پیشاهنگ: برند خودروهای برقی آفرود فولکس‌واگن در کارولینای جنوبی کمپ ایجاد می‌کند

به نظر می رسد تصمیم گروه فول، واگن برای تولید خودروهای پیشاهنگی در ایالات متحده مربوط به قانون مالیات، آب و هوا و مراقبت های بهداشتی رئیس جمهور جو بایدن است که اخیراً امضا شده است که تصریح می کند خودروهای برقی و بخشی از اجزای باتری آنها باید در این کشور ساخته شوند تا واجد شرایط دریافت یارانه باشند.

  • پیشاهنگ: برند خودروهای برقی آفرود فول،‌واگن در کارولینای ج،ی کمپ ایجاد می‌کند

Scout Motors سایتی به مساحت تقریبی 1600 هکتار (6.47 کیلومتر مربع) با خود کارخانه 1100 هکتار (4.45 کیلومتر مربع) اشغال کرده است. در حدود 30 کیلومتری کلمبیا، کارولینای ج،ی واقع شده است.

پروژه Scout با ظرفیت کامل، تاسیسات تولید کارولینای ج،ی می تواند سالانه بیش از 200000 خودرو تولید کند. همچنین پتانسیل ایجاد بیش از 4000 شغل دائمی را دارد.

ون های الکتریکی، شاسی بلندها و وانت های با ارزش تا 80000 دلار آمریکا (118533 دلار استرالیا) و سایر خودروهای برقی به ارزش 55000 دلار آمریکا (81491 دلار استرالیا) که در ایالات متحده تولید می شوند اکنون واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی فدرال تا سقف 7500 دلار آمریکا (21 دلار استرالیا) هستند.

این خودرو که در ایالت ایندیانا ایالات متحده تولید شد، با طیف وسیعی از سبک‌های بدنه سخت و نرم در دسترس بود و دارای گزینه پیکاپ بود.

  • پیشاهنگ: برند خودروهای برقی آفرود فول،‌واگن در کارولینای ج،ی کمپ ایجاد می‌کند

هنری مک مستر فرماندار کارولینای ج،ی گفت: «Scout Motors برای هزاران نفر از ،نان کارولینای ج،ی فرصت‌ها و رفاهی که قبلا تصور نمی‌شد برای نسل‌های آینده فراهم می‌کند.

پیشاهنگ آمریکایی متمرکز است، فقط در این مرحله فرمان چپ است. رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در استرالیا، گفت: اگر آنها تصمیم بگیرند که می‌خواهند یک نوع فرمان راست بسازند، تضمین می‌کنم که من مستقیماً در هواپیما خواهم بود تا پرونده استرالیا را بررسی کنم. CarExpert در دسامبر 2022

پیکاپ برقی و شاسی بلند Scout بر روی یک پلتفرم تمام برقی جدید طراحی شده ساخته خواهد شد که ادعا می شود قدرت آفرود معتبری را ارائه می دهد.

  • پیشاهنگ: برند خودروهای برقی آفرود فول،‌واگن در کارولینای ج،ی کمپ ایجاد می‌کند

من هیچ بینش یا اطلاعات دیگری در مورد آن ندارم [Scout models] اما از آن‌چه که می‌بینیم، آن‌ها اینجا در استرالیا کاربرد خوبی خواهند داشت و اگر تصمیم بگیرند به سمت راست بروند، فکر می‌کنم گروه فول،‌واگن استرالیا فوق‌العاده علاقه‌مند خواهد بود.»

این شرکت در حال سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری (2.96 میلیارد دلار استرالیا) برای راه اندازی این مرکز تولید است که برای اواسط سال 2023 برنامه ریزی شده است.

  • پیشاهنگ: برند خودروهای برقی آفرود فول،‌واگن در کارولینای ج،ی کمپ ایجاد می‌کند
    رندر سایت تولید

به ،وان بخشی از این اطلاعیه، Scout Motors همچنین تصویری از دو خودروی الکتریکی آینده (EVs) را با ،وان “جهان به پیشاهنگان نیاز دارد” منتشر کرد.

ایالت پالمتو، با تاریخ غنی، مردم برتر، و شهرت تولید خودرو با کیفیت، مکان من،ی برای راه اندازی مجدد این برند نمادین آمریکایی است.

این به دنبال گزارش‌هایی از سال گذشته است که می‌گفت این شرکت در حال مذاکره با فا،کان و همچنین Magna-Steyr در مورد ساخت قرارداد است.

فول، واگن در اختیار گرفت نام پیشاهنگی در سال 2021 زم، که بخش کامیون Traton آن، Navistar، شرکت مادر International Harvester را ،ید، شرکتی که از سال 1961 تا 1980 خودروهای Scout و SUVهای سبک جیپ را ساخت.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/scout-vws-off-roader-ev-،nd-setting-up-camp-in-south-carolin،

اگرچه تولید فرمان سمت راست تایید نشده است، فول، واگن استرالیا دست خود را برای طیف خودروهای الکتریکی و شاسی بلندهای ناهموار در نظر گرفته است.

جدید گروه فول، واگن دیده ب، برند خودروهای الکتریکی تایید کرده است که از اوا، سال 2026 وانت و شاسی بلندهای آتی خود را در کارخانه ای در نزدیکی کلمبیا، کارولینای ج،ی می سازد.

“این یک محصول بسیار هیجان انگیز است. من فکر می کنم دامنه زیادی وجود دارد [for Scout].