پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس

پیشنهاد شده است که باتری دارای ،یب شیمیایی نیکل-منگنز-کبالت (NMC) باشد و پلت فرم CMF-BEV طبق آزمایش WLTP تا 400 کیلومتر برد ارائه می کند.

گزارش ها حاکی از آن است که رنو 4 EV جاده ای در سال 2025 تولید خواهد شد.

رنو 4 یک افسانه است. و اسطوره ها هرگز نمی میرند! R4 خودرویی است که همه می توانند آن را دوست داشته باشند و امروز ما می خواهیم این بعد جه، را از طریق تفسیری مدرن و الکتریکی دوباره کشف کنیم.

لمس‌های آفرود ناهموار آن ادای احترام به رالی بیاب، بشردوستانه 4L Trophy است: هر چرخ دارای یک کمپرسور قابل مشاهده است که می‌توان از آن برای تنظیم فشار باد تایرها متن، با زمین‌های شنی استفاده کرد.

رنو می افزاید: موقعیت بازار رنو 5 و رنو 4 آینده “بسیار شبیه به Clio و Captur خواهد بود.”

گلن سیلی، مدیر کل رنو استرالیا در ماه مه امسال به ما گفت: «هر محصول جدیدی که از سمت خودروهای الکتریکی معرفی شود، ما دست خود را برای آن بالا داریم.

برخی از ،اصر وحشی‌تر این کانسپت، تسمه‌های سقف سرخابی، فنرهای تعلیق و نمادهای چرخ‌ها هستند. کلاه توخالی با بریدگی هوا؛ ،تیک، بیل و تخته یدکی با نصب بالا؛ و چرخ های بزرگ 19 اینچی.

نشان معروف رنو 4 پس از 30 سال وقفه بازمی گردد.

در حالی که رنو 4 و 5 خودروهای برقی جاده‌ای چند سالی باقی مانده‌اند، مشخص است که هر دوی این خودروها برای استرالیا در دسترس هستند.

همچنین از دوربین های جانبی به جای آینه های جانبی مانند ،س GV60 استفاده می کند.

  • پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس

این خودرو در کنار رنو 5 متولد شده 2024 قرار خواهد گرفت، که یکی دیگر از موفقیت‌های این شرکت است.

  • پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس

همانند رنو 5، 4 دوباره متولد شده با استفاده از پلتفرم CMF-BEV اتحاد رنو-نیسان ساخته خواهد شد، که همچنین زیربنای نسل بعدی نیسان میکرا است. تمام وسایل نقلیه با استفاده از CMF-BEV در مرکز برق شهر در شمال فرانسه ساخته خواهند شد.

در حالی که هنوز هیچ جزئیاتی از نظر پیشرانه ارائه نشده است، رنو هفته گذشته جزئیات موتور سنکرون جدید “ePT-100kW” 5 را با روتور زخمی – و عدم وجود مواد خاکی کمیاب – که 100 کیلووات نیرو تولید می کند، ارائه کرد. انتظار داشته باشید که این موضوع ادامه پیدا کند.

بیشتر: Renault Air4 – SUV برقی یکپارچهسازی با سیستمعامل
بیشتر: Renault 4 EV دوباره متولد شد
بیشتر: کانسپت رنو 4 EV رترو در نمایشگاه خودرو پاریس 2022 رونمایی می شود
بیشتر: رنو 4 الکتریکی در ثبت اختراع فاش شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2025-renault-4-ev-reboot-previewed-in-paris

با انعکاس زمان، این نسخه جدید نماد قدیمی ارزان قیمت – هشت میلیون فروش در 100 کشور – یک SUV الکتریکی در بخش B خواهد بود.

تا اواسط دهه، در اروپا و فراتر از آن با سه شاسی بلند الکتریکی سبک جدید گروه فول، واگن، جیپ اونجر EV احیا شده و Mini Aceman EV رقابت خواهد کرد.

کانسپت رنو 4 با تنها 4160 میلی متر طول، به اندازه یک فول، واگن T-Cross است. شکل بدنه نشان می دهد که خودروی واقعی دارای برآمدگی های کوچک جلو و عقب و فاصله زیادی از سطح زمین خواهد بود.

این موتور الکتریکی جدید مشتق شده از موتور الکتریکی قدرتمندتر «ePT-160kW» است که در رنو مگان E-Tech Electric استفاده می شود.

  • پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس
    مفهومی رنو 5 EV
  • پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس
    رنو 4 اصل

پیوندهای سبکی با OG Renault 4 شامل نمای ظاهری با ستون C رو به عقب آن است. 4Ever Trophy پیچ و تاب جدیدی به جلوپنجره افقی با چراغ‌های جلوی تعبیه شده که اکنون ماتریس ال‌ای‌دی هستند، می‌دهد.

را جام رنو 4اور دارای نکات لازم در طراحی خودروی مفهومی است، اما در زیر همه اینها به وضوح به ما نشان می دهد که چه انتظاراتی از مدل تولیدی تا سال 2025 داشته باشیم.

دوباره متولد شده رنو 4 این هفته در پاریس به ،وان یک مفهوم پیش نمایش داده شد، زیرا این برند همچنان به راه اندازی مجدد گذشته داست، خود برای تعریف آینده الکتریکی خود ادامه می دهد.