پورشه 911 GT3 RS 2023 لو رفت

با توجه به اینکه آ،ین GT3 RS تنها با پیشرانه هفت سرعته PDK در دسترس بود، ما انتظار داریم که خودروی جدید نیز همین روند را دنبال کند، حتی اگر یک نسخه دستی شش سرعته در GT3 موجود باشد.

GT3 از یک موتور 4.0 لیتری 6 تخت تنفس طبیعی با قدرت 375 کیلووات استفاده می کند که برای سرعت 3.4 ث،ه تا 100 کیلومتر در ساعت با گیرب، هفت سرعت PDK من، است.

ناظران با چشم تیزبین متوجه رگه‌های تازه روی سقف خواهند شد که هوا را به بال بزرگ عقب هدایت می‌کند، در حالی که رکاب‌های جانبی و محافظ‌های جلو به اندازه بدنه عقب مجسمه‌ای هستند.

بال عقب یک واحد بزرگ گردن قو با طراحی دو لایه و صفحات انتهایی عظیم است، در حالی که سپر عقب دارای بریدگی های عظیم در پشت چرخ های عقب برای بهبود جریان هوا است. دیفیوزر به نظر می رسد که گویی از یک خودروی 911 Cup بلند شده است.

قدرت در RS جدید از a موتور 4.0 لیتری تخت شش ساختن در اطراف 378 کیلو وات (500 ، بخار)، به گفته آندریاس پریونینگر، رئیس پورشه GT.

آقای پریونینگر می‌گوید این موتور «حتی برای استفاده در مسیر بهینه‌تر از مدل‌های قبلی خود» است، با شخصیت «به‌طور خودبه‌خودی پاسخ‌گو و دور بالا». موتور 4.0 لیتری در GT3 در دور 9000 دور در دقیقه قرمز شده است، بنابراین RS به شکل یک فریاد کننده مطلق است.

افشاگری رسمی برای پورشه 911 GT3 RS 2023 نزدیک است، اما آهنگ ویژه درز کرده است رسانه های اجتماعی.

تصاویر آنچه را که ع، های جاسوسی قبلی قبلاً به ما گفته اند نشان می دهد. GT3 RS از یک بسته آیرودینامیک وحشی استفاده می کند که کارها را چند قدم جلوتر از آنچه قبلا دیده بودیم می برد.

بیشتر: همه چیز پورشه 911
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-porsche-911-gt3-rs-leaked

به افراطی ترین 911 GT3 RS درود برس،د.

به نظر می‌رسد چرخ‌های قرمز رنگ در این خودروی خاص واحدهای منیزیمی هستند و به طور بالقوه بخشی از پک Weissach هستند.

در جلو، سوراخ‌های بینی ظریف GT3 معمولی بزرگ‌تر شده‌اند. طاق های جلویی لوور از قبل منتقل می شوند.

  • پورشه 911 GT3 RS 2023 لو رفت
  • پورشه 911 GT3 RS 2023 لو رفت

در داخل، فرمان دارای چهار صفحه برای کنترل بخش‌های جداگانه عملکرد خودرو است. با توجه به ماهیت کم رزولوشن نشت‌ها، مشخص نیست که هر کدام چه کاری انجام می‌دهند، اما در این هفته موارد بیشتری در مورد خودرو فاش خواهد شد.