چگونه 30000 کیلومتر سوپرشارژ رایگان تسلا هدیه دادم

من هیچ علاقه ای به استفاده از سوپرشارژ رایگان نداشتم و نمی خواستم از ،ی با استفاده از کد ارجاع خود سود ببرم. بنابراین در عوض متعهد شدم که اگر شخصاً از مایل‌های Supercharging استفاده کنم، به خیریه کمک خواهم کرد.

هیچ راهی برای “اهدا” یا هدیه دادن اعتبارات Supercharging به ،ی وجود ندارد، بنابراین من طرحی را ارائه کردم.

بنابراین فرآیند انتقال خودروها به حساب من را آغاز کردیم. این روح های شجاع پس از آن حدود دو ماه فرصت داشتند تا از 30000 کیلومتر شارژ رایگان تا حد ممکن در آن دوره استفاده کنند.

متأسفانه بقیه اعتبارات چند روز پیش منقضی شد و اکنون برای همیشه از بین رفته است. اما، انجام یک کار خوب احساس خوبی داشت!

پیوند ارجاع به ،یدار اجازه می‌دهد تا 1500 کیلومتر سوپرشارژ رایگان را هنگام تحویل خودرو خود درخواست کند.

تعداد زیادی از مردم به پست رسانه های اجتماعی پاسخ دادند، اما نکته مهم این بود که آنها باید مالکیت وسیله نقلیه خود را به حساب تسلا من منتقل کنند تا از اعتبار شارژ رایگان استفاده کنند.

در نهایت، من می‌خواستم مردم از این پیوند برای دریافت 1500 کیلومتر سوپرشارژ رایگان استفاده کنند، که این کار را انجام دادند، اما به این م،ی بود که من 1500 کیلومتر دریافت کردم.

  • کارشناس خودرو پل ماریچ / TikTok
    پل ماریچ کارشناس خودرو

چهار سال به جلو و حدود 30000 کیلومتر اعتبار سوپرشارژ استفاده نشده رایگان داشتم که در پایان آوریل 2023 منقضی می شد – و من مدل 3 پرفورمنس را فروختم و به جای آن یک مدل Y ،یدم.

پنج نفری که این پیشنهاد را پذیرفتند در نهایت از حدود 20000 کیلومتر شارژ رایگان در یک دوره دو ماهه استفاده ،د (به طور متوسط ​​هر هفته حدود 500 کیلومتر سفر).

در این مرحله بسیاری از مردم مشتاق این مفهوم نبودند که کنترل کامل ماشین خود را به من بدهند. اما، در کمال تعجب، تعدادی از گیرندگان وجود داشتند.

اگر تعجب می‌کنید، دلیل استفاده ن، من از سوپرشارژر در طول سال‌های مالکیتم این بود که ما در خانه شارژ خارج از پیک بسیار ارزان داریم.

در تئوری، هر خودرویی که به حساب تسلا من پیوند داده شده باشد، واجد شرایط استفاده از اعتبار سوپرشارژر است، بنابراین پس از آزمایش تئوری با برادرم که راننده مدل 3 است، در رسانه‌های اجتماعی تماس گرفتم و پرسیدم که آیا ،ی می‌خواهد کمک کند تا به این موضوع کمک کند. موجودی شارژ رایگان من باقی مانده بود.

هر بار که به سفر می‌رفتیم، برای اجتناب از استفاده از سوپرشارژر، هتل یا اقامتگاهی را با دسترسی به شارژ رزرو می‌کردم.
منبع: https://www.carexpert.com.au/opinion/،w-i-gifted-30000km-of-free-tesla-supercharging

در سال 2019 من اولین تسلا خود را ،یدم – این یک بود تسلا مدل 3 عملکرد – و در حالی که منتظر تحویل خودرو بودم، لینک های ارجاع را در بررسی ها و توضیحات رسانه های اجتماعی خود برای هر ، دیگری که قبلاً یک تسلا ،یداری کرده بود قرار دادم.