ویژگی های جدیدی که BYD Atto 3 با آخرین به روز رسانی خود دریافت می کند

BYD Atto 3 اکنون علاوه بر ،ن موجود بر اساس آزمایش NEDC، یک تابع ،ن برد دینامیکی دریافت می‌کند تا محدوده زمان واقعی را بر اساس استفاده شما از خودرو منع، کند.

سایر تغییرات این به روز رس، نرم افزار OTA شامل موارد زیر است:

  • بهبود عملکرد تهویه پس از خاموش شدن کمپرسور هوا برای جلوگیری از مه آلود شدن پس از خاموش شدن در دمای سردتر
  • بهینه سازی توان شارژ DC، افزایش مدت زمان شارژ با توان بالا
  • بهبود ارتباط قفل تفنگ شارژ DC
  • قابلیت بهبود عملکرد شارژ بی سیم

BYD در چند ماه گذشته با به‌روزرس،‌های اخیر دچار مشکل شده است. افزوده‌های اخیر شامل Apple CarPlay و Android Auto، اتصال برنامه تلفن همراه، ناوبری بومی و پیام‌های صوتی مکالمه است.

علاوه بر Dolphin and Seal، ute تایید شده قبلی و همچنین یک SUV نامشخص وجود خواهد داشت.

BYD آ،ین به روز رس، نرم افزار هوایی (OTA) را برای خود منتشر کرده است قانون 3 کراس اوور الکتریکی، که به گفته او ،ن برد بهتری را همراه با سایر پیشرفت ها و بهینه سازی ها به ارمغان می آورد.

همانطور که اخیراً گزارش شده است، BYD اعلام کرده است که قصد دارد طی 12 ماه آینده چهار خودروی الکتریکی جدید را به استرالیا بیاورد.

بیشتر: همه چیز BYD Atto 3
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-new-features-the-byd-atto-3-gets-with-its-latest-update

تحویل Dolphin در سه ماهه چهارم سال جاری آغاز خواهد شد و توزیع کننده محلی BYD EVDirect می گوید Seal به زودی عرضه می شود اما زمان دقیق عرضه را تایید نکرده است.

  • ویژگی های جدیدی که BYD Atto 3 با آ،ین به روز رس، خود دریافت می کند

Atto 3 در حال حاضر قیمت گذاری شده است 48011 دلار قبل از سفر برای محدوده استاندارد، و 51011 دلار قبل از سفر برای دامنه گسترده.

BYD Atto 3 اولین خودروی الکتریکی (EV) بود که این شرکت در استرالیا فروخت. تحویل محلی کراس اوور الکتریکی از سپتامبر سال گذشته آغاز شد.

  • ویژگی های جدیدی که BYD Atto 3 با آ،ین به روز رس، خود دریافت می کند

مشخص نیست که BYD کدام SUV را به استرالیا خواهد آورد. این می تواند شیر دریایی باشد که در رسانه های چینی به ،وان رقیب آینده تسلا مدل Y BYD گزارش شده است.

لوک تاد، مدیر عامل توزیع‌کننده محلی BYD EVDirect، گفت: «ما هیجان‌زده هستیم که انواع خودروهایی را که استرالیایی‌ها می‌خواهند بیاوریم. CarExpert.

این تابع ،ن برد متفاوت را می توان در تنظیمات خودرو Atto 3 تغییر داد.

  • ویژگی های جدیدی که BYD Atto 3 با آ،ین به روز رس، خود دریافت می کند