پورشه فکر می‌کند که هیدروژن می‌تواند راز خودروهای پرفورمنس آینده باشد

با این حال، در حال حاضر، با نزدیک شدن بنزین و نفت به سمت طردشدگان اجتماعی در اروپا، بسیاری از خودروسازان، که اخیراً پورشه است، به فراوان ترین چیز در جهان نگاهی دوباره می بخشد.

نگاه پورشه به هیدروژن چگونه است؟

اساساً روش کار این است که کمپرسور توربو و الکتریکی همگی از یک شفت متصل استفاده می کنند. هوا وارد سیستم می شود و توسط توربو فشرده می شود، سپس در یک خنک کننده این،و، خنک می شود و سپس مقداری دیگر توسط کمپرسور الکتریکی اضافه شده فشرده می شود.

آنها بر روی خود موتور و نحوه حرکت آن یک خودرو در اطراف نوربرگ رینگ نوردشلایف تمرکز ،د.

در نتیجه، تیم هیچ گزینه ای به جز بررسی کمپرسورهای الکتریکی برای افزودن مقداری تقویت بیشتر نداشت. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، چهار تنظیمات اگزوز و توربوشارژر آزمایش شدند، گزینه پایین سمت راست دارای توربوهای پشت به پشت، همان گزینه ای است که پورشه برای اجرای شبیه سازی ها بر روی آن انتخاب کرده است.

همه کارها از دپارتمان مهندسی سرچشمه می گیرد، بدون اینکه تعجب آور باشد، و کل آزمایش به صورت مجازی و با شبیه سازی انجام شد. نه، پورشه خودرویی با موتور هیدروژنی تولید نمی کند، حداقل چیزی که ما می د،م. با این حال، آنها به توربو دوقلو 4.4 لیتری V-8 پورشه علاقه نشان داده اند. لیست تغییرات شامل نسبت احتراق بالاتر و یک سیستم احتراق جدید برای احتراق هیدروژن در وهله اول است. با این حال، احتمالاً مهمترین آنها توربوهای جدید هستند.

پورشه فکر می‌کند هیدروژن می‌تواند راز خودروهای پرفورمنس آینده باشد - تصویر 1097580

این شامل چالش اضافه‌شده برای تولید قدرت و گشتاور موتور مشابه نسخه بنزینی و آلایندگی گازهای ،وجی جمعی از هوای محیط نمی‌شود.

به نظر می رسد که این یک شمشیر دو لبه است همانطور که وینچنزو بیویلاکوا، کارشناس ارشد شبیه سازی موتور در مهندسی پورشه گفت: “برای احتراق تمیز هیدروژن، توربوشارژرها باید از یک طرف، حدود دو برابر جرم هوا را فراهم کنند. در موتورهای بنزینی این کار را انجام دهید. از سوی دیگر، با این حال، دمای پایین گازهای ،وجی منجر به کمبود انرژی برای نیروی محرکه آنها در سمت اگزوز می شود.

آزمایش ها به این نتیجه رسیدند که موتور تئوری و مجازی می تواند 590 ، بخار قدرت داشته باشد. همچنین، می‌تواند یک «وسیله نقلیه مرجع لو،» به همان اندازه تئوری و مجازی با وزن کل نسبتاً بالای 2650 کیلوگرم یا 5842 پوند در 8 دقیقه و 20 ث،ه به اطراف «جهنم سبز» بفرستد.

حتی لامبورگینی در مورد زمان استفاده از سوخت مصنوعی یا سیستم هیب، در کدام خودرو بحث کرده است، زیرا بدون افزایش سازگاری با محیط زیست، مدت طول، تری در اطراف آنها وجود نخواهد داشت.

برای درک این موضوع، یک شورولت کامارو SS مدل 2010 دقیقاً در همان زم، که پورشه تایکان GTS همان قدرت را تولید می کرد، مسیر را طی کرد.

هیدروژن و جهنم سبز به خوبی با هم نیستند.

آنها در نهایت بیش از آنچه می خواستند ا،ید نیتروژن داشتند. پورشه یک سخنر، شیمی برای توضیح بیشتر نحوه عملکرد آن ارائه نکرد.

این تست های شبیه سازی که گفتید دقیقا چه بود؟

متأسفانه، ما شک داریم که به زودی یک پورشه هیدروژنی را ببینیم. پورشه در بی،ه مطبوعاتی خود گفت: بعید است که موتور هیدروژنی به شکل فعلی وارد تولید شود… تمرکز بر بررسی پتانسیل فنی فناوری درایو جایگزین و گسترش قابلیت‌های ابزارهای مهندسی موجود بود.

پورشه فکر می‌کند هیدروژن می‌تواند راز خودروهای پرفورمنس آینده باشد - تصویر 1097581

راه حل پورشه برای این موضوع به طرز باورن،ی پیچیده بود.

منبع: پورشه


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/porsche-thinks-hydrogen-could-be-the-secret-to-future-performance-cars-ar197281.html