پرتاب رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا از طریق اسناد فاش شده تایید شد

رویال انفیلد جدید 650 سی سی هیمالیا دارای طراحی بلند با چرخ جلو بزرگتر و مسیر طول، برای تعلیق جلو است. این دوچرخه دارای شیشه جلوی بزرگ و حفاظ های بند انگشتی برای محافظت در برابر عوامل است. از دیگر ویژگی‌های برجسته این خودرو می‌توان به حفاظ برجسته، طراحی صندلی‌های ت،یم‌شده، اگزوز بالابرنده، چرخ‌های سیمی و بخش دم کوتاه اشاره کرد.

در سند فاش شده، می توان شجره خانواده دوقلوهای 650 سی سی را مشاهده کرد. Super Meteor 650 نیز به ،وان مشتق شده از Interceptor 650 در این سند نشان داده شده است. مدل ها و گونه های جدید دیگری نیز وجود دارد، اما آنها فاش نشده اند. شکل دوچرخه جدید 650 سی سی هیمالیا ADV کاملاً واضح است که ایده ای در مورد ظاهر و احساس و ارگونومی دوچرخه به دست می دهد.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-650cc-himalayan-launch-confirmed-12454018.html

خانواده 650 سی سی رویال انفیلد اخیرا شاهد رونمایی از رزمناو Super Meteor 650cc بودند. چند دوچرخه 650 سی سی دیگر از جمله رودستر ک،یک 650 سی سی و اسکرامب، در دست توسعه هستند. اینها قبلاً در آزمایشات جاده ای جاسوسی شده اند. اکنون، یک سند فاش شده نشان می دهد که رویال انفیلد در حال کار بر روی یک هیمالیا 650 سی سی کاملا جدید است.

رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا

در حالی که رویال انفیلد جدید 650 سی سی ADV مبتنی بر Interceptor است، تغییرات عمده ای در سخت افزار خود خواهد داشت. به ،وان مثال، احتمالاً از یک نسخه بهینه‌سازی شده از قاب استفاده می‌کند و سیستم تعلیق قوی‌تر و مقاوم‌تری دارد. Super Meteor 650 که اخیراً رونمایی شده است دارای مجموعه ای از تغییرات مشابه است که مطابق با مشخصات رزمناو خود است.

پرتاب رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا از طریق اسناد فاش شده تایید شد
پرتاب رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا از طریق اسناد فاش شده تایید شد

دینامیک سواری رویال انفیلد جدید 650 سی سی ADV مهندسی خواهد شد تا برای مسیرهای جاده ای و آفرود من، باشد. روح هیمالیا را خواهد داشت، در حالی که برای مق، با مناطق چالش برانگیزتر، قدرت بیشتری دریافت می کند. این دوچرخه مجموعه ای از لوازم جانبی را برای افزایش قابلیت های تور خود دریافت خواهد کرد.

یکی از عواملی که به رویال انفیلد کمک کرده تا در بخش 350 سی سی پیشرفت کند، گزینه های زیادی است که در دسترس علاقه مندان است. این شرکت در حال حاضر به دنبال دستیابی به چیزی مشابه در فضای 650 سی سی است، جایی که در حال حاضر با سهم بازار بیش از 80 درصد از موقعیتی برتر برخوردار است. دوچرخه های 650 سی سی جدیدتر به حفظ شتاب و مق، با رقبای جدید و نوظهور در بازارهای داخلی و بین المللی کمک می کنند.

650 ADV جدید که توسط رویال انفیلد توسعه می‌یابد، می‌تواند به‌جای برند شدن با نام هیمالیا، نام جدیدی پیدا کند.

رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا لی،
رویال انفیلد 650 سی سی هیمالیا اصلاح شده

موتور هیمالیا 650 سی سی جدید، موتور دوقلوی موازی 648 سی سی خواهد بود که حدا،ر قدرت 47 ، بخار و حدا،ر گشتاور 52 نیوتن متر را تولید می کند. به گیرب، 6 سرعته متصل می شود. این امکان وجود دارد که موتور برای مطابقت با نیازهای ADV کمی دوباره تنظیم شود. این دوچرخه دارای ترمزهای دیسکی در دو انتها خواهد بود و با ABS قابل تعویض ارائه می شود.

ارگونومی سواری با فرمان برافراشته و صندلی سواری برآمده نسبتا راحت به نظر می رسد. ارتفاع صندلی می تواند حدود 800 میلی متر باشد که حتی برای کاربران کوتاه قد ایده آل است. قاب و سایر اجزا برای مقاومت در برابر سختی‌هایی که یک دوچرخه ADV باید انجام دهد، سخت‌تر می‌شوند.

موتور رویال انفیلد 650 سی سی ADV، مشخصات