پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت

در داخل، تویوتا اینووا هایکراس طیف وسیعی از ویژگی های سطح بالا را دریافت خواهد کرد. این شامل سانروف پانوراما، عملکرد عثم، در صندلی‌های ردیف می،، نور محیطی چند رنگ و کف تخت است. کیت ایمنی شامل ویژگی هایی مانند دوربین 360 درجه و ترمز دستی الکترونیکی خواهد بود. ویژگی‌های ADAS با Innova Hycross از طریق پلت‌فرم Toyota Safety Sense (TSS) نیز در دسترس خواهند بود. دارای کمک علائم جاده، نور بالا خودکار، هشدار ،وج از خط، کمک رانندگی فعال، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده و کروز کنترل راداری پویا.

پیشرانه هیب، Innova Hycross

Innova Hycross از نظر ساختاری متفاوت خواهد بود، با یک شاسی سبک وزن مونوکوک بر اساس معماری جدید جه، تویوتا (TNGA-C). مدل فعلی دارای شاسی معمولی نردب، روی قاب است. Innova Hycross از نظر کیفیت سواری، کنترل کلی و هندلینگ و بهره وری سوخت برتر خواهد بود.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-patent-leaks-panoramic-sunroof-confirmed-12452172.html

یکی از پرفروش‌ترین محصولات تویوتا در هند، Innova MPV به زودی در آواتار هیب، خود عرضه خواهد شد. این بخشی از تلاش جه، این شرکت برای برقی‌سازی خواهد بود که تمرکز ویژه‌ای بر عرضه نسخه‌های هیب، خودروهای موجود دارد. این رویکرد کمی متفاوت از برخی خودروسازان دیگر است که بیشتر بر روی خودروهای تمام الکتریکی تمرکز دارند.

موتور 2.7 لیتری بنزینی موجود حدا،ر قدرت 166 ، بخار و حدا،ر گشتاور 245 نیوتن متر را تولید می کند. این خودرو به یک گیرب، 5 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک با تعویض متوالی متصل می شود. یکی دیگر از جنبه های قابل توجه Innova Hycross این است که برادر Maruti خود را به دست خواهد آورد. دومی نمایه و سطوح تریم منحصر به فرد خود را خواهد داشت که دارای قطعات داخلی مش، با Innova Hycross است. هر دو MPV توسط تویوتا تولید خواهند شد.

اکنون تصاویر ثبت اختراع به بیرون درز کرده است. وجود سانروف پانوراما را تایید می کند. این اولین بار است که Innova با سانروف عرضه می شود. با این حال، ممکن است مجبور شود برخی از نقاط قوت Innova فعلی را که به دلیل استحکام و قابلیت های حمل بار معروف است، کنار بگذارد. Innova Crysta فعلی ممکن است همچنان برای بخش ناوگان در دسترس باشد.

پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت
پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت

Toyota Innova Hycross جدید دارای مشخصات و بسته بندی اسپرت تری در مجموعه ای از به روز رس، ها از جمله ویژگی های ADAS خواهد بود.

پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت
پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت

تغییر کلیدی دیگر برای Innova Hycross تنظیم FWD به جای RWD در استفاده با Innova Crysta خواهد بود. برخی از مزایای کلیدی FWD شامل کشش بهتر، کاهش وزن کلی خودرو و بازخورد لمسی بیشتر روی فرمان است. درصد بیشتری از تج،ات در جلو در FWD قرار دارد که فضای داخلی جادارتری را تضمین می کند. نصب FWD نیز معمولاً ارزان‌تر و نگهداری آسان‌تر در نظر گرفته می‌شود.

Innova Hycross می تواند نسخه بومی سازی شده THS II (Toyota Hybrid System II) را دریافت کند. این دستگاه دارای دو موتور الکتریکی است. موتور 2.7 لیتری بنزینی موجود با موتور 2.0 لیتری یا 1.8 لیتری بنزینی جدید جایگزین خواهد شد. این پیشرانه هیب، مزایایی مانند مسافت پیموده شده بیشتر و گشتاور بهبود یافته «گام‌آف» را ارائه می‌دهد.

پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت
پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت
تویوتا اخیرا یک تیزر از Innova Hycross منتشر کرده است که نمای جلویی تازه‌ای را نشان می‌دهد. MPV دارای جلوپنجره جدید، چراغ‌های جلو شیک‌تر و سپر بازطراحی شده است. استفاده آزادانه از هایلایت های کروم با Innova Hycross ادامه می یابد، اگرچه ال،ای متفاوت هستند. به‌روزرس،‌ها ظاهری ظریف‌تر و جسورانه‌تر را ارائه می‌کنند که همگی باعث افزایش حضور Innova در خیابان می‌شوند.

پتنت تویوتا اینووا هایکراس لو رفت