا ADAS 2023

هیوندای ورنا جدید با طراحی بهبود یافته، طیف وسیعی از ویژگی‌های بخش اول و موتور توربو بنزینی قدرتمند، جایگاه اول را در بخش سدان‌های سایز متوسط ​​خواهد داشت.

لیست ویژگی های ایمنی هیوندای ورنا 2023
رندر هیوندای ورنا 2023
هیوندای ورنا 2023 با بیش از 65 ویژگی ایمنی عرضه خواهد شد. از این میان، 30 ویژگی ایمنی در تمامی انواع استاندارد خواهد بود. در زیر کلیدهای ایمنی استاندارد نسل جدید Verna آورده شده است.

هیوندای ورنا کاملا جدید دارای دو گزینه موتور بنزینی خواهد بود. موتور 1.5 لیتری MPi بنزینی است که حدا،ر قدرت 113.4 ، بخار و حدا،ر گشتاور 144 نیوتن متر را تولید می کند. این خودرو به گیرب، 6 سرعته دستی یا گیرب، متغیر هوشمند (IVT) متصل می شود. گزینه موتور دوم احتمالا توجه بیشتری را به خود جلب می کند، زیرا یک واحد 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید است. این موتور 158 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر تولید می کند که بهترین اعداد عملکرد در بخش هستند. موتور توربو بنزینی دارای گزینه های گیرب، 6 سرعته دستی و 7 سرعته DCT است.

ورنا جدید ممکن است گزینه پیشرانه هیب، قوی نداشته باشد، همانطور که در هوندا سیتی موجود است. با این حال، بهترین موتور توربو بنزینی آن در بخش می تواند برای افرادی که عملکرد اسپرت را در اولویت قرار می دهند جذاب باشد. تنها نگر، می تواند بهره وری سوخت باشد که هنوز فاش نشده است. برای مرجع، هوندا سیتی eHEV مسافت پیموده شده 27.13 کیلومتر در لیتر را تایید کرده است. نسل جدید ورنا هم در لوازم آرایشی و هم دارای طیف جدیدی از ویژگی‌های فناوری پیشرفته است. پیش‌بینی می‌شود این خودرو در بازه قیمتی بین 10 تا 19 میلیون روپیه عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-verna-65-safety-features-adas-level-2-12463069.html

6 ایربگ (راننده، سرنشین، جانبی و پرده ای)
همه کمربندهای ایمنی 3 نقطه ای (همه صندلی ها)
یادآوری کمربند ایمنی (همه صندلی ها)
قفل خودکار درب سنسور سرعت
باز ، قفل خودکار درب با سنجش ضربه
ABS (سیستم ترمز ضد قفل) با EBD
سیگنال توقف اضطراری (ESS)
عملکرد اسکورت چراغ جلو
چراغ های جلو اتوماتیک
ISOFIX
نشانگر تغییر خط
دزدگیر
گرمکن شیشه عقب
ورود بدون کلید
سنسور پارک عقب