کانسپت تویوتا هایلوکس برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند

از آن زمان تاکنون خودروهای برقی بیشتری اعلام شده است، اگرچه همه خودروهای جه، نیستند – برای مثال bZ3 فقط در چین تولید خواهد شد.

این مفهوم نوآورانه جدید، اعتقاد تویوتا را به اهمیت BEVها و مق، با چالش‌های خاص در توسعه خودروهای تجاری الکتریکی، با در نظر گرفتن ا،امات استفاده مشتری، تأیید می‌کند.

کانسپت HiLux Revo BEV توسط مدیرعامل تویوتا آکیو تویودا در کنار کانسپت کوچکتر IMV 0 رونمایی شد.

فورد به این واقعیت اشاره کرده است که یک خودروی الکتریکی در اندازه رنجر در افق است، و فول، واگن استرالیا این هفته اعلام کرد که می‌داند یک Amarok الکتریکی در حال توسعه است.

شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات فرانشیز تویوتا استرالیا گفت: «رونمایی از کانسپت کاملاً جدید HiLux Revo BEV توسط رئیس جه، ما، آکیو تویودا، پنجره‌ای هیجان‌انگیز به تعهد ما برای دستیابی به بی‌طرفی کربن در طیف خودروهایمان ارائه می‌کند. .

رویکرد تویوتا این است که BEV ها تنها راه رو به جلو نیستند، به همین دلیل است که ما همچنان به توسعه گزینه های متعدد برای کمک به مشتریان خود در سفر به سمت بی طرفی کربن ادامه می دهیم و هیچ ، را پشت سر نمی گذاریم.

به گفته آقای تویودا، “برای حمایت از بی طرفی کربن و محیطی بهتر برای همه” طراحی شده است.

 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند
  آکیو تویودا با مفاهیم ute در تایلند

یک HiLux الکتریکی به تویوتا یک شرکت‌کننده در فضای رو به رشد خودروهای برقی می‌دهد، که در سطح جه، شامل شرکت‌هایی از فورد، ریوین، شورولت، جی‌ام‌سی، جیلی، BYD و (امیدوارم به زودی) تسلا می‌شود.

 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند
  هایلو، هیدروژنی
 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند

خودرویی که روی صحنه نمایش داده شد به وضوح مبتنی بر HiLux احتراق داخلی موجود بود، اگرچه دارای یک جلوپنجره بسته و یک پورت شارژ برجسته در پانل سه چهارم جلویی آن است.

بی،ه کامل شان هانلی، تویوتا استرالیا معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای دادن:

اگرچه ما منتظریم تا بشنویم که چه زم، ممکن است یک گزینه با پشتوانه کارخانه ای لوپ شود، شما می تو،د یک تویوتا هایلو، برقی در استرالیا در سال 2022 تهیه کنید.

در حالی که این خودروساز گزینه های خود را بررسی می کند، گزارش شده است که چندین پروژه EV اعلام شده در پایان سال 2021 را متوقف کرده است.

 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند
  کانسپت تویوتا EV ute 2021

تبدیل خودرو به بار (V2L) با پاورپوینت های 240 ولتی برای تامین انرژی تج،ات، شارژر AC 11 کیلوواتی و حدا،ر سرعت شارژ CCS DC 80 کیلووات خواهد بود.

 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند

اگرچه در دسامبر 2021 16 خودروی مفهومی الکتریکی را با هدف تولید ارائه کرد، از جمله یک خودروی پیکاپ، اما دقیقاً اینکه چه زم، ممکن است یک خودروی الکتریکی تولید انبوه از Big T را ببینیم، مشخص نیست.

رونمایی از کانسپت کاملا جدید HiLux Revo BEV توسط رئیس جه، ما آکیو تویودا، پنجره ای هیجان انگیز به تعهد ما برای دستیابی به بی طرفی کربن در محدوده خودروهایمان ارائه می دهد.

Roev در اوایل سال جاری جزئیات برنامه ناوگان EV خود را اعلام کرد که به مشتریان اجازه می دهد تا ، های کار تویوتا هایلو، یا فورد رنجر خود را پس از سال 2016 به برق تبدیل کنند.

تویوتا متعهد به تولید خودروهای برقی نیست، اما در حال حاضر در حال آزمایش با منابع سوخت جایگزین در هایلو، در سراسر جهان است. اخیراً فاش کرد که در حال توسعه HiLux هیدروژنی با تعدادی از شرکا است.

کربن دشمن است، به این م،ی که تمام صنایع درگیر در تامین مواد، ساخت، استفاده و دفع وسایل نقلیه باید نقش خود را برای آینده ای پایدار ایفا کنند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-hilux-ev-concept-revealed-in-thailand

به گفته آقای تویودا، کامیون ماژولار IMV 0 که در کنار HiLux نشان داده شده است، “بیش از یک سال دیگر” باقی مانده است، اما او هیچ اظهار نظری در مورد اینکه چه زم، نسخه الکتریکی پرفروش ترین خودروی استرالیا می تواند تولید شود، ارائه نکرد.

گزارش‌های اکتبر 2022 نشان می‌دهند که این کشور در حال برنامه‌ریزی یک بازنگری اساسی در طرح‌های الکتریکی است که شامل ساخت 3.5 میلیون خودروی برقی در سال تا سال 2030 است – که در سال 2021 طراحی شده‌اند.

کیک تولد را فراموش کنید، تویوتا 60 سالگی خود را در تایلند با یک خودروی مفهومی جشن می گیرد که به آینده الکتریکی هایلو، اشاره می کند.

بخش برق در استرالیا در حال گرم شدن است، امروز BYD تأیید کرد که رقیبی برای LDV eT60 به اضافه JAC T9 EV و (به طور بالقوه) Geely Radar RD6 در سال 2024 راه اندازی خواهد کرد.

رانندگان استرالیایی درک می کنند که پذیرش گسترده BEV ها مست،م توسعه قابل توجه زیرساخت های پشتیب، است. آنها همچنین می دانند که وسایل نقلیه آینده باید کاربردی، مقرون به صرفه و متن، با هدف باشند.

به روز رس، 15/12/22 ساعت 5:00 بعد از ظهر – ما داستان را با نظر شان هانلی به روز کردیم و تیتر خود را ویرایش کردیم تا نظرات او را منع، کنیم. ما بی،ه آقای هانلی را به طور کامل در انتهای داستان بازتولید کرده ایم.

 • کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند
  تنها تصویر موجود در حال حاضر از مفهوم HiLux EV

دو پیکربندی پیشنهادی وجود دارد: یک بسته استاندارد 64 کیلووات ساعتی با برد تا 240 کیلومتر و یک بسته توسعه یافته 96 کیلووات ساعتی که تا 360 کیلومتر را ارائه می دهد.

اولین خودروی الکتریکی تولید انبوه این برند، bZ4X SUV است که قرار است پس از فراخوان و تاخیرهای مربوط به تقاضا، در سال 2023 وارد استرالیا شود.

جزئیات در مورد HiLux الکتریکی اندک است. ما نمی د،م بسته باتری آن چه اندازه است و همچنین نمی د،م که تویوتا چقدر برد را هدف قرار می دهد، چه رسد به جزئیات کلیدی برای دارندگان دستگاه مانند بار و ظرفیت ب،ل.

این مفهوم نوآورانه جدید اعتقاد تویوتا به اهمیت BEVها و مق، با چالش‌های خاص در توسعه خودروهای تجاری برقی را با در نظر گرفتن ا،امات استفاده مشتری تأیید می‌کند.