کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد

کراس اوور اصلی MDX به ،وان هوندا فروخته شد. علیرغم فرود در استرالیا در سال 2003، تقریباً همزمان با تویوتا کلوگر، MDX در اینجا موفقیت فروش نداشت، تا حدی به لطف قیمت های بالا. MDX ساخت ایالات متحده 69990 دلار قیمت داشت در حالی که Kluger با قیمت معقول تر 43990 دلار شروع شد.

با توجه به این تاریخچه، ممکن است زبان طراحی جدید آکورا در برخی از محصولات رده بالای هوندا ظاهر شود.

  • کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد
  • کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد

جدیدترین مدل 2014-2021 Honda Legend، اگرچه در استرالیا موجود نیست، ابتدا به ،وان Acura RLX طراحی شد و سپس در بازارهای دیگر با نشان هوندا فروخته شد.

در حالی که آینده مبتنی بر جنرال موتورز آکورا کراس اوور الکتریکی ممکن است پایین نیاید، برخی از استایل آن ممکن است به خودروهای هوندا در استرالیا ختم شود.

آکورا در حال حاضر فقط در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، پاناما و کویت خودرو می فروشد. این شرکت همچنین خودروهای خود را در چین ،ده فروشی می کند، اما تا پایان سال 2023 پرجمعیت ترین کشور جهان را ، خواهد کرد.

Precision EV به جای تغییر اسکریپت طراحی فعلی آکورا، جلوپنجره الماس پنج ضلعی و گرافیک نورپردازی به سبک شیکین برند را حفظ کرده است.

در حالی که این ،اصر برای Acura آشنا هستند، کاپوت بلند و مسطح، گلخانه عمودی، سقف شناور و روکش Precision EV برای این برند جدید هستند.

گفته می‌شود تنظیمات راننده «الهام‌گرفته از F1» است، اما گفته می‌شود این وسیله نقلیه از حالت رانندگی مستقل نیز بهره می‌برد.

در داخل این کانسپت، فرم، به سبک یوکی، آلومینیوم بازیافتی و تزئینات پ،تیکی مرمری و چرم 100 درصدی مشتق شده از زیست توده وجود دارد.

  • کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد

با جلوپنجره گسترده تر از همیشه، و در کنار چراغ های جلوی کوچک، زبان جدید برای تأکید بر عرض خودرو است.

  • کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد

در حالی که مارک های لو، در استرالیا موجود نیست، برخی از خودروهای آن گهگاه به نمایشگاه های محلی راه پیدا می کنند.

اخیراً نسل دوم NSX که در ایالات متحده توسعه یافته و در آنجا نیز ساخته شده است، در ا،ر نقاط جهان، از جمله استرالیا، به ،وان هوندا فروخته شد.

با توجه به مارک لو، هوندا، کانسپت جدید “موضع ورزشی” دارد [and] sil،uette رسا” که “الهام گرفته از ظرافت، هنر و هماهنگی فرم و عملکرد منحصر به فرد برای قایق های قدرت لو، ایتالیایی”.

همچنین الگوی الماس ش،ته روشن در جلوپنجره و ،اصر نورپردازی «اشکال ذرات» برای نمای جلو و عقب جدید است.

ایکدا خاطرنشان کرد که نسل اول خودروی بنزینی و دومین خودروی هیب، بود و به این نکته اشاره کرد که NSX جدید یک مدل تمام الکتریکی خواهد بود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/acura-precision-ev-concept-unveiled

جدیدترین تم استایل آکورا اولین تولید خود را بر روی یک کراس اوور الکتریکی کاملاً جدید که قرار است از سال 2024 در ایالات متحده عرضه شود، آغاز خواهد شد.

سال گذشته در این زمان، Jon Ikeda، مدیر ارشد برند Acura به این موضوع گفت درایونسل سوم NSX وجود خواهد داشت زیرا هر زمان که هوندا معتقد است “چیزی وجود دارد که ما می خواهیم بگوییم” نسل جدیدی به وجود می آید.

این خودرو به همراه هوندا پرولوگ 2023 با ظاهری خشن، بر اساس معماری Ultium جنرال موتورز ساخته شده و در کارخانه جنرال موتورز ساخته خواهد شد.

  • کانسپت Acura Precision EV رونمایی شد