کار برای CarExpert – مشاغل و نقش های فعلی

حساب های دریافتنی

متقاضیان علاقه مند می بایست رزومه خود را به همراه یک نامه حمایتی جهت دریافت موقعیت شغلی مورد نظر به آدرس زیر ارسال نمایند [email protected]

  • کار برای CarExpert - مشاغل و نقش های فعلی

ما به دنبال سازندگان پرشور یا با تجربه یا ،، هستیم که می‌خواهند در فضای رقابتی تولید محتوای خودرو شرکت کنند و با سریع‌ترین رشد وب‌سایت خودرو در کشور بیاموزند.

3 x مدیران ارتباط با مصرف کننده

نقش های زیر منوط به انتصاب مدیر ارشد محصول هستند و احتمالاً در سه ماهه دوم سال 2023 آغاز خواهند شد.

CarExpert یک برند روبه‌روی مصرف‌کننده است، مدیر محصول مصرف‌کننده مسئول محصولات متعدد ما از سیستم مدیریت سرنخ در سمت مصرف‌کننده تا قالب‌های محتوای ما تا گزارش قیمت فروخته‌شده، نمایشگاه‌ها و سایر ،اصر وب‌سایت خواهد بود.


متقاضیان علاقه مند می بایست رزومه خود را به همراه یک نامه حمایتی جهت دریافت موقعیت شغلی مورد نظر به آدرس زیر ارسال نمایند [email protected]منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/work-for-carexpert-current-jobs-and-roles
5 برابر کارشناسان محتوای خودرو

ما در سال 2023 تیم تحریریه خود را به طور قابل توجهی افزایش می دهیم. ما به دنبال نویسندگان محتوا با تجربه و علاقه مند به نوشتن خودرو هستیم.

اگر قبلاً در زمینه عملیات تبلیغاتی کار کرده‌اید یا حتی به‌دنبال قدمی در صنعت تبلیغات دیجیتال هستید، نگرش مثبتی دارید، مشتاق یادگیری و به اشتراک‌گذاری ایده‌ها هستید، مایلیم با شما صحبت کنیم.

مح،ه، ثبت، وارد ، یا پردازش داده های مالی. تهیه فاکتورهای مشتری بر اساس رویه های حسابداری. تحقیق و بررسی مغایرت در فاکتورها جهت تعیین صحت شارژ.


ما برای بهبود تجربه ،ید خودروی جدید از طریق صدای مستقل اعتماد وجود داریم.

  • کار برای CarExpert - مشاغل و نقش های فعلی

از آنجایی که حجم سرنخ های ما از مصرف کنندگان به نمایندگی ها همچنان در حال رشد است، ما به دنبال افراد آگاه و دوستانه خودرویی هستیم که به واجد شرایط بودن سرنخ ها برای اصالت کمک کنند و مطمئن شوند که آنها به دنبال خودرو و خدمات من، برای آنها هستند.


همانطور که ما به رشد خود ادامه می دهیم، به دنبال یک CPO هستیم تا مجموعه ای از محصولات مصرف کننده، فروشنده و فناوری را از ایده تا طراحی، استراتژی، اجرا و تحویل رهبری کند. کاندیدای موفق به فناوری و پیشینه مدیریتی قوی نیاز دارد و می‌تواند بهترین نتیجه را از تیم توسعه داخلی و خارجی ما بگیرد.


در 12 ماه گذشته بیش از 10 محصول تبلیغاتی جدید راه اندازی شد و تقاضای زیادی برای موجودی تبلیغاتی CarExpert وجود داشت. با رشد مداوم مخاطبان، تکامل محصول و راه اندازی محصولات بیشتر، ما پیش بینی می کنیم 12 تا 24 ماه آینده شاهد تقاضای بیشتری باشیم.

ما یک پلتفرم فناوری در حال رشد و برنده چند جایزه هستیم که به طور خاص برای ،یداران خودروهای جدید ایجاد شده است. ما بهترین محتوا و محصولات خودرو را ایجاد می‌کنیم و به ،یداران خودروی جدید این امکان را می‌دهیم تا بفهمند چه خودرویی برایشان من، است، کجا آن را ب،ند و چقدر باید بپردازند و به آنها امکان می‌دهد با اطمینان تصمیم بگیرند.

وظایف و نقش ها در اخبار، بررسی ها، مقایسه ها، تحلیلی، صنعتی و غیره متفاوت است، اما توانایی نوشتن خوب و یادگیری سریع بسیار حیاتی است.


به روز رس،: نقش های اضافی و پیوند به JD کامل اضافه شد

اگر می‌خواهید سوپراسپرت‌ها را بررسی کنید، درخواست نکنید (بله، ما این را بسیار دریافت می‌کنیم).

افسر مدیریت پروژه CarExpert (PMO) حرفه ای است که قادر به پشتیب، از پروژه ها و اه، برنامه ها به طور مستقل است و به ،وان 2IC برای افسر محصول عمل می کند.

از زمان راه اندازی ما در اواسط سال 2020، ما از یک تیم نسبتا کوچک به یک تیم کوچک تبدیل شده ایم بیش از 30 پرسنل همانطور که ما به دنبال آن هستیم که سال 2022 فوق العاده موفق را به پایان برس،م.

دوربین دیجیتالPaign Manager و Ad Operations Executive

ما به دنبال همکاران کاری وظیفه شناس هستیم که هم از منظر مجموعه مهارت و هم از نظر فرهنگی من، سازمان ما باشد. ما یک استارت آپ سریع در حال حرکت با محیط کاری پر جنب و جوش هستیم.

افشرح کامل شغل برای NSW (قابل استفاده برای همه ایالت ها)

در اینجا می تو،د اطلاعات بیشتری در مورد ارزش های شرکت ما مشاهده کنید.

افسر مدیریت پروژه

شرح کامل شغل اینجا


مدیر منابع انس،

6 x مدیران توسعه تجارت فروشنده (QLD/NSW/VIC/WA)

مدیر ارشد محصول

به دنبال یک حسابدار ارشد برای کمک به تهیه گزارش های مالی، انجام تطبیق حساب ها، نگهداری دفتر کل، تهیه اظهارنامه مالیاتی، کمک به آماده سازی حسابرسی و انجام سایر وظایف حسابداری که محول شده است.

این نقش مهمی در موفقیت ،ب و کار ما است. مردم عملکرد را هدایت می کنند و مهم ترین دارایی ما هستند و شما خواهید بود که اطمینان حاصل کنید که ما یک محیط کاری شاد و مولد داریم که در آن همه برای تحقق چشم انداز، اه، و فرهنگ ما تلاش می کنند.

با این وجود، با رفتن به سال 2023 و پس از آن، تیم ما قرار است به طور قابل توجهی رشد کند 20+ موقعیت های جدید تمام وقت در انواع نقش ها و صنایع آماده برای شروع فوری باز است. این نقش ها را با توضیح مختصری در مورد هر کدام در اینجا قرار داده ایم.

مدیر محصول فروشنده، مسئول مجموعه محصولات رو به رشد ما در شبکه نمایندگی است. اطمینان از برآورده شدن نیازهای فروشنده و ارائه این فناوری به نتیجه مطلوب.

ما به دنبال BDM در سراسر بریزبن، سیدنی، ملبورن و پرث هستیم تا به برقراری ارتباط موثر با شبکه گسترده و گسترده نمایندگی‌ها کمک کنیم و آنها را در پلتفرم مدیریت سرنخ CarExpert خود وارد کنیم، زیرا شروع به انتقال حجم قابل توجهی از سرنخ از طریق محتوای خود به شبکه نمایندگی‌ها می‌کنیم.

مدیر محصول مصرفی

تیم Ad Operations مسئول تحویل سرتاسر کمپین های تبلیغ کننده در محیط CarExpert و شرکای شبکه آن است که شامل اجرای کمپین، تحویل و گزارش می شود.

مدیر محصول فروشنده

ما به دنبال یک نامزد عالی هستیم که در کنار مدیر ارشد تجاری و مدیر فروش NSW کار کند و مسئولیت حساب های کلیدی در بازار NSW را بر عهده بگیرد. مدیریت و دستیابی به اه، فروش به صورت ماهانه، فصلی و سالانه و کار بر روی طیف وسیعی از محصولات دیجیتال هیجان انگیز و نوآورانه که همچنان به رشد خود ادامه می دهند و اولین بازار را معرفی می کنند.


مدیر فروش NSW

شرح کامل شغل برای مدیر عملیات تبلیغاتی

حسابدار ارشد

با افزایش بیش از 30 کارمند، به سرعت به سمت 60 کارمند، مدیر منابع انس، فرد مورد علاقه برای همه مسائل مربوط به کارمندان خواهد بود. این بدان م،است که وظایف مدیر منابع انس، شما شامل مدیریت فعالیت هایی مانند طراحی شغل، استخدام، روابط کارکنان، مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه و مدیریت استعداد و همکاری با مدیر عامل بر روی ،اصر استراتژیک تر منابع انس، خواهد بود.