چگونه مرسدس G کلاس الکتریکی استاندارد را برای محدوده الکتریکی تعیین می کند

منبع: اتوموبیل


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/،w-the-electric-mercedes-g-cl،-will-set-the-standard-for-electric-range-ar197351.html

نمونه ای از این باتری های جدید پر انرژی را می توان در مفهوم EQXX مشاهده کرد. این خودرو دارای یک بسته باتری 100 کیلووات ساعتی است و در ،یب با مهندسی آیرودینامیک و سبک وزن، قادر است با یک بار شارژ به برد بیش از 700 مایل دست یابد. در مقایسه با سدان فعلی مرسدس EQS، این تقریباً دوبرابر برد در بسته باتری 7 کیلووات ساعتی کوچکتر از بزرگترین بسته 107.8 کیلووات ساعتی است که در حال حاضر ارائه شده است. این فناوری قرار است در آینده در خط تولید خودروهای الکتریکی رو به رشد مرسدس گسترش یابد.

EQG نسخه الکتریکی آینده شاسی بلند لو، G-Wagon محبوب خارج از جاده است. مرسدس طراحی مفهومی EQG را در سال 2021 با ،اصر نورپردازی جدید و با طراحی جعبه ای آشنا رونمایی کرد. مرسدس به احتمال زیاد از چهار موتور الکتریکی در EQG استفاده خواهد کرد و باید به استفاده از شاسی قاب نردب، به ،وان نسخه گازی فعلی ادامه دهد، اگرچه برای بسته باتری برای نصب در زیر زمین اصلاح شده است.

مرسدس EQG چیست؟

چگونه مرسدس G ک، الکتریکی استاندارد را برای محدوده الکتریکی تعیین می کند - تصویر 1098581

مرسدس اولین نسخه از این فناوری باتری را در مفهومی EQXX معرفی کرد. EQXX که یک دستگاه چهار در به شکل قطره اشکی بود، توانست با یک بار شارژ به برد بیش از 700 مایل دست یابد. در حالی که EQG به این ارقام نمی رسد، انتظار می رود محدوده آن از فناوری جدید بهره مند شود.

چگونه مرسدس G ک، الکتریکی استاندارد را برای محدوده الکتریکی تعیین می کند - تصویر 1098580

چه باتری‌های جدیدی در EQG عرضه خواهند شد؟

مرسدس به جای یک SUV، کراس اوور یا سدان سنتی تر، بزرگترین، سنگین ترین و کم آئرودینامیک ترین محصول خود را برای معرفی سلول های باتری نسل بعدی انتخاب می کند. ممکن است حرکتی غیرعادی به نظر برسد، اگرچه غواصی عمیق‌تر، به احتمال زیاد این سلول‌ها چگالی انرژی کافی را در بسته‌بندی کوچک‌تر برای کاهش وزن و منجر به برد من، حتی برای یک آفرود فریم نردب، بزرگ فراهم می‌کنند.

“انرژی الکتریکی بیشتر در هر فضایی که اکنون وجود دارد.” – مرسدس

این باتری‌های جدید که با همکاری Sila Nanotechnologies ساخته شده‌اند، دارای آند سیلی، هستند که می‌تواند منجر به افزایش 20 تا 40 درصدی چگالی انرژی نسبت به سلول‌های آند گرافیتی فعلی شود. آندهای سیلی، در این مورد برتر هستند زیرا ظرفیت نظری آنها بیش از 10 برابر گرافیت است.

چگونه مرسدس G ک، الکتریکی استاندارد را برای محدوده الکتریکی تعیین می کند - تصویر 1098579