کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمسخر قرار گرفت

پس از آن، مفهوم Urbansphere، که پیش نمایش یک موتور الکتریکی مردمی است که به احتمال زیاد مقصد آن چین است، ارائه شد.

 • کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت
  مفهوم حوزه شهری

کانسپت آئودی Activesphere خانواده چهار خودروی مفهومی «Sphere» این برند را تکمیل می‌کند و ادعا می‌شود که «همدم عالی برای ماجراجویی در فضای باز» است.

این خودرو با طول 5.51 متر، بزرگترین مفهومی است که تا کنون توسط آئودی ساخته شده است و در صورت ورود به نمایشگاه، بزرگترین خودروی تولیدی این برند خواهد بود.

مجموع ،وجی ها 530 کیلووات و 960 نیوتن متر است، با برد ادعایی بیش از 750 کیلومتر بر اساس تست WLTP، و شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت کمی بیش از چهار ث،ه.

کانسپت Skysphere دارای بسته باتری لیتیوم یونی با ظرفیت بیش از 80 کیلووات ساعت و برد مورد انتظار بیش از 500 کیلومتر بر اساس آزمایش WLTP است.

اولین مدل از خانواده مفهومی آئودی Sphere در آگوست 2021 با کانسپت Skysphere، یک برداشت مدرن از یک رودستر ک،یک، رونمایی شد.

 • کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت
  مفهوم آسمان کره

انتظار می‌رود که کانسپت Activesphere مبتنی بر معماری پلتفرم برقی ممتاز (PPE) باشد که توسط آئودی و پورشه توسعه داده می‌شود و زیربنای مدل‌های آینده مانند Audi Q6 e-tron و Porsche Macan EV خواهد بود.

آئودی ع، تیزر دیگری از کانسپت Activesphere را در اوایل سال به نمایش گذاشت که در آن شبیه یک کراس اوور سدان مانند سواری بالا به نظر می رسید – در اصل شبیه به پژو 408 و سیتروئن C4 X.

 • کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت

این آ،ین تصویر تیزر مفهومی Audi Activesphere را از نمای بالا به پایین نشان می دهد. علاوه بر اسکی‌هایی که به سقف وصل شده‌اند و همچنین نشان‌های نور، آئودی، واقعاً چیز زیادی را نشان نمی‌دهد.

آئودی یک بار دیگر آینده را مس،ه کرده است مفهوم کره فعال قبل از شروع تایید شده آن در طی یک رویداد آنلاین در 26 ژانویه 2023.

این خودرو دارای چرخ‌های بزرگی بود که در ،تیک‌های همه‌جانبه پیچیده شده بودند، همچنین قوس‌های چرخ‌های ، شده و برگرد، ناهموار که در امتداد کنار خودرو قرار داشت.

آئودی هنوز فضای داخلی این کانسپت را فاش نکرده است، اما می‌توان گفت که ظاهری آینده‌نگر خواهد داشت و می‌تواند دارای فرم، باشد که می‌تواند برای رانندگی تئوری خودمختار جمع شود.

آئودی سه کانسپت Sphere را که قبلاً در آگوست سال جاری در هفته خودروی مونتری در کالیفرنیا معرفی شده بودند به نمایش گذاشت.

دومین کانسپت Sphere کانسپت آئودی Grandsphere بود که پیش‌نمایش یک پرچم‌دار گرند تورر الکتریکی آینده را نشان می‌دهد.

 • کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت
  مفهوم کره بزرگ

زیر پوست این خودرو یک پیشرانه برقی دیفرانسیل عقب با قدرت 465 کیلووات و گشتاور 750 نیوتن متر قرار دارد که برای یک سرعت 4 ث،ه ای تا 100 کیلومتر در ساعت من، است.

دارای باتری 120 کیلووات ساعتی و پیشرانه دو موتوره چهار چرخ متحرک است.

بیشتر: مفهوم Activesphere آئودی به نمایش گذاشته شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/audi-activesphere-concept-teased-a،n

کانسپت Urbansphere دارای یک موتور الکتریکی برای هر محور است که مجموعا 295 کیلووات و 690 نیوتن متر تولید می کند. گفته می شود با یک بسته باتری 120 کیلووات ساعتی، این ماشین جابجایی بزرگ دارای برد WLTP 750 کیلومتر است.

مانند تمام کانسپت‌های Sphere تاکنون، کانسپت Activesphere کاملاً الکتریکی است و به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند رانندگی خودکار را داشته باشد.

 • کانسپت آئودی Activesphere بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت
  تیزر مفهومی Activesphere قبلی