پلاگین هیبریدی جدید Lynk & Co تقریباً 250 کیلومتر برد دارد

در داخل یک دسته ابزار دیجیتال 12 اینچی و یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی 15.4 اینچی وجود دارد. همچنین یک هدآپ نمایشگر واقعیت افزوده و یک شارژر بی سیم نیز وجود دارد.

ورودی های هوای جانبی عمودی در سپر جلو و همچنین ورودی هوای شش ضلعی بزرگ در پایین وجود دارد.

این توسط یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ بنزینی و دو موتور الکتریکی (یکی در جلو و دیگری نصب شده در عقب) که کل ،وجی های سیستم را تولید می کند 400 کیلو وات از قدرت و 900 نیوتن متر از گشتاور

در پایین، یک نوار نور LED با عرض کامل با آرم Lynk & Co در زیر آن، فرورفتگی هایی که بازتابنده های عقب را در خود جای داده اند، و یک قطعه پخش کننده بزرگ در پایین وجود دارد.

  • پلاگین هیب، جدید Lynk & Co تقریباً 250 کیلومتر برد دارد

Lynk & Co 08 بر اساس پلتفرم Compact Modular Architecture (CMA) است که زیربنای محصولاتی مانند Lynk & Co 01، 02، 03، و 05 و همچنین Volvo XC40، C40 و Polestar 2 است.

جیلی در نوامبر 2021 اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2025 نام تجاری Lynk & Co را به استرالیا بیاورد، اگرچه از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعیه‌ای نداده است.

جیلی در بی،ه مطبوعاتی اصلی خود که جزئیات نقشه راه استراتژی جیلی 2025 را توضیح می دهد، گفت: «لینک اند کو حضور جه، خود را با ورود به روسیه، ما،ی، استرالیا و نیوزلند در میان دیگران گسترش خواهد داد.

پیشرانه از طریق گیرب، سه سرعته هیب، اختصاصی (DHT) با شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت 5.0 ث،ه به هر چهار چرخ منتقل می شود.

  • پلاگین هیب، جدید Lynk & Co تقریباً 250 کیلومتر برد دارد

در اندازه گیری می شود 4820 میلی متر طول،، 1915 میلی متر گسترده، و 1685 میلی متر قد بلند، با یک 2848 میلی متر فاصله بین دو محور این کمی بزرگتر از خودروهایی مانند BMW X4 و مرسدس بنز GLC کوپه است.

SUV همچنین مجهز به یک باتری لیتیوم یونی 39.6 کیلووات ساعتی نیکل منگنز کبالت (NMC).، که برای برد الکتریکی 245 کیلومتر با توجه به تست ملایم CLTC خوب است. با باک پر بنزین، برد ،یبی 1400 کیلومتر است.

در اطراف طرف، رینگ‌های آلیاژی 21 اینچی برش الماسی، دستگیره‌های درهای بازشو و روکش براق قوس چرخ وجود دارد. همچنین یک رنگ دو رنگ بیرونی نیز وجود دارد.

مشخص نیست که آیا 08 جزو خودروهایی خواهد بود که Lynk & Co در اینجا به فروش می رساند یا خیر.

اخبار خودرو چین برخی از مشخصات کلیدی کراس اوور جدید Lynk & Co 08 را منتشر کرده است که در ماه مارس معرفی شد.

بیشتر: Lynk & Co 08: آیا این SUV چینی می تواند به استرالیا بیاید؟
بیشتر: Lynk & Co: خواهر و برادر چینی ولوو تا سال 2025 اینجاست
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lynk-cos-new-plug-in-hybrid-has-almost-250km-of-range

در ،مت جلو، کراس اوور دارای نسخه بازسازی‌شده از چراغ‌های روز LED چنگال مانند Lynk & Co، و همچنین یک نوار نور با عرض کامل است که پرتوهای اصلی چراغ‌های جلو را در خود جای داده است.

  • پلاگین هیب، جدید Lynk & Co تقریباً 250 کیلومتر برد دارد

جدیدترین SUV از Lynk & Coکه متعلق به جیلی چین است، یک پیشرانه هیب، پلاگین دارد که طبق گزارشات، برد 245 کیلومتری را ارائه می دهد.