چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طولانی است؟

نمای بیرونی تقریباً مشابه همین داستان است. واگن های سریع باحال هستند – خیلی باحال. RS6 پایین و پهن است و نشان می دهد که این آئودی معمولی نیست. ظاهر ذهنی است، اما واگن های سریع نسبت به همتایان SUV خود ظریف تر هستند. شکل آنها به جای عامل “به من نگاه کن” کارکرد و هدف دارد.

افکار نهایی

مهمتر از آن (یا نه)، اگر در تعطیلات کوچک خود موفق به دور شدن از خانواده شدید، می تو،د از یک پیست مسابقه در نزدیکی بازدید کنید و با زمان دور یک BMW M5 رقابت کنید. آیا یک Q8 می تواند این کار را انجام دهد؟ از نظر فنی بله، اما نه به آن لذت بخش و نه سریع خواهد بود.

کروز در راحتی مانند SUV

فضای صندلی عقب و راحتی نیز قابل توجه است. RS6 با وجود صندلی‌های اسپرت بزرگ‌تر، فضای پای سخاوتمندانه‌ای را ارائه می‌دهد. حتی اگر مسافران بالای شش فوت داشته باشید، آنها نباید در سفرهای طول، مشکلی داشته باشند.

ظرافت و ظرافت را تراوش می کند

بسیاری ممکن است استدلال راحتی را مطرح کنند که نشان دهد یک SUV در آن بهتر خواهد بود. با این حال، همیشه اینطور نیست.

جدا از راحتی و تطبیق پذیری، RS6 کیفیت و لو، بودن را نیز ارائه می دهد. فضای داخلی عالی به نظر می رسد و همه مواد مستحکم هستند. کل تصویر نشان می دهد که طراحان به دنبال ظاهری ممتاز و در عین حال اسپرت بودند.

تطبیق پذیری چنین وسیله نقلیه ای اغلب نادیده گرفته می شود. تعطیلات خانوادگی می تواند شامل یک سفر جاده ای طول، در سراسر کشور باشد که همانطور که تصور می کنید این ماشین کاملاً برای آن من، است. با این حال، می تواند شما را به اسکی نیز ببرد – دارای سیستم چهار چرخ متحرک عالی آئودی است. بنابراین، مشکلی برای مق، با جاده های برفی نخواهد داشت.

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097174

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097185

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097175

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097176

به جرات می توان گفت که SUV امروزی صرفاً ویژگی تصویر یک فرد است. به عبارت دیگر، مردم مالک آنها هستند زیرا احساس خوبی در آنها ایجاد می کنند. شاسی بلندهایی مانند 4Runner، Jeep Wrangler، Bronco و سایر وسایل نقلیه مشابه کاملاً منطقی هستند زیرا هدفی دارند. این هدف این است که آفرودهای بزرگی باشیم. با این حال، مدل هایی مانند BMW X5، Audi Q8، Porsche Cayenne و هر چیز مشابهی دارای مشکلات اساسی هستند که در بالا ذکر شد.

RS6 یک خودروی سوپراسپرت با لباس واگن است

واگن ها هنوز منقرض نشده اند

بر ،ی پوشیده نیست که فروش واگن در ایالات متحده تا حد ناچیز کاهش یافته است. در واقع، در سال 2018 واگن ها تنها 1.4 درصد از کل فروش خودرو را به خود اختصاص دادند. و 1.2 درصد از این فروش واگن توسط سوبارو اوت بک گرفته شد. هر چند منطقی است. ا،ر ،یداران واگن را برای SUV تغییر داده اند. شما همان مقدار فضا و ارتفاع بیشتری را دریافت می کنید که حس ایمنی و اقتدار را ایجاد می کند. برای یک ،یدار ماشین معمولی، این وسیله نقلیه عالی است. با این حال، برای مرد ماشین نه چندان. SUV های جدید همه چیز را به اندازه کافی خوب انجام می دهند، اما در هیچ موردی عالی نیستند.

واگن ها یک جایگزین قابل قبول SUV هستند

ما فرض می کنیم که شما موافق هستید. بنابراین، 117595 دلار جمع آوری کنید و بروید و یکی ب،ید. یا نه؟


منبع: https://www.tops،d.com/cars/features/why-the-audi-rs6-avant-is-the-ultimate-long-distance-vehicle-ar197242.html

ما معتقدیم که واگن وسیله نقلیه نهایی است زیرا هر کاری را که از یک وسیله نقلیه می‌خواهید انجام می‌دهد و آن را با استانداردهای بالایی انجام می‌دهد.

ا،ر SUV ها در خارج از جاده بی فایده هستند زیرا با ،تیک های کم ارتفاع، سیستم تعلیق سفت و فاصله ناکافی از سطح زمین عرضه می شوند – که همه اینها برای ارائه آداب جاده ای من، انجام می شود.

ا،ر مردم ممکن است آماده نباشند شاسی بلندهای خود را برای یک واگن کنار بگذارند. با این حال، من مطمئن هستم که بسیاری از بچه های ماشین متوجه این موضوع می شوند. چرا باید یک SUV بزرگ و دست و پا گیر داشته باشید اگر می تو،د وسیله نقلیه ای داشته باشید که همان مقدار فضا را ارائه می دهد اما مانند یک سدان سریع رانندگی می کند؟

RS6 هم بزرگ است. با طول 4995 میلی‌متر، ارتفاع 1487 میلی‌متر و عرض 2110 میلی‌متر و هیچ مشکلی برای تطبیق تمام امکانات رفاهی که ممکن است راننده و مسافران داشته باشند، ندارد. صندلی های جلو پهن و راحت هستند در حالی که در پیچ های پر سرعت نیز پشتیب، می شوند. آنها گزینه های زیادی برای تنظیم و کنسول وسط ارائه می دهند که به ،وان یک تکیه گاه بازو عمل می کند و مکان من،ی برای استراحت بازوی راست شما است.

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097173

مشکل این است که آنها در جاده ها نیز عالی نیستند، حداقل در مقایسه با یک سدان یا واگن. حتی با وجود اینکه فاصله آنها از زمین به حداقل می رسد، هنوز خیلی بلند هستند – بنابراین غلت می زنند. علاوه بر این، اندازه آنها به این م،ی است که وزن آنها بسیار بیشتر از یک وسیله نقلیه معمولی است و به دلیل کاهش آیرودینامیک و افزایش وزن، کارآمدی آنها را ندارند.

چرا RS6؟ خوب، 591 ، بخار، 590 پوند فوت گشتاور، حدا،ر سرعت 190 مایل در ساعت، چهار چرخ متحرک، 0-60 3.5 ث،ه و 4.0 لیتر V-8. اوه، همچنین می‌تواند دوچرخه‌های شما و تمام زبان را برای تعطیلات خانوادگی پنج نفره حمل کند. آیا باید بیشتر بگوییم؟

چرا آئودی RS6 آوانت بهترین خودروی مسافت طول، است - تصویر 1097171

متقاعد ، ،یدار عادی برای تعویض شاسی بلند خود با یک واگن هنوز دشوار است – اگرچه قیمت های فعلی سوخت ممکن است در سال های بعد کار را آسان تر کند. با این حال، یک مرد ماشین داستان متفاوت است. اگر به یک وسیله نقلیه خانوادگی نیاز دارید و به فکر یک SUV بزرگ هستید، یک واگن راه حل است – به طور مشخص، آئودی RS6 آوانت.