ویژگی های عاقلانه Innova Hycross مخصوص هند فاش شد

با شروع کار، ما دو گزینه متفاوت برای پیشرانه داریم، بنزینی و هیب،. مدل های پایه G-SLF و GX فقط با گزینه های موتور بنزینی ارائه می شوند. این یک موتور 2.0 لیتری بنزینی (M20A-FKS) است که قادر به ارائه حدا،ر قدرت 174 ، بخار و حدا،ر گشتاور 197 نیوتن متر است. فقط با گیرب، CVT جفت می شود.

اکنون تریم ZX (O) با مشخصات بالا عرضه می‌شود که ویژگی‌های ، ،ا را دارد. تمام ویژگی هایی که در تیزرها یا مواد مطبوعاتی وجود داشت فقط در این تریم ZX (O) یافت می شود. برای شروع، سانروف پانوراما هیپ، نورپردازی حالت، عملکرد عثم، برقی که به راحتی سرنشینان کمک می‌کند، 6 کیسه هوا، صندلی‌های تهویه‌شده و مجموعه حس ایمنی تویوتا دارد.

Hycross توسط یک پلت فرم مدرن TNGA که یک شاسی مونوکوک است و دارای طرح FWD سبک تر و کارآمدتر است، پشتیب، می شود. برخلاف Innova Crysta که توسط یک شاسی نردب، با طرح RWD ساخته شده بود. با یک پلت فرم مدرن، ما همچنین ویژگی های مدرن را دریافت می کنیم. Innova Hycross مخصوص هند در تریم‌های G، GX، VX، ZX و ZX (O) عرضه می‌شود. بیایید یک تفکیک دقیق از نظر نوع را انجام دهیم تا ببینیم چه کیتی با چه تریم ارائه می شود.

ویژگی های عاقلانه Innova Hycross مخصوص هند فاش شد

تا قبل از تریم VX، تویوتا گزینه ای بین طرح بندی 7 نفره یا 8 نفره ارائه می داد. تریم‌های ZX و ZX (O) فقط دارای گزینه 7 نفره هستند و ردیف دوم صندلی‌های کاپیتان است. تریم ZX دارای یک درب عقب برقی و یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگتر 10 اینچی با پشتیب، از Apple CarPlay بی‌سیم است. سیستم صوتی در قالب 9 بلندگوی JBL که شامل یک ساب ووفر نیز می شود، تقویت زیادی پیدا می کند. ZX همچنین دارای صندلی های برقی راننده با عملکرد حافظه است.

انواع غیر هیب، Innova Hycross
انواع هیب،

تریم GX چند افزونه مانند رینگ‌های آلیاژی 16 اینچی با کلاهک مرکزی، چراغ‌های جلوی LED دوگانه، سیستم ورود هوشمند و اتصال تلفن هوشمند برای سیستم اطلاعات سرگرمی خود با Android Auto و Apple CarPlay دارد. از تریم VX به بعد، تویوتا نسل پنجم فناوری هیب، قوی (M20A FXS) را ارائه می دهد. 152 ، بخار قدرت و 187 نیوتن متر تولید می کند.

انواع غیر هیب، Innova Hycross
انواع غیر هیب،

تویوتا باید 6 ایربگ را به صورت استاندارد در خودروهای این سگمنت تولید می‌کرد، اما زم، که دستور 6 ایربگ در نظر گرفته شود، ممکن است این یک واقعیت باشد. تویوتا Safety Sense 3.0 دارای ویژگی هایی مانند لاین دستیار و کروز کنترل تطبیقی ​​است. Innova Hycross مخصوص هند دارای 7 گزینه رنگی، مشکی Ageha Gl، Flake، Super White، Platinum White Pearl، Silver Metallic، At،ude Black Mica، Sparkling Black Pearl Crystal Shine و Avant Garde Bronze Metallic است.


منبع: https://www.rushlane.com/india-spec-innova-hycross-v،t-wise-features-revealed-12453889.html

تویوتا Innova Hycross با مشخصات هندی خود را در این کشور عرضه کرده است. برخلاف اندونزی که ،د کیجانگ در آن گنجانده شده است، ،د کریستا را کنار گذاشت. این یک کراس اوور MPV-SUV خوش‌نظر است که احتمالاً با قیمتی عالی عرضه می‌شود. قیمت ها هنوز مشخص نیست. با این حال، به طور کلی می توان انتظار داشت که قیمت ها از Rs شروع شود. 20 لک (سابق).

مشخصات پایه تریم G-SLF فاقد رینگ‌های آلیاژی، چراغ‌های جلو LED، کنترل آب و هوای خودکار و غیره است. این خودرو در دو گزینه 7 نفره و 8 نفره ارائه می شود. هر چهار ترمز دیسکی به همراه ABS و EBD در سراسر محدوده استاندارد هستند. روکش ف،ی تفنگی جلو پنجره G-SLF را تزئین می کند. تریم پایه G در اندونزی از ویژگی‌های بسیار غنی‌تری برخوردار است و قیمتی معادل روپیه دارد. 25 لک (تقریبی، در جاده).

برگه مشخصات Toyota Innova HyCross - ویژگی های عاقلانه انواع مختلف
برگه مشخصات Toyota Innova HyCross – ویژگی های عاقلانه انواع مختلف

با وجود اینکه در اندونزی Innova Kijang Zenix نامیده می شود، نام Innova Hycross مربوط به هند همچنان حفظ شده است.

India-Spec Innova Hycross
India-Spec Innova Hycross

با موتور الکتریکی، قدرت ،یبی 186 ، بخار است و نوید مصرف سوخت 21 کیلومتر در لیتر را می دهد. تریم VX اولین موردی است که دارای کنترل آب و هوای خودکار است. علاوه بر این، دنده‌های دست و پا، چراغ‌های LED سه‌گانه به جای LED دوگانه روی تریم GX، چراغ‌های LED DRL و چراغ‌های عقب LED دارد. برای ایجاد تمایز، تویوتا تزئینات کرومی را با تزئینات VX ارائه می دهد.

انواع هیب،