ویژگی های جدید هوندا اکتیوا 6G به زودی معرفی می شود

در آینده، هوندا برنامه‌های خود را برای معرفی برخی به‌روزرس،‌های بیشتر برای Activa 6G فاش کرده است. این اعلامیه توسط آتسوشی اوگاتا، رئیس و مدیرعامل HMSI، در جریان تعامل با خبرنگاران منتخب در مراسم معرفی موتورسیکلت مسافربری هوندا شاین 100 اعلام شد.

به روز رس، های جدید Activa 6G برنامه ریزی شده است

نسخه جدید و با مشخصات بالا Activa 6G با بلوتوث و نمایشگر دیجیتال همچنان از موتور 4 زمانه SI 109.51 سی سی بهره می برد. حدا،ر قدرت 7.8 ، بخار و حدا،ر گشتاور 8.90 نیوتن متر است. به گیرب، اتوماتیک CVT متصل می شود. Activa دارای یک قاب زیر استخو،، با دوشاخه های تلسکوپی جلو و سیستم تعلیق فنری واحد قابل تنظیم 3 مرحله ای است. وظایف ترمز توسط ترمزهای درام در دو انتها انجام می شود.

با به‌روزرس،‌ها، هوندا Activa 6G می‌تواند همان سطح از قابلیت‌های مدل TVS ZX SmartXonnect را داشته باشد که قبلاً دارای ابزار دقیق دیجیتال و بلوتوث است.

هوندا اکتیوا 2023 بلوتوث، صفحه نمایش دیجیتال را راه اندازی کرد
تصویر – ماشین هند

به‌روزرس،‌ها از طریق یک نوع جدید و با مشخصات بالا که هوندا در آینده نزدیک عرضه می‌کند قابل دسترسی خواهد بود. برخی از به روز رس، های کلیدی برنامه ریزی شده برای Activa 6G شامل نمایشگر دیجیتال و بلوتوث است. این نسخه جدید همچنین به سیستم بدون کلید H-Smart مجهز خواهد شد.

نمایشگر دیجیتال هوندا اکتیو با بلوتوث
تصویر – انشول باجپای

اوگاتا گفت که واکنش‌های خارق‌العاده‌ای به نسخه تازه راه‌اندازی شده Activa H-Smart وجود داشته است. اساساً از همه انتظارات فراتر رفته است. این پاسخ به هوندا این اطمینان را داده است که به‌روزرس،‌های بیشتری را برای Activa 6G معرفی کند.

در مرحله بعدی تکامل، Activa نسخه 7G خود را دریافت خواهد کرد. انتظار می رود Activa 7G به روز رس، های بیشتری دریافت کند. هوندا همچنین در حال کار بر روی نسخه الکتریکی Activa است، همانطور که اخیراً از طریق اسناد ثبت اختراع فاش شد. Activa electric اولین خودروی دو چرخه الکتریکی هوندا برای بازار هند خواهد بود. انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود. Activa electric احتمالاً با یک بسته باتری غیر قابل جابجایی عرضه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-activa-6g-new-features-di،al-display-bluetooth-12463763.html

انتظار می رود Activa 6G مجموعه ای از ویژگی های مشابه را دریافت کند. با به‌روزرس،‌ها، انتظار می‌رود نسخه جدید Activa 6G قیمتی بین 85 تا 90 هزار روپیه داشته باشد. در حال حاضر، Activa 6G در انواع استاندارد، DLX و H-Smart ارائه می شود. قیمت ها به ترتیب 74536، 77036 و 80537 روپیه است. همه قیمت ها نمایشگاه قبلی، دهلی است. مدل رقیب TVS ZX SmartXonnect با قیمت اولیه 87123 روپیه در دسترس است.

بدون ارتقاء مک،کی

Activa 6G فعلی با یک صفحه نمایش آنالوگ با عملکردهای اساسی مانند سرعت سنج، کیلومترشمار، نشانگرهای دور و غیره ارائه می شود. در مقایسه، رقیب TVS ZX SmartXonnect دارای صفحه نمایش دیجیتال و طیف گسترده ای از ویژگی های اتصال مبتنی بر بلوتوث است. کاربران از هشدار تماس و پیامک، کمک ناوبری و کمک صوتی بهره می برند.

در حالی که Activa در حال حاضر یک محصول پرفروش است، هوندا به‌روزرس،‌های جدید را مرتباً برای بهبود تجربه کلی کاربر معرفی می‌کند. اوایل سال جاری در ژانویه، Activa کلید هوشمند هوندا را با فناوری H-Smart دریافت کرد. چندین ویژگی شبیه به ماشین مانند قفل / باز ، خودکار، مکان یاب پارک شده و استارت بدون کلید را ارائه می دهد.