چقدر باید برای سوبارو هیبریدی صبر کنم؟

با وجود زمان انتظار برای شروع رشد هیب، ها، آقای رید خاطرنشان کرد که Crosstrek جدید به راحتی در انواع بنزینی آن در دسترس است و گفت: “ما عرضه بسیار خوبی از زمان عرضه داریم.”

قیمت سوبارو کراس‌، هیب، 2023 از 38590 تا 45090 دلار قبل از هزینه‌های جاده‌ای متغیر است که نشان‌دهنده برتری 3600 دلاری نسبت به مدل مشابه بنزینی است.

اگر به دنبال ،ید یک سوبارو e-Boxer Hybrid به گفته مدیر محلی این برند، به ،وان جایگزینی برای خودروهایی مانند تویوتا یا GWM هاوال، احتمالاً حداقل شش ماه منتظر خواهید بود.

صحبت ، با CarExpert در مراسم معرفی سوبارو کراس‌، جدید، مدیر عامل بخش محلی این برند ژاپنی، ب، رید، گفت که هم کراس‌، هیب، و هم فورستر هیب، بزرگتر بانک‌های سفارشی دارند که تا مراحل آ، سال 2023 ادامه دارند.

موتور با،ر به تنهایی 110 کیلووات و 196 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، در حالی که موتور الکترونیکی 12.3 کیلووات و 66 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. سوبارو ،وجی های ،یبی را برای هیچ کدام از مدل ها نقل قول نمی کند.

“این یک اشتراک بسیار داغ بود. بنابراین ما سخت کار می کنیم تا تعداد بیشتری از آنها را بدست آوریم.»

  • چقدر باید برای سوبارو هیب، صبر کنم؟
    Crosstrek Hybrid
  • چقدر باید برای سوبارو هیب، صبر کنم؟
    فورستر هیبرید

هر دو خودروی کراس‌، و فورستر e-Boxer هیب، از یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر افقی متضاد با یک موتور الکتریکی کوچک و بسته باتری لیتیوم یونی نیرو می‌گیرند.

بیشتر: همه چیز سوبارو کراس‌،
بیشتر: همه چیز سوبارو ،تر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،w-long-do-i-have-to-wait-for-a-subaru-hybrid

علاوه بر نظرات خود در مورد زمان انتظار، آقای رید تأیید کرد که از هر پنج سفارش کراس‌، جدید در زمان عرضه، یکی از آنها هیب، است که به مدت زمان انتظار شش ماهه کمک می‌کند.

این یک داستان مشابه برای Forester Hybrid است که نسبت به مدل های 2.5i در سیکل ،یبی (6.7 لیتر در مقابل 7.4 لیتر) 0.7 لیتر در 100 کیلومتر بهبود یافته است، اما این شکاف در چرخه شهری (7.5 لیتر در مقابل 9.3 لیتر) بیشتر می شود.

  • چقدر باید برای سوبارو هیب، صبر کنم؟

در همین حال، سوبارو فورستر هیب، 2023 از 43290 دلار به اضافه هزینه‌های داخل جاده شروع می‌شود و از 49340 دلار تا 3000 دلار بیشتر از Forester 2.5i بالاتر می‌رود.

او در مورد هیب، های Crosstrek و Forester گفت: «ما سخت کار می کنیم تا بیشتر به دست آوریم و زمان انتظار را کاهش دهیم.

مصرف سوخت کراس‌، هیب، 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر در سیکل ،یبی، 0.8 لیتر در 100 کیلومتر در بنزین بهبود یافته است – اگرچه اگر به چرخه شهری نگاه کنید، e-Boxer 2.0 لیتر در هر 100 کیلومتر صرفه جویی می کند (7.4 لیتر در مقابل). 9.4 لیتر).

کراس، هیبرید 20 درصد از سفارشات اولیه بوده است. بنابراین ما یک بانک سفارش شش ماهه در هیبرید داریم.» آقای رید گفت.

آقای رید گفت: «در حال حاضر، شش تا هشت ماه است.

  • چقدر باید برای سوبارو هیب، صبر کنم؟