کاهش قیمت رنو کیگر RXT (O).

رنو کیگر RXT (O)
رنو کیگر RXT (O)

قیمت رنو کیگر RXT (O) تا سقف روپیه کاهش یافته است. 25000 – این به افزایش فروش کمک می کند و ارزش بیشتری برای ،یداران ایجاد می کند

تغییرات دیگر شامل اضافه شدن مجموعه ای از ویژگی های ایمنی با BS6 P2 سری رنو در ماه گذشته است. اینها شامل برنامه پایداری الکترونیکی (ESP)، کمک استارت در سربالایی (HSA)، سیستم کنترل کشش (TCS) و سیستم م،تورینگ فشار تایر (TPMS) است. این امر توسط رنو قابل ستایش است زیرا این ویژگی‌های ایمنی اکنون در تمامی مدل‌های آن به‌صورت استاندارد تعبیه شده‌اند.

در داخل، رنو یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ارائه می دهد که به صورت بی سیم از Android Auto و Apple CarPlay پشتیب، می کند. سایر ،اصر قابل توجه عبارتند از: کنترل‌های صوتی روی فرمان، جعبه‌های دستکش دوگانه، ORVM با قابلیت تنظیم الکتریکی، شیشه راننده، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، دریچه‌های AC عقب و موارد دیگر.

رنو کیگر TCS
رنو کیگر TCS

در واقع، مقرون به صرفه ترین نوع پایه رنو Kwid دارای TPMS، ESP، TCS و HSA است. چیزی که رقبای سوزوکی Maruti آن را حتی در نسخه های با مشخصات بالا ارائه نمی دهند. به جز نگه داشتن تپه با انواع AMT.


منبع: https://www.rushlane.com/renault-kiger-rxt-o-price-cut-rxz-gets-discounts-12468477.html

رنو قیمت یکی از پرفروش‌ترین نسخه‌های کیگر در هند را کاهش داده است. ما در مورد نوع RXT (O) صحبت می کنیم. قبل از کاهش قیمت، مشتریان بالقوه باید Rs بپردازند. 8.24 لک (سابق). با کاهش قیمت، رنو کیگر RXT (O) اکنون یک روپیه قیمت دارد. 7.99 لک (سابق). رنو قیمت‌ها را 500 میلیون تومان کاهش داد. 25000 (سابق).

RXT (O) یکی از محبوب ترین انواع VFM در خط تولید کیگر است. ،یب من،ی از ویژگی ها و ویژگی های راحتی را دریافت می کند. کاهش قیمت باید فروش بیشتر و افزایش حجم را تضمین کند. به غیر از آن، تریم RXZ با مشخصات بالا تخفیف‌های ویژه‌ای از جمله مزایای نقدی، معاوضه، مزایای شرکتی و وفاداری دریافت می‌کند.

کاهش قیمت رنو کیگر RXT (O) 25000

همچنین، رنو کیگر RXT (O) تمام ،یبات پیشرانه را در اختیار دارد. 1.0 لیتر بنزین NA (71 ، بخار و 96 نیوتن متر، 19.1 کیلومتر در لیتر) با 5 سرعت MT و 5 سرعت AMT و 1.0 لیتر بنزین توربو (99 ، بخار و 160 نیوتن متر، 20.5 کیلومتر بر لیتر) با 5 سرعت MT و CVT. رنو حتی گزینه های سقف دو رنگ را با هر چهار ،یب پیشرانه نیز ارائه می دهد.

RXZ Trim تخفیف می گیرد

ما می گوییم RXT (O) یکی از انواع VFM است زیرا بیشتر موارد ضروری را دریافت می کند و سپس برخی از ،اصر استایل و بصری را نیز افزایش می دهد. در بیرون، رنو کیگر RXT (O) دارای رینگ‌های آلیاژی 16 اینچی، چراغ‌های بازتابنده LED، چراغ‌های عقب LED، واشر و برف پاک کن عقب، ریل‌های سقف و گزینه‌ای برای سقف دو رنگ است.

رنو با تریم RXZ برتر، صفحه نمایش راننده دیجیتال TFT، کنترل آب و هوای خودکار با نمایشگرهای یکپارچه صفحه، چهار کیسه هوا و چند ویژگی دیگر را ارائه می دهد. رنو در مورد انواع RXZ صحبت می کند. 10000 تومان سود نقدی 12000 مزایای شرکتی، روپیه 20000 مزایای مبا، و تا Rs. 49000 مزیت وفاداری