کانسپت اینفینیتی می‌تواند نیسان پاترول بعدی را پیش‌نمایش کند – گزارش

تویوتا لندکروزر سری 300 و برادرش ل،وس LX، و همچنین تویوتا سکویا متمرکز بر آمریکای شمالی، همگی موتورهای V8 خود را از دست داده اند.

  • کانسپت اینفینیتی می‌تواند نیسان پاترول بعدی را پیش‌نمایش کند - گزارش

نسخه Warrior، که با لباس محلی Premcar عرضه می شود، اوا، سال در اینجا عرضه می شود.

نیسان همچنین تأیید کرده است که فناوری هیب، e-Power خود را می‌توان برای شاسی‌بلندهای بزرگی مانند پاترول به کار برد.

گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که پاترول بعدی – یا همان طور که در برخی بازارها به آن آرمادا می‌گویند – V8 تنفس طبیعی خود را برای یک موتور V6 توئین توربو از دست خواهد داد.

Y62 Patrol فعلی برای اولین بار در سال 2013 در استرالیا به فروش رسید (اگرچه در سال 2010 در سطح جه، عرضه شد) و در سال 2019 برای مدل 2020 تغییرات ظاهری قابل توجهی را تجربه کرد.

بیشتر: همه چیز نیسان پاترول
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/infiniti-concept-could-preview-next-nissan-patrol-report

پاترول و QX80 کنونی از سال 2010 تولید می شوند و دومی دو فیس لیفت دریافت کرده است.

نام مونوگراف بر روی کانسپت‌های قبلی اینفینیتی که پیش‌نمایش مدل‌های تولیدی را داشتند نیز استفاده شده است: مونوگراف QX80 2017 پیش‌نمایش فیس لیفت شاسی بلند 2018 را نشان می‌دهد، در حالی که کانسپت QX60 مونوگراف 2020 پیش‌نمایش QX60 تولیدی را نشان می‌دهد.

چیزی که به نظر می رسید یک قاطر از نسل بعدی پاترول باشد، در اوایل سال جاری آزمایش جاسوسی انجام شد.

مشخص نیست که آیا این یک بازسازی گسترده از خودروی موجود خواهد بود، بسیار شبیه به نیسان Z که از 370Z مشتق شده است یا اینکه می‌تو،م انتظار داشته باشیم که پلتفرم جدیدی ببینیم.

  • کانسپت اینفینیتی می‌تواند نیسان پاترول بعدی را پیش‌نمایش کند - گزارش

یکی از رقبای اصلی نیسان آرمادا در ایالات متحده، فورد ا،پدیشن، سال ها پیش V8 خود را به نفع یک موتور V6 توربوشارژ از دست داد، در حالی که جیپ Wagoneer L و Grand Wagoneer L جدید از شش خطی تقویت شده جدید به جای مدل محترم استفاده می کنند. همی وی 8.

موتورهای V8 از بزرگترین شاسی بلندهای بدنه روی فریم، چه در اینجا و چه در آمریکای شمالی ناپدید شده اند.

QX80 فعلی که تا زمان ،وج محلی اینفینیتی در اینجا فروخته می‌شود، ارتباط نزدیکی با پاترول دارد و عمدتاً در طراحی جلو و عقب و داشبورد متفاوت است.

  • کانسپت اینفینیتی می‌تواند نیسان پاترول بعدی را پیش‌نمایش کند - گزارش
    مفهوم مونوگراف QX80 2017
  • کانسپت اینفینیتی می‌تواند نیسان پاترول بعدی را پیش‌نمایش کند - گزارش
    QX80 2018
CarBuzz باب ولبی، مدیر ارشد عملیات اینفینیتی، تایید می کند که این مفهوم در ماه ژوئن فاش خواهد شد.

در حالی که آقای Welby جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی‌گذارد، تایید یک کانسپت QX80 Monograph نشان می‌دهد که نسل جدید – و بنابراین، یک پاترول جدید – در سایه‌ها منتظر هستند.

اینفینیتی در حال برداشتن مفهوم جدیدی به نام the مونوگراف QX80 امسال، و می تواند نگاهی به سال آینده به ما بدهد نیسان پاترول.

در طول سال 2022، پاترول شاهد 5724 ثبت نام در بازار استرالیا بود که نشان دهنده رشد 71.7 درصدی سالانه (سالانه) است. این خودرو نمی توانست با خانواده واگن تویوتا لندکروزر (13152 دستگاه، 8.4 درصد کاهش) برابری کند، اما با وجود قدمت و عدم وجود موتور دیزلی، چندین رکورد ماهانه را به نام خود ثبت کرد.