چه احساسی در مورد لو رفتن SF90 جدید فراری توسط این بازیکن دارد؟

قوای محرکه هیب، پلاگین SF90 – متشکل از یک موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8 و سه موتور الکتریکی – طبق گزارش ها برای تولید بیش از 1000 ، بخار (746 کیلووات) تنظیم می شود.

این جدیدترین تصاویر تقریباً دو ماه پس از انتشار ع،‌های جاسوسی از SF90 آماده آهنگ SF90 در یک حساب کاربری دیگر در اینستاگرام منتشر شد.

آ،ین ع،‌های فاش شده یک نمونه قرمز و آبی از SF90 آماده مسیر را نشان می‌دهند، در حالی که تصاویر جاسوسی قبلی یک نمونه سفید را نشان می‌دادند.

برای شرایط، SF90 معمولی 735 کیلووات و 800 نیوتن متر تولید می کند که برای شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت فقط 2.5 ث،ه خوب است.

  • چه احساسی در مورد لو رفتن SF90 جدید فراری توسط این بازیکن دارد؟

همه آنها دارای ،اصر آیرودینامیکی برجسته هستند، از جمله یک بال بزرگ ثابت عقب برای نیروی رو به پایین بیشتر.

اگرچه کاربر اینستاگرام معتقد است که این فراری جدید SF90 Le Mans (LM) نامیده خواهد شد، اما یکی از کامنت‌گذاران این پست که ادعا می‌کند در مراسم رونمایی شرکت کرده است، گفت این نام رسمی نیست.

انتظار می رود تغییراتی برای بهبود عملکرد آیرودینامیکی SF90 و کاهش وزن آن ایجاد شود.

همچنین یک اسپلیتر جلویی برجسته‌تر، و همچنین دریچه‌های هوا در بالای گلگیرها، رکاب‌های جانبی برجسته‌تر و یک دیفیوزر عقب بزرگ‌تر وجود دارد.

  • چه احساسی در مورد لو رفتن SF90 جدید فراری توسط این بازیکن دارد؟

اگر قرار نیست این SF90 داغ SF90 LM نامیده شود، مشخص نیست که دقیقاً چه نامی خواهد داشت.

SF90 اولین خودروی هیب، پلاگین فراری بود که در سال 2019 وارد تولید شد.

بیشتر: همه چیز فراری SF90
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،w-do-you-feel-about-this-punter-leaking-ferraris-،t-new-sf90

یک اکانت اینستاگرام با نام کاربری SF90 لمانز قبل از رونمایی قریب‌الوقوع آن در ساعت 20 امروز عصر، تعدادی ع، از نسخه آماده برای پیست فراری ابرخودروی پلاگین هیب، (PHEV) فراری SF90 به بیرون درز کرده است.

به لطف نوار نور با عرض کامل به جای چراغ های عقب چهارگانه چهارگوش استاندارد خودرو، آن را در شب نیز از دست نخواهید داد.

دارای یک بسته باتری لیتیوم یونی 7.9 کیلووات ساعتی و سه موتور الکتریکی است. دو تا از این موتورها روی محور جلو قرار دارند و موتور سوم در عقب بین موتور و گیرب، قرار دارد.