پایه مرکزی اسکوتر اولا الکتریک، بادی استپ


Ola Electric طیف وسیعی از لوازم جانبی را ارائه می دهد که شامل روکش اسکوتر، شارژر و پوشاک می شود

پایه مرکزی اسکوتر Ola Electric
پایه مرکزی اسکوتر Ola Electric

بر اساس بازخورد بازار، Ola Electric اخیرا لوازم جانبی جدیدی مانند بادی استپ و پایه مرکزی را معرفی کرده است. از آنجایی که Ola هیچ نمایندگی ندارد، کاربران باید اینها را به صورت آنلاین از وب سایت شرکت سفارش دهند. Ola اکنون ارسال این لوازم جانبی را آغاز کرده است.

در حالی که استند مرکزی 999 روپیه قیمت دارد، استپ رفاقتی 1999 روپیه قیمت دارد. پله رفیق گران به نظر می رسد، زیرا یک گام جانبی مشابه ارائه شده توسط هوندا برای Activa 915 روپیه قیمت دارد. پله کناری Hero MotoCorp حتی با قیمت 885 روپیه ارزان تر است. روکش اسکوتر Ola و تی شرت ها 999 روپیه قیمت دارند.

اسکوتر برقی اولا بادی استپ
اسکوتر برقی اولا بادی استپ

Ola buddy استپ و پایه وسط – لوازم جانبی رسمی

نصب بادی استپ و پایه مرکزی به صورت یکپارچه انجام شده است. گام بادی یا استپ جانبی از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده است. استحکام کششی بالایی دارد و باید بتواند در برابر عواملی مانند خوردگی مقاومت کند. هر دو پایه دوستان و پایه مرکزی در رنگ مشکی ارائه می شوند.

پایه مرکزی از فولاد لوله ای ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده است که عمر مفید بالایی داشته باشد. یک پایه مرکزی برای شرایط هندی من، تر است، جایی که پیدا ، فضای پارک اغلب یک چالش است. اسکوتر پارک شده در پایه مرکزی در مقایسه با پایه کناری، فضای پارک کمتری را اشغال می کند.

استند مرکز اسکوتر اولا الکتریک و بادی استپ
استند مرکز اسکوتر اولا الکتریک و بادی استپ

جایگاه مرکزی اولا همچنین مشکلات گزارش شده با پایه کناری را برطرف می کند. در برخی موارد، کاربران پس از چند ماه استفاده، ش،تگی پایه جانبی را گزارش کرده بودند. پایه کناری ممکن است به اندازه کافی برای تحمل وزن اسکوتر خوب باشد. اما ممکن است برای تحمل وزن اضافی مانند شخصی که روی اسکوتر نشسته و پایه جانبی آن درگیر است، طراحی نشده باشد. انتظار می‌رود که پایه وسط عملکرد بهتری داشته باشد، زیرا از فولاد لوله‌ای ساخته شده است.

در حالی که پایه کناری نصب شده در کارخانه با یک سنسور عرضه می شود، پایه مرکزی چنین ویژگی را ندارد. با درگیر شدن پایه جانبی، کاربران روی دایره پیغامی مبنی بر باز بودن پایه دریافت می کنند. اسکوتر حرکت نمی کند مگر اینکه پایه جانبی جمع شود. چنین ویژگی با پایه مرکزی مورد نیاز نیست، زیرا اسکوتر در حالت غیرقابل حرکت با پایه مرکزی درگیر خواهد بود.

اولا با مشکلاتی مواجه شد

بر اساس بازخورد بازار، Ola تلاش کرده است تا به روز رس، های لازم را برای اسکوترهای خود معرفی کند. چند روز پیش، Ola از فراخوان داوطلبانه سیستم تعلیق جلوی اسکوتر برقی S1 خبر داده بود. چندین کاربر از ش،تگی سیستم تعلیق جلو خبر داده بودند. طبق فراخوان داوطلبانه، Ola یک چنگال جلوی جدید را در همه اسکوترهای آسیب دیده نصب خواهد کرد. این ارتقا به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

پایه مرکزی اسکوتر Ola Electric
پایه مرکزی اسکوتر Ola Electric

فرآیند فراخوان داوطلبانه Ola برای تعویض چنگال جلو از 22 مارس آغاز خواهد شد. کاربران همچنین می توانند برای جزئیات بیشتر با نزدیکترین مرکز تجربه Ola یا مرکز خدمات تماس بگیرند.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/ola-electric-s،-centre-stand-buddy-step-accessories-12463927.html