کانسپت شاسی‌بلند الکتریکی ماهیندرا BE Rall-E برای اولین بار در سطح جهانی عرضه شد

BE.07 برای اولین بار در اکتبر 2026 برنامه ریزی شده است. این خودروی شاسی بلند خانواده محور است که برای تفریح ​​و تعطیلات آ، هفته عالی است. BE.07 4565 میلی متر طول، 1900 میلی متر عرض، 1660 میلی متر ارتفاع و فاصله بین دو محور 2775 میلی متر است. BE.09 خودروی شاسی بلندی خواهد بود که با نمایه ای تراشیده شده و حضور غالب در خیابان متولد شده است. این یک SUV 4 نفره خواهد بود. جزئیات زیادی در مورد BE.09 و ج، زم، راه اندازی آن در دسترس نیست.

شاسی بلندهای الکتریکی آتی ماهیندرا - در هند به نمایش گذاشته شد
شاسی بلندهای الکتریکی آتی ماهیندرا – در هند به نمایش گذاشته می شود

محدوده BE ماهیندرا شامل BE.05، BE.07 و BE.09 است. شاسی بلندهای سری BE با طراحی رادیکال خود قابل تشخیص هستند و دارای برخی ویژگی های مش، مانند چراغ های جلو و عقب C شکل و پوشش بدنه تیز هستند. توجه ویژه ای به بهبود آیرودینامیک شده است که به افزایش برد این SUV ها کمک می کند.

ماهیندرا BE Rall-E مفهومی الکتریکی
ماهیندرا BE Rall-E مفهومی الکتریکی

ماهیندرا BE Rall-E مفهومی الکتریکی

این شاسی بلندهای الکتریکی متولد شده، پلتفرم کاملاً جدید INGLO ماهیندرا را به اشتراک خواهند گذاشت. طیف وسیعی از مزایای مانند سازگاری با استایل های مختلف بدن را ارائه می دهد. INGLO از معماری سلولی پیشرفته Blade و Prismatic استفاده خواهد کرد که برد بهینه را تضمین می کند.

کاربران از شارژ سریع بهره مند خواهند شد که 80 درصد آن در کمتر از 30 دقیقه قابل دستیابی است. INGLO عملکرد هیجان انگیزی را تضمین می کند، با شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت تنها در 5-6 ث،ه. ایمنی یکی دیگر از حوزه‌های تمرکز است که دارای کابین مسافر مستحکم و طیف وسیعی از ویژگی‌های ADAS است.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-be-rall-e-electric-suv-concept-debut-12459834.html

ماهیندرا XUV.e9 برای عرضه در آوریل 2025 برنامه ریزی شده است. این خودرو دارای طراحی جسورانه و آینده نگر است که ،اصر یک شاسی بلند و کوپه را در هم می آمیزد. XUV.e9 4790 میلی متر طول، 1905 میلی متر عرض، 1690 میلی متر ارتفاع و فاصله بین دو محور 2775 میلی متر است. این یک سقف بزرگ پانوراما از آسمان خواهد داشت. فضای داخلی غرق در تجمل خواهد بود و طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته وجود خواهد داشت. این در هند با حضور دیشا پات، بازیگر بالیوود رونمایی شد.

اولین بازی ماهیندرا XUV.e9 هند با حضور دیشا پات،.
اولین بازی ماهیندرا XUV.e9 هند با حضور دیشا پات،.

شاسی بلندهای برقی آتی ماهیندرا تحت دو نام تجاری جداگانه XUV.e و BE دسته بندی می شوند. با این حال، آنها پلتفرم INGLO ی،، دارند. محدوده ماهیندرا XUV.e شامل XUV.e8 و XUV.e9 می شود. XUV.e8 در اصل نسخه الکتریکی XUV700 است. XUV.e8 دارای طول 4740 میلی متر، عرض 1900 میلی متر، ارتفاع 1760 میلی متر و فاصله بین دو محور 2762 میلی متر است.

BE.05 قرار است در اکتبر 2025 معرفی شود. ماهیندرا آن را به ،وان یک خودروی الکتریکی ورزشی (SEV) تعریف می کند که نشان دهنده طراحی الهام گرفته از مسابقه و عملکرد برتر آن است. BE.05 4370 میلی متر طول، 1900 میلی متر عرض، 1635 میلی متر ارتفاع و فاصله بین دو محور 2775 میلی متر است. بر این اساس، ماهیندرا در حضور ویکی کاوشال، بازیگر بالیوودی، یک کانسپت رالی آفرود تمام الکتریکی به نام BE RALL-E را معرفی کرد.

ماهیندرا با خودروی مسابقه ای M9Electro در رویداد Formula E Race شرکت خواهد کرد. در مکزیکو سیتی E-Prix که در ژانویه برگزار شد، M9Electro سکو را به اشتراک گذاشت و در مسابقه سوم شد. لازم به ذکر است که تیم کارخانه ماهیندرا ریسینگ از زم، که فرمول E در سال 2011 راه اندازی شد، بخشی از فرمول E بوده است.

شاسی بلندهای جدید ماهیندرا الکتریکی

سال گذشته در ماه آگوست، ماهیندرا از محدوده شاسی بلندهای الکتریکی متولد شده خود در قالب مفهومی در بریت،ا رونمایی کرد. اینها اکنون در هند در آستانه اولین مسابقه فرمول E هند در حیدرآباد به نمایش گذاشته شد.

این اولین باری بود که علاقه مندان در هند نمایی زنده از شاسی بلندهای برقی آینده ماهیندرا را مشاهده ،د.

کانسپت جه، ماهیندرا رال-ای SUV الکتریکی.  از LR؛  پراتاپ بوز، آر ولوسامی، راجش ججوریکار، آنیش شاه، ویکی کاوشال، آناند ماهیندرا، ویجی ناکرا
کانسپت جه، ماهیندرا رال-ای SUV الکتریکی. از LR؛ پراتاپ بوز، آر ولوسامی، راجش ججوریکار، آنیش شاه، ویکی کاوشال، آناند ماهیندرا، ویجی ناکرا