کلید پوشیدنی Tata Altroz ​​از ژانویه 2023 متوقف می شود

بعید است که توقف کلید پوشیدنی PEPS برای Tata Altroz ​​هیچ تاثیری بر فروش داشته باشد. این یک ویژگی حیاتی نیست که بتواند بر تصمیمات ،ید تأثیر بگذارد. علاوه بر این، انواع Altroz ​​XT، XZ و XZ+ همچنان کلید هوشمند PEPS را ارائه می‌کنند که دارای برخی ویژگی‌های اضافی در مقایسه با کلید پوشیدنی PEPS است. به ،وان مثال، کلید هوشمند PEPS می تواند با روشن ، چراغ های جلو به تعیین محل پارک خودرو کمک کند. همچنین می تواند بوق را برای مکان یابی ماشین به صدا درآورد.
منبع: https://www.rushlane.com/tata-altroz-wearable-key-to-be-discontinued-from-jan-2023-12455218.html

بند پوشیدنی PEPS واقعاً مفید و راحت است، زیرا اجازه ورود/،وج غیرفعال و استارت موتور را می دهد

کلید پوشیدنی تاتا ،روز متوقف شد
تصویر برای مرجع اعتبار عرش جولی

در حالی که کلید پوشیدنی PEPS مفید به نظر می رسد، ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید. مردم به نگه داشتن کلیدهای مک،کی، کلیدهای راه دور و کلیدهای هوشمند در دستان خود عادت کرده اند، جایی که تجربه استفاده از بند کلید پوشیدنی ممکن است در ابتدا کمی عجیب باشد. همچنین ممکن است کلید پوشیدنی PEPS برای کاربر، که از ساعت مچی، ساعت هوشمند یا ردیاب تن، اندام استفاده می‌کنند، من، نباشد. کلید پوشیدنی Altroz ​​PEPS هیچ نمایشگری ندارد و نمی توان از آن به ،وان جایگزین ساعت مچی استفاده کرد.

تاثیری بر ،یداران بالقوه ندارد

یکی از هاچ بک های پریمیوم محبوب، تاتا ،روز دارای چند ویژگی منحصر به فرد و مفید است. به روز رس، ها در فواصل زم، منظم برای بهبود تجربه کلی کاربر معرفی شده اند.

به ،وان بخشی از این فرآیند در حال انجام، تاتا از ژانویه 2023 نوار کلیدهای پوشیدنی PEPS را برای Altroz ​​متوقف خواهد کرد. بند پوشیدنی PEPS با کلید PEPS (کلید هوشمند) جایگزین خواهد شد که مجموعه ای از عملکردها را دارد.

کلید پوشیدنی تاتا ،روز متوقف شد

در حال حاضر، انواع XT، XZ و XZ+ Altroz ​​با یک کلید هوشمند PEPS و یک بند پوشیدنی PEPS ارائه می‌شوند. از ژانویه 2023، مشتریان 2 کلید هوشمند PEPS با انواع XT، XZ و XZ+ دریافت خواهند کرد. در مقایسه، نوع پایه XE با دو کلید مک،کی (کلید پ،تیکی استاندارد) ادامه خواهد یافت، در حالی که XE+ و XM+ یک کلید مک،کی و یک کلید چرخشی (قابل تا شدن با ریموت) خواهند داشت.

کلید پوشیدنی PEPS با استفاده از کلید S،/Stop موجود در داشبورد، امکان استارت/توقف غیرفعال موتور را فراهم می کند. کاربران فقط باید پدال کلاچ را فشار داده و دکمه استارت/ایست را فشار دهند. هنگامی که موتور با موفقیت روشن شود یک LED سبز رنگ روشن می شود و روشن می ماند. کاربران همچنین می توانند انتخاب کنند که فقط سیستم الکتریکی خودرو را بدون روشن ، موتور روشن کنند. راه های مختلفی برای روشن ، ماشین با بند پوشیدنی PEPS وجود دارد.

به نظر می رسد بند کلید پوشیدنی PEPS به تنهایی بهتر از کلید استاندارد از راه دور و کلید مک،کی باشد. از آنجایی که کاربران می‌توانند آن را روی مچ دست خود ببندند، احتمال گم شدن یا جا انداختن آن کم است.

کلید پوشیدنی تاتا ،روز متوقف شد
کلید پوشیدنی تاتا ،روز متوقف شد. منبع – موتور آرنا هند.

به علاوه، اجازه ورود/،وج غیرفعال، قفل/باز ، درب و شروع خودرو را می دهد. برای قفل/باز ، قفل درها، کاربران فقط باید سوئیچ دستگیره در (DHS) را در حالی که از بند کلید PEPS استفاده می کنند، فشار دهند. برد باند کلید پوشیدنی PEPS 1.2 متر است که برای ا،ر موقعیت ها کافی است.