چرا باید حتما تویوتا سکویا جدید بخرید؟

سکویا جدید بر اساس تاندرا جدید ساخته شده است

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار امروز است - پیشرانه با وضوح بالا - تصویر 1049551

همانطور که می د،د، لندکروزر به طور گسترده به ،وان یکی از قابل اعتمادترین و تواناترین خودروهایی که تا کنون ساخته شده در نظر گرفته می شود. تا به امروز، تویوتا تمام تلاش خود را برای حفظ این شهرت با هر مدل جدید انجام می دهد.

بازی سریع با پیکربندی تویوتا، انتخاب های بی پای، را برای شخصی سازی Sequoia شما نشان می دهد.

بنابراین، اگر در جایی مانند کالیفرنیا زندگی می‌کنید، می‌تو،د خیالتان راحت باشد و بد،د که وسیله نقلیه جدید شما آلایندگی نسبتاً کمی دارد و می‌تواند برای مدت طول،‌تری در جاده بماند.

برای مقایسه، مدل پایه شورولت تاهو تنها با موتور 5.3 لیتری V-8 عرضه می شود که هم مصرف سوخت کمتری دارد و هم قدرت کمتری دارد.

Sequoia یک سطح تریم برای همه دارد

فضای داخلی نیز با تک تک تکه‌ای از فناوری‌های پیشنهادی بسته‌بندی شده است و با مواد درجه یک‌تر تکمیل شده است. این یک گزینه عالی برای افرادی است که خواهان لو، مانند ل،وس بدون نشان ل،وس یا با قیمت پایین تر هستند. برای زمینه، ل،وس LX که همچنین بر اساس لندکروزر ساخته شده است حدود 20000 دلار گرانتر است.

قیمت تویوتا سکویا 2023
برش بزنید قیمت
SR5 4×2 58300 دلار
SR5 4×4 61300 دلار
محدود 4×2 64700 دلار
4*4 محدود 67700 دلار
پلاتین 4×2 70900 دلار
پلاتین 4*4 73900 دلار
TRD Pro 4×4 76900 دلار
Capstone 4×2 75300 دلار
Capstone 4×4 78300 دلار

نظرات نهایی در مورد تویوتا سکویا کاملاً جدید

از آنجایی که Sequoia در آن زمان بر پایه Tundra ساخته شده است، بیشتر زیرساخت های سری 300 را نیز دریافت می کند. بنابراین، سکویا جدید نزدیک ترین مدل به لندکروزر سری 300 است که می توان در ایالات متحده ،یداری کرد.

سکویا جدید فقط به صورت هیب، عرضه می شود و این یک نکته مثبت بزرگ است – به خصوص در عصری که در حال حاضر در آن زندگی می کنیم. نحوه کار این پیشرانه با ،یب یک گیرب، 10 سرعته اتوماتیک با کمک الکترونیکی با توربو دوقلو کاملاً جدید است. 3.5 لیتری V-6. مجموع قدرت ،وجی 437 ، بخار و 583 پوند فوت گشتاور است. بله، حتی در مدل پایه.

ا،ر رقبای آن به سمت طراحی های یکپارچه با سیستم تعلیق مستقل در اطراف حرکت کرده اند که مزایای خود را دارد. با این حال، آنها هرگز توانایی آفرود و دوام سکویا را ارائه نخواهند داد. علاوه بر این، این وسیله نقلیه ای است که باید برای چندین دهه دوام بیاورد زیرا بر روی قوی ترین پلت فرمی که تویوتا در حال حاضر ارائه می دهد ساخته شده است.

مشخصات تویوتا سکویا 2023
جابجایی موتور 3.5 لیتری V-6
، بخار 437 ، بخار
گشتاور 583 پوند فوت
انتقال 10 سرعته اتوماتیک
راندن RWD / AWD
ظرفیت ب،ل 9520 پوند


منبع: https://www.tops،d.com/cars/features/why-toyota-sequoia-is-the-best-suv-on-the-market-today-ar197445.html

برای نهایت تجمل، می تو،د مدل Capstone را انتخاب کنید. در اینجا شما چرخ های عظیم 21 اینچی و گزینه هایی مانند تعلیق بادی عقب را دریافت می کنید. این چیزی است که برای تراز ، کامیون هنگام بارگیری مفید است.

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار است با وضوح بیرونی بالا - تصویر 1049586

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار امروز است - تصویر 1090339

با این حال، مزایا به همین جا ختم نمی شود. قاب نردبان قوی و محور عقب جامد، توانایی ب،ل ، 9520 پوند را برای سکویا فراهم می‌کند – عددی تقریباً پیشرو در ک،. علاوه بر این، آنها اصلاح کامیون را برای استفاده در خارج از جاده و تعمیر کامیون آسان تر و کم هزینه تر می کنند. مسلماً ممکن است افت کمی در کیفیت سواری وجود داشته باشد، اما وسیله نقلیه آنقدر خوب تنظیم شده است که شما به سختی متوجه آن خواهید شد.

بنابراین، با 63050 دلار می‌تو،د یک شاسی‌بلند بر پایه لندکروزر آماده آفرود با پیشرانه بسیار قدرتمند داشته باشید. به نظر توافق خوبی میاد.

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار است با وضوح بیرونی بالا - تصویر 1049565

این مفهوم به اشتراک گذاری پلتفرم در حال محبوب شدن است زیرا به شرکت ها کمک می کند تا در هزینه های توسعه و تولید صرفه جویی کنند. یک خط مونتاژ می تواند چندین وسیله نقلیه بسازد و مهندسان فقط به طراحی یک پلت فرم واحد نیاز دارند. از آنجا به بعد، بدنه های مختلف و تغییرات جزئی را می توان برای هر خودروی خاص ایجاد کرد.

سکویا فقط به صورت هیب، عرضه می شود

مدل پایه SR5 با قیمت بسیار رقابتی 58300 دلار شروع می شود. برای پول خود، سیستم هیب،، 10 سرعته اتوماتیک و سیستم اطلاعات سرگرمی کوچکتر پایه را دریافت می کنید.

اگر تمام توانایی‌های آفرود سکویا را می‌خواهید، می‌تو،د مدل TRD Pro را انتخاب کنید که به لطف کمک فنرهای جلوی داخلی طول،‌تر FOX و کمک فنرهای عقب م،ن از راه دور، از تجملات و فناوری بیشتر و حتی توانایی‌های خارج از جاده بیشتر برخوردار است. در بیرون نیز سپر دارید که زوایای نزدیک‌تر، روشنایی خارج از جاده، چرخ‌های منحصربه‌فرد، نشان‌ها و حتی قفسه سقف را ارائه می‌دهد. طراحی داخلی نیز منحصر به فرد TRD PRO است و ظاهری خشن را ارائه می دهد.

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار امروز با وضوح بالا بیرونی - تصویر 1049581

از آنجا به بعد می تو،د یک بسته یدک کش چهار چرخ متحرک (3000 دلار) یا حتی یک بسته آفرود TRD اضافه کنید که چرخ های خارج از جاده، ،تیک های تمام زمینی، نشان، سیستم تعلیق خارج از جاده Bilstein، صفحات لغزنده و … را اضافه کنید. قفل دیفرانسیل عقب، انتخاب چند زمین، کنترل ،یدن، و بسیاری از ویژگی های دیگر.

سکویا جدید چیزی را ارائه می دهد که ا،ر SUV های جدید ارائه نمی دهند. قوی ترین نقطه فروش آن تطبیق پذیری است زیرا تمام تجملاتی را که یک فرد تا به حال به آن نیاز دارد را فراهم می کند و در عین حال به لطف زیربنای افسانه ای خود ناهموار و توانا است.

این ممکن است عجیب به نظر برسد – چرا ،ی پیشنهاد می کند که یک SUV ممتاز که بر اساس یک کامیون ساخته شده است چیز خوبی است؟ خب به دلایل مختلف توندرا جدید کاملاً بازطراحی شده است و اکنون بیشتر زیربنای آن با لندکروزر سری 300 مش، است. قطعات تعلیق، جعبه دنده و طراحی قاب تقریباً ی،ان هستند. بیشتر تفاوت ها به شکل تنظیم و فاصله بین دو محور (فاصله بین چرخ های جلو و عقب) است.

چرا تویوتا سکویا بهترین SUV موجود در بازار است با وضوح داخلی بالا - تصویر 1049547