پوشش موتور تاتا نکسون EV از انواع مختلف حذف شد

در دسترس بودن پوشش بالایی درایو الکترونیکی یا نبود آن ممکن است برای بسیاری از افراد مهم نباشد. این به ویژه در مواردی که این حرکت صرفاً یک تمرین کاهش هزینه باشد، صادق است. با این حال، افرادی که از نظر زیبایی شناسی تکامل یافته تر هستند، احتمالاً مبلغ اضافی را برای پوشش بالایی درایو الکترونیکی پرداخت می کنند.

درب بالایی موتور الکترونیکی Tata Nexon EV از انواع منتخب متوقف شد
درب بالایی موتور الکترونیکی Tata Nexon EV از انواع منتخب متوقف شد

پوشش های بالایی ممکن است در مورد پیشرانه های ICE که در آن موتور نیاز به محافظت در برابر مایعات مختلف، گرد و غبار و ، دارد، بیشتر مرتبط باشد. پوشش بالایی همچنین از سایر قطعاتی که ممکن است در اثر حرارت تولید شده از موتور تحت تأثیر قرار گیرند محافظت می کند. همچنین برای کاهش صدا و ،زش استفاده می شود.

تاتا موتورز افزایش قیمت در طیف وسیعی از وسایل نقلیه سواری خود را اعلام کرده است که از 7 نوامبر 2022 اعمال می شود. میانگین افزایش قیمت در بخش PV آنها 0.9٪ است. افزایش قیمت تاتا موتورز به دلیل افزایش هزینه های ورودی است که شرکت دیگر نمی تواند آن را تحمل کند.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-ev-motor-cover-removed-from-select-v،ts-12452286.html

پوشش E-motor جدا از زیبایی ظاهری، محافظت در برابر ،اصر را نیز فراهم می کند

درب بالایی موتور الکترونیکی Tata Nexon EV از انواع منتخب متوقف شد
درب بالایی موتور الکترونیکی Tata Nexon EV از انواع منتخب متوقف شد

پوشش بالایی E-drive برای Nexon EV XM، XZ+ Jet، XZ+ و XZ+ Dark Edition متوقف شده است. همچنان با XZ+ Lux و XZ+ Lux Dark در دسترس خواهد بود. همچنین هیچ تغییری در نسخه Nexon EV Max وجود نخواهد داشت. از آنجایی که پوشش بالایی e-drive یک واحد پیچ ​​و مهره ای است، همچنان می توان آن را به ،وان لوازم جانبی ،یداری کرد.

پوشش بالایی موتور الکترونیکی تاتا ن،ون EV حذف شد.  تصویر - Nath

افزایش قیمت تاتا موتورز در نوامبر 2022

به نظر نمی رسد این تغییر به هیچ جنبه ایمنی مرتبط باشد، زیرا پوشش بالایی e-drive همچنان به ،وان یک لوازم جانبی و به ،وان یک ویژگی استاندارد با انواع با مشخصات بالا ارائه می شود. از نمایندگی‌ها خواسته شده است تا در صورت دریافت بازخورد از مشتریان در رابطه با توقف پوشش بالایی e-drive برای انواع منتخب Nexon EV، شرکت را در جریان نگه دارند.

تاثیر قطع شدن پوشش بالایی درایو الکترونیکی

روکش موتور یا پوشش موتور الکترونیکی در خودروهای برقی، یک ویژگی استاندارد در بین خودروهای درجه یک است که به مرتب ، ،مت داخلی بدن کمک می کند. معمولاً از مواد پ،تیکی، ف،ی یا هیب، ساخته می شود. نمونه موجود در Tata Nexon EV محکم به نظر می رسد و به نظر می رسد یک لایه محافظتی برای e-drive و سایر اجزای آن اضافه می کند.

از نظر بصری، Nexon EV در زیر کاپوت با پوشش بالایی e-drive بسیار بهتر به نظر می رسد. بدون آن، فضا شبیه به هم ریختگی به نظر می رسد. جدای از زیبایی شناسی، جنبه های کاربردی پوشش رویی موتور نیز باید در نظر گرفته شود. تاتا به احتمال زیاد Nexon EV را بدون پوشش بالایی e-drive قبل از تصمیم گیری برای توقف آن برای انواع منتخب آزمایش کرده است. این واقعیت که تایید شد نشان می دهد که هیچ تفاوت عمده ای از نظر عملکرد، ایمنی و تجربه رانندگی مشاهده نشده است.

در حالی که بی،ه رسمی ارائه نشده است، پوشش بالایی برای انواع منتخب Tata Nexon EV حذف شده است. دلایل دقیق این حرکت مشخص نیست، اما احتمالاً یک ابتکار کاهش هزینه است. به این دلیل که پوشش بالایی همچنان به ،وان لوازم جانبی در نمایندگی های تاتا موجود خواهد بود.

انواع Nexon EV بدون پوشش بالایی درایو الکترونیکی