کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد

بیشتر و بیشتر متقاضیان کامیون نسبت به ایده برقی شدن در پیکاپ‌های خود فکر باز دارند، اما مایل نیستند اصلی‌ترین ویژگی‌های ما را که یک کامیون را به یک کامیون تبدیل می‌کند، مانند یدک‌کشی، مانند حمل و نقل و در آینده، قرب، کنند. و زمان شارژ، گفت: آقای کووال.

  • کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد

مایک کوال جونیور، مدیرعامل Ram Trucks اخیراً در مصاحبه ای با مطبوعات آزاد دیترویت که شرکت قصد دارد آن را فاش کند مفهوم انقلاب EV یک شب قبل از شروع نمایشگاه موتور لس آنجلس در ماه نوامبر.

آقای کووال گفت این پیکاپ سایز کامل رقبای خود را از پیش خواهد برد و همچنان “ویژگی های اصلی” را خواهد داشت که مشتریان پیکاپ تراک می خواهند.

بیشتر: مفهوم Ram 1500 EV مدل 2024 قبل از رونمایی Q4 معرفی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ram-revolution-ev-pickup-concept-set-for-november-reveal

سخنگوی توزیع کننده محلی Ateco در ماه آوریل گفت که در حال کار با همکاران ما در Ram Trucks در ایالات متحده است و در حال نظارت بر تعدادی از وسایل نقلیه که من، هستند، در مورد جایی که پیکاپ برقی سایز کامل رام تولیدی به استرالیا می آید. بازار استرالیا».

  • کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد

جزئیات دقیق در مورد این پیکاپ برقی سایز کامل آینده بسیار اندک است، اما چیزی که می د،م این است که بر اساس معماری بدنه روی قاب جدید STLA Frame Stellantis ساخته خواهد شد.

از نظر رقبای رقیب، فورد F-150 لایتنینگ تا 432 کیلووات و 482 کیلومتر برد ادعایی، GMC هامر EV 745 کیلووات و 529 کیلومتر برد ادعایی در نسخه 1 تولید می کند و شورولت سیلورادو EV 4945 کیلووات و 494 کیلووات و دامنه.

«به عبارت دیگر، «کامیون‌ها هنوز باید کارهای کامیون را انجام دهند» پیامی است که ما از طریق بازخورد تا به امروز دریافت می‌کنیم.»

دوکاتو در حال حاضر با پیشرانه الکتریکی در اروپا در دسترس است.

اگر ثابت شود که این درست است، آشکارسازی مفهوم انقلاب رام در 17 نوامبر 2022 خواهد بود.

Ram قبلاً گفته بود که قصد دارد تا سال 2025 خودروهای الکتریکی را در ا،ر بخش‌هایی که در آنها رقابت می‌کند عرضه کند و طیف کاملی از مدل‌های الکتریکی حدا،ر تا سال 2030 ارائه شود.

  • کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد

رم در حال حاضر از نظر نمایش یک پیکاپ الکتریکی آماده تولید از برندهای قدیمی رقیب آمریکای شمالی عقب مانده است، اما اکنون یک مفهوم مفهومی در راه است.

آقای کووال ادامه داد که نسخه تولیدی پیکاپ برقی فول سایز که هنوز نامی ندارد، در سال 2023 معرفی خواهد شد.

  • کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد

ما قبلاً به لطف تعدادی از تصاویر تیزر قبلی که نشان می دهد سقف دو حباب دار آن را نشان می دهد، ایده ای داریم که مفهوم Ram Revolution چگونه خواهد بود.

رم قبلاً گفته بود وسایل نقلیه مبتنی بر معماری STLA Frame دارای باتری های 159 کیلووات ساعت تا 200 کیلووات ساعت هستند و تا 800 کیلومتر برد دارند.

  • کانسپت پیکاپ Ram Revolution EV برای ماه نوامبر رونمایی شد
این بر اساس معماری STLA Large خواهد بود که همچنین پایه تولید Chrysler Airflow و تولیدی Dodge Charger Daytona SRT را تشکیل می دهد.

این پیکاپ تمام الکتریکی پاسخ رم به فورد F-150 لایتنینگ، شورولت سیلورادو EV، GMC هامر EV، ریویان R1T و تسلا سایبرتراک خواهد بود.

این پلتفرم همچنین می‌تواند از موتورهای الکتریکی با قدرت بین 150 کیلووات تا 330 کیلووات پشتیب، کند، که می‌تواند به این م،ی باشد که پیشرانه‌های دو موتوره 660 کیلووات در فهرست موجود هستند.

علاوه بر پیکاپ برقی فول سایز، رم می‌گوید که در حال برنامه‌ریزی یک مدل سایز متوسط ​​نیز است که از نظر اندازه به خودروهایی مانند فورد رنجر نزدیک‌تر است.

Ram نه تنها پیکاپ‌های 1500 و سنگین‌تر 2500 و 3500 را که همگی به صورت محلی عرضه می‌شوند، می‌فروشد، بلکه ProMaster City و ProMaster را نیز ارائه می‌کند که نسخه‌های جدید وانت فیات Doblo و Ducato هستند.

این وعده در مورد طیف کاملی از خودروهای الکتریکی تا سال 2030 نشان می‌دهد که این شرکت نه تنها روی پیکاپ‌های برقی متوسط ​​و تمام‌اندازه فوق‌الذکر کار می‌کند، بلکه همتایان EV با بقیه مدل‌های خود کار می‌کند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، نسخه تولیدی مفهومی Ram Revolution قرار است در سال 2024 تولید شود.